Вібростанок для тротуарної плитки

Уточнить цену:У компанії «Васт-Сервіс+» ви можете придбати рентабельний і потужний вибростанок для тротуарної плитки. Ми пропонуємо великий вибір моделей для бізнесу різного масштабу: малого, середнього і великого. Наші співробітники допоможуть вам підібрати машину, яка зможе закрити потреби вашого підприємства. Це можуть бути потужні автоматизовані лінії для виробництва мелкоштучной будівельної продукції або верстати з ручним і напівавтоматичним управлінням, які підходять для невеликих і середніх цехів і фірм. У будь-якому випадку, ви отримаєте агрегат, який економно витрачає будматеріали та енергоресурси, але при цьому випускає висококласну продукцію.


Крім того, що на нашому підприємстві ви можете замовити вибростанок для тротуарної плитки за вашим індивідуальним технічним завданням. Інженери компанії спроектують продуктивну машину, яка необхідна підприємству замовника. Крім цього ви зможете придбати додаткові запчастини та обладнання, щоб поліпшити виробничий процес. За додатковою інформацією зверніться до наших співробітників, зв’язавшись з ними за контактними телефонами.


Технологія виробництва тротуарної плитки


Для виробництва тротуарної плитки і будь-який інший мелкоштучной будівельної продукції в першу чергу вам необхідно якісне і потужне обладнання для вібропресування. Саме цей метод вважається найбільш популярним і відповідний для серійного випуску великих партій. Готові вироби виходять:


• Міцними;
• морозостійкість;
• Добре переносять температурні перепади;
• Витримують високі навантаження;
• Зносостійкі.


Справа в тому, що за технологією використовується напівсуха бетонна суміш. Чим менше відсотка води в розчині, тим міцніше будуть готові вироби.


Метод вібропресування дозволяє випускати як і звичайну тротуарну плитку, так і декоративну. Все залежить від форми матриці (прес-форма) і пуансона, що має аналогічний малюнок. Також наша компанія пропонує установку «Color Mix» для змішування декількох барвників, щоб ви змогли отримати оригінальне поєднання відтінків, наприклад, під мармур або граніт.


Технологічний процес можна розділити на три етапи:


1. Замішування розчину. До складу суміші входить пісок, щебінь, вода, пластифікатор і колірний пігмент, якщо випускаєте кольорову продукцію. Всі інгредієнти змішуються між собою, щоб вийшла в’язка, густа, але не дуже щільна консистенція. Перемішувати складові краще в бетоносмесителе, але якщо такогово агрегату немає на підприємстві, то можна скористатися будівельним міксером.


2. Завантажуємо розчин в вибростанок для виробництва тротуарної плитки, і включаємо машину.Матриця і пуансон приходять в рух, Під впливом високого тиску і вібрації розчин рівномірно перемішується, трамбується і з нього видаляється все рідина і бульбашки повітря. Після завершення робочого циклу (швидкість роботи залежить від конкретної моделі агрегату), виріб залишається на піддоні або ж на робочій поверхні.


3. Останній етап – сушка продукції. Як правило, плитку сушать в спеціальних пропарювальних камерах. Під впливом температури і гарячої пари, плитка доходить до необхідної міцності, щоб бути придатною до укладання. Також продукцію можна сушити на відкритому повітрі, але цей процес займає близько тижня і необхідні спеціальні умови для оптимальної просушування. Ще використовуються інфрачервоні мати, але це скоріше варіант для невеликих цехів, яким не потрібно випускати великі партії.


Устаткування для виробництва повинно бути високої якості, якщо ви займаєтеся виробництвом професійно. Якщо ж вам потрібно невелику кількість виробів, то можна скористатися найпростішими ручними агрегатами. Їх ціна порівняно невисока в порівнянні з більш потужними і продуктивними пристроями, але при цьому ви зможете заощадити на витраті електрична та інших ресурсів.


Також дуже важливо підібрати правильний грансостав суміші. Наша компанія допоможе вам у цьому, якщо ви зробите покупку устаткування у нас. Крім того, ми проводимо навчання операторів, щоб вам не потрібно було відправляти співробітників на підвищення кваліфікації або відкривати нові ставки для працівників, що мають досвід в управлінні аналогічними машинами.
А для оптимізації робочого процесу у нас представлено додаткове обладнання, запчастини, прес-форми різних типів і інші корисні для виробництва установки.


Устаткування для вібропресування: які моделі може запропонувати клієнтам наша компанія?


Купити вибростанок для виробництва тротуарної плитки ви можете вже зараз в нашій компанії. Ми пропонуємо продуктивні агрегати для будь-якого бізнесу. На даний момент, найбільш популярною серед підприємців є серія верстатів VPS. Вона була розроблена на базі потужного верстата для вібропресування від німецького «Hess». Головна перевага даної лінійки – можливість виготовляти велику різноманітність будівельної продукції: від тротуарної плитки до газонних решіток і бордюрних каменів. А це відмінний варіант, як заводам і цехам розширити свій асортимент.


У нас представлені вибростанки для тротуарної плитки з різним типом управління:


• Автоматизовані виробничі лінії;
• Агрегати з напівавтоматичним варіантом управління;
• Ручні моделі.


Для великих заводів підійдуть потужні автоматизовані верстати і лінії.Вони дозволяють випускати великі партії за порівняно короткий часовий період. Робочий цикл в межах до 25 секунд в залежності від налаштувань. Інтерфейс розроблений нашими фахівцями і адаптований для кращого розуміння оператором. Інтелектуальний контролер відповідає за всі робочі процеси і сигналізує в разі виникнення неполадок. Машина здатна виробляти велику кількість видів дрібноштучних будматеріалів. Для управління необхідно максимум два оператори, щоб забезпечувати безперервний робочий процес.


Моделі «напівавтомат» розроблені спеціально для потреб середнього бізнесу. Вони економні у витраті будівельного розчину і менше поглинають енергетичних ресурсів, що дає можливість підприємству заощадити фінанси. Але при цьому обладнання виробляє міцну і якісну продукцію. Машина управляється за допомогою інтелектуального контролера, має зрозумілий і зручний інтерфейс для внесення налаштувань. Агрегат легко управляється і забезпечує безперебійне виробництво. Його робочий цикл дорівнює до 35 секунд в залежності від налаштувань і умов експлуатації.


Ручні агрегати мають більш доступну ціну, але при цьому відрізняються відмінною продуктивність і якісною роботою. З їх допомогою можна випускати велику кількість будівельних виробів. Агрегати мають міцну станину, зручну систему управління і економлять витратні матеріали. Такий варіант підходить для невеликих цехів, які випускають невеликі партії продукції.


А щоб удосконалити виробничий процес, рекомендуємо придбати додаткову комплектацію і пристрої. Те можуть бути транспортери, дозатори подачі води, бетонозмішувачі, додаткові прес-форми і так далі.


Наші працівники встановлять обладнання на об’єкті замовника і зроблять необхідні настройки. Також ми виробляємо гарантійний та післягарантійний ремонт в разі поломки або зносу запчастин пристроїв.


Як зробити замовлення техніки для вибропрессования?


Замовити вибростанок для виготовлення тротуарної плитки ви можете по телефону. Наші актуальні контакти і графік прийому дзвінків вказані на сайті. Співробітник розповість вам про особливості співпраці з компанією «Васт-Сервіс+», оплату і скине прайс-лист, щоб ви могли ознайомитися з вартістю на наше обладнання.
Є доставка по СНД і Україні. Послуга здійснюється за допомогою українських транспортних компаній. Але якщо у клієнта існують переваги у виборі перевізника, то ми обов’язково виконаємо їх.


Чекаємо ваших звернень вже сьогодні!

Уточнить цену: