Уточнить цену:


На сайті однієї з найбільших в Україні фірм з по виробництву вібропресійного устаткування “ВАСТ-СЕРВІС+” доступний для замовлення такий товар, як живильник основного шару, використовуваний для виробництва тротуарної плитки. Його можна придбати в стандартній комплекції, або ж виготовити на замовлення з урахуванням заданих параметрів і побажань клієнта. Наше підприємство займається розробкою новітніх систем оптимізації технічного складу і впровадженням сучасних технологій, що дозволяють підвищити рентабельність і забезпечити стабільність випуску продукції. Ми співпрацюємо як з великими фірмами, так і з дрібними підприємцями.
Ціни на виробничі агрегати, представлені в нашому каталозі, вас приємно здивують.
Опис:
Додаткове устаткування, що допомагає автоматизувати роботу у виробничому цеху

Живильник основного шару – це вид допоміжної техніки, що дозволяє економити час, що витрачається навантаження матеріалу в прес-форму. Його ефективно використовують під час виробництва дрібноштучної бетонної продукції, такої як будівельний блок, тротуарна плитка, поребрик, дорожній бордюр. Встановлення цього типу оснащення прямим чином впливає на продуктивність підприємства, оскільки для його ефективного функціонування досить усього одного співробітника – оператора.

А економія робочої сили та грамотний її розподіл значно знижує собівартість товару, одержуваного на виході. Серед переваг стрічкового живильника слід зазначити також можливість забезпечувати рівномірну подачу будівельної суміші в форми, легкість монтажу, відмінну вбудовуваність і сумісність з іншими видами обладнання.
Впровадження автоматичної системи вантаження будівельної суміші дозволяє виключити людський чинник під час виробництва. Це гарантія якості, точності та своєчасності виконання замовлень. Вартість сучасного живильника, оснащеного стрічкою, на фабриці “ВАСТ-СЕРВІС+” є найнижчим з представлених на сьогодні варіантів в інтернеті. Ми готові виготовити на замовлення цей тип техніки під будь-який різновид вібропресів.

До того ж, у нас ви завжди можете замовити комплексне обслуговування виробничих потужностей і ремонт за оптимальними розцінками. Домовитися про умови співпраці, дізнатися точну ціну, купити товар, найзручніше в телефонному режимі. Ми завжди раді вашим питань і пропозицій.

Опис:

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує купити живильник фактурного лицьового шару бруківки за вигідною ціною. Це допоміжна техніка, призначена для дозування сипучих та кускових матеріалів. Ефективно використовується під час виробництва дрібно штучної бетонної продукції. Ми спеціалізуємось на розробці сучасних технологій оптимізації виробничих процесів, що дозволяють підвищити рентабельність та забезпечити стабільний випуск продукції. В каталозі представлений широкий модельний ряд агрегатів, ціни на які вас приємно здивують.

Переваги та принцип дії агрегату

До складу живильника входять такі елементи:

 • завантажувальна горловина;
 • вагозмірювач с тензодатчиками;
 • мотор-редуктор;
 • пристрій контролю та регулювання положення стрічки;
 • датчик швидкості стрічки;
 • барабани.

Дозуючий матеріал надходить на стрічку транспортера через завантажувальну горловину. За допомогою контролера на стрічці регулюється висота поданих компонентів. Мотор-редуктор приводить в рух транспортер. За допомогою вагозмірювача навантаження перетворюється в пропорційний електричний сигнал. Далі сигнал надходить в ваговий процесор, в якому відбувається його обробка та цифрове перетворення. Отриманий струмовий сигнал задає частоту приватного інвертора та змінює швидкість обертання мотора-редуктора. В результаті, продуктивність дозатора буде дорівнювати заданій.

До переваг пристрою відноситься:

 • зручність експлуатації. Апарат має високу точність, автоматичне центрування стрічки та датчик обриву стрічки. Двигун має надійний захист від перегріву. На кожну установку надається детальна документація для монтажу й експлуатації;
 • висока надійність. Транспортер має міцну конструкцію. При комплектації використовуються запчастини від провідних закордонних виробників;
 • широкі можливості. Задана продуктивність дозатора підтримується на автоматичному рівні. У разі відмов елементів дозатора, причини несправностей зображаються на пульті управління.

У нас ви гарантовано можете придбати стрічковий живильник, який задовольнить всі ваші потреби. Фахівці фірми забезпечать монтаж, введення в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування.

Відмінності стрічкових живильників від конвеєрів

До них відносяться:

 • широкий діапазон продуктивності коштом зміни швидкості руху стрічки та товщини шару компонентів;
 • можливість транспортування продуктів шаром більшої товщини;
 • можливість комплектації нерухомими бортами;
 • менший крок між роликоопорами.

При розробці та виробництві пристроїв використовуються найсучасніші технології та напрацювання. Конвеєрне обладнання комплектується в індивідуальних умовах, в залежності від побажань замовника. Висока якість, індивідуальний підхід та доступні ціни – запорука надійного довгострокового співробітництва з клієнтами.

Переваги співпраці з нами

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує широкий асортимент будівельного обладнання, яке дозволить по новому поглянути на технологічні процеси вашого підприємства. Висока кваліфікація персоналу, співпраця з надійними виробниками дозволяє випускати потрібну, конкурентоспроможну продукцію. Більшість споживачів обирають нас через такі причини:

 • висока якість;
 • простота в експлуатації;
 • низькі ціни;
 • безперебійне постачання запасними частинами;
 • якісне сервісне обслуговування.

Встановлюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Великий досвід роботи та власне конструкторське бюро дозволяє пропонувати оптимальні рішення для проектів будь-якої галузі промисловості. Для кожного замовника підбирається персональна програма постачання обладнання з оптимальним співвідношенням ціна/якість. Співпрацюємо з провідними виробниками запчастин та комплектуючих. Устаткування, що випускається нашою компанією, є сертифікованим та відповідає всім стандартам якості. Виробнича база підприємства дозволяє випускати широку лінійку якісного оснащення, що дозволяє знизити собівартість та підвищити рентабельність виробництва.

Висококваліфіковані кадри інженерів та робітників здатні випускати високоякісну продукцію в задані терміни. Ми весь час працюємо над впровадженням нових технологій, що вигідно відрізняє нас від своїх конкурентів. Для замовлення нашої продукції залиште заявку на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам за номерами, вказаними в розділі «Контакти». Ми з радістю проконсультуємо вас в будь-якому питанні та допоможемо обрати необхідне устаткування. Співпраця з надійними компаніями перевізниками допомагає постачати товар в будь-який регіон України.

Відгуки:

32 replies
 1. quest bars
  quest bars says:

  After checking out a few of the articles on your site, I really like your technique of blogging.
  I saved as a favorite it to my bookmark site list and will
  be checking back in the near future. Take a look at my web site too and
  tell me how you feel.

1 9 10 11

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Інші вироби

Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Рольганг (приемный столик)