Уточнить цену:Пропонуємо запасні частини та комплектуючі для вібропресів, бетонозмішувачів, транспортерів та іншого обладнання вібропресування.

 • Віброопори різного діаметру та висоти
 • Гідроциліндри
 • Гідронасоси
 • Пружини стискання
 • Фільтри зливу/всмоктування та гідравлічні сапуни
 • Ремкоплекти на гідроциліндри, втулки (полиіамидові) і пристрої для видалення бруду в стакани напрямні штоків та інші.

Опис:

Сучасне вібраційне обладнання знайшло широке застосування у виробництві бетонних виробів: будівельних блоків, поребриків, бруківки тощо. Однак навіть якісні установки при інтенсивному навантаженні потребують заміни певних деталей, що зношуються чи виходять з ладу. Експерти нашої компанії пропонують купити за привабливою ціною запасні частини для вібропресів, щоб за їх допомогою повернути працездатність оснащенню.

В каталозі ви швидко знайдете широкий асортимент типової готової продукції, елементи для побудови автоматичних ліній, інструменти, окремі комплектуючі та важливі деталі до вібростолів, пресів, змішувачів та інших виробничих систем. Ми здійснюємо продаж, надаємо безкоштовні консультації всім покупцям, виконуємо повне сервісне обслуговування, розпочинаючи з монтажу, підключення, вводу в експлуатацію устаткування. Пропонуємо професійну допомогу щодо пристосування існуючих пресів під сучасні потреби, проводимо навчання обслуговуючого персоналу, займаємося виготовленням ліній на індивідуальну вимогу.

Використання та особливості предметів

В яких випадках складне вібраційне обладнання потребує ремонту або заміни певних деталей? Комплектуючі для вібропресів можуть знадобитися в одному із чотирьох випадків:

 1. При природньому зношуванні окремих частин, на які приходиться постійне навантаження впродовж тривалого часу.
 2. В результаті виробничих накладок (стрибки напруги в електричній мережі та інше).
 3. Як наслідок недбалого ставлення або недотримань умов експлуатації.
 4. При перебудові або модернізації лінії.

Перелік запасних частин, які стануть корисними, зазвичай складають після ретельного технічного огляду. Для цього пропонуємо викликати впродовж робочого тижня одного з наших досвідчених спеціалістів, звернувшись за електронною поштою або телефоном гарячої лінії.

Результатом добудови або модернізації автоматичних ліній по виробництву бетонних виробів стає:

 • покращення якості готової продукції (вдосконалення її характеристик);
 • підвищення продуктивності роботи;
 • скорочення трудомісткості;
 • зниження виробничих втрат (на вибраковку та інше);
 • створення цікавої для покупців собівартості (без втрат в якості);
 • зручне та просте технічне обслуговування.

Види та характеристики продукції

Як свідчить наша власна багата практика, строк служби устаткування залежить від його якості. Але навіть надійному, перевіреному обладнанню необхідно проводити ремонт раз на 5-6 років. В нашому асортименті знайдуться потрібні деталі:

 • гідравлічні циліндри та насоси – для керування системою високого тиску;
 • віброопори – для надання додаткової стійкості столам та просіювачам;
 • готові ремкомплекти – складаються зі швидкозношуваних частин (сальники, кільця, прокладки тощо);
 • пружини стискання – допомагають підвищити тиск пресу на вироби;
 • фільтри зливу та всмоктування – забезпечують чистоту масляної суміші, необхідної для зменшення тертя між металевими деталями.

Також ми пропонуємо великий перелік додаткових комплектуючих – індикаторів спостереження, реле, датчиків та іншої електронної продукції.

Обираючи якісні деталі для проведення ремонту та відновлення працеспроможності вібропресів, ви отримуєте подвійну вигоду:

 1. Не доведеться марнувати свій дорогоцінний час, займаючись пошуком відповідних моделей запчастин.
 2. Підвищуються надійність, безпечність та строки служби устаткування.

На всі моделі з нашого каталогу розповсюджується тривала гарантія. На окремі одиниці можна оформити індивідуальне замовлення.

Як здійснити важливу покупку?

Не знаєте, які саме запасні частини підходять до вашої моделі вібропресу або бажаєте робити інвестиції тільки в перевірені товари? Запрошуємо відвідати наш сайт, де зібрані кращі лінії, виробничі агрегати та багатий асортимент надійних комплектуючих до них! Тут ви зможете підібрати все необхідне для ефективного виробництва бетонної продукції в будь-яких масштабах. Використовуємо ретельно відібрані матеріали та кращі методики, готові поділитися власним багатим досвідом, накопиченим за роки успішної роботи. При виконанні індивідуальних замовлень відповідально підходимо до всіх нюансів, навіть дрібних. Готові бетонні вироби та оснащення перед відправкою покупцеві проходять суворий контроль якості та обов’язкову перевірку. Гарантуємо доступну вартість товарів без переплат і додаткових зборів, безкоштовне надання детальних консультацій з технічних питань та експлуатації техніки, підтримку клієнтів при здійсненні покупки, організацію оперативної доставки до будь-якого населеного пункту країни. Також надаємо повне післяпродажне обслуговування, довгострокові гарантії, допомагаємо навчити ваш персонал.

Відгуки: