Вібростанок для шлакоблоку

Уточнить цену:
У компанії «Васт-Сервіс +» ви зможете купити вибростанок для шлакоблоків. Ми пропонуємо клієнтам рентабельні і потужні машини, які здатні за мінімальний часовий відрізок виготовити велику партію будівельної продукції. Техніка була спроектована інженерами нашого виробництва, за аналог було взяти аналогічне обладнання німецького бренду «Hess». Пристрої допомагають економити витрати цементного розчину і енергетичні ресурси, але це ніяк не впливає на технічні характеристики готових виробів. Тому ви завжди зможете запропонувати своїм замовникам якісні товари.


Також ми готові спроектувати і випустити вибростанок для шлакоблоку на вашу індивідуальним технічним завданням. Ви отримаєте машину з потрібними для вашого виробництва технічними характеристиками, робочим циклом і габаритними розмірами. Уточнити подробиці співпраці з компаній «Васт-Сервіс +» ви можете у наших менеджерів за контактними телефонами або під час особистого візиту в офіс фірми.


Переваги будівельної продукції, виготовленої за допомогою вібропресування


Якщо ваше підприємство займається виробництвом будматеріалів, то саме час задуматися про якісному і економічному обладнанні. Вибростанок для виробництва шлакоблоку – це один з найбільш рентабельних варіантів. Технологія вібропресування вважається найбільш популярною, тому що готова продукція виходить зносостійкого, міцної і при цьому відмінно переносить будь-які погодні умови.


Справа в тому, що в вибростанок для шлакоблоків заливається напівсуха бетонна суміш. Чим нижче відсоток води в розчині, тим міцніше виріб. Існує думка, що технологія не підходить для виготовлення декоративної продукції, яка використовується найчастіше для будівництва парканів навколо приватних котеджів, баз відпочинку і так далі. Форма блоку, а також особливості його текстури та кольору залежать від прес-форми або матриці і від методу фарбування. Щоб виробляти оригінальну продукцію з нестандартним зовнішнім виглядом, наприклад. Під граніт або мармур використовується спеціальна насадка «Color Mix». Ви можете придбати цей бункер для змішування тонів в нашій фірмі. Її головний плюс в тому, що вона підходить для будь-яких моделей вібропресів.


До того ж вибропрессование допомагає істотно скоротити витрату будівельних матеріалів, щоб досягти потрібної щільності і показників міцності. Вся справа в правильно підібраному гранскладу. Наші співробітники докладно проконсультують вас, щоб ваше підприємство могло виробляти якісні будівельні товари і при цьому скоротити кількість витратних матеріалів.

Технологія виробництва шлакоблоків


Вибростанок для виробництва шлакоблоків виробництва нашої компанії справляється навіть з великими партіями продукції. Виробнича швидкість залежить від моделі пристрою, але в середньому, машина справляється за 25-50 секунд.


Процес виготовлення будівельних блоків можна розділити на три етапи.


1. Приготування технічного розчину


Основні інгредієнти для бетонної суміші – це пісок, щебінь, цемент та вода кімнатної температури (до 36 градусів С). Якщо вам потрібна декоративна продукція, то додається ще і фарбувальний пігмент потрібного відтінку.
Цементні блоки мають високі показники міцності і морозостійкості. Тому використовуються для будівництва більшості об’єктів.
Розчин повинен бути напівсухим, тому води додаємо мінімальна кількість. Краще замішувати в бетономішалці, щоб розчин був необхідної консистенції, але якщо подібного обладнання немає, то стане в нагоді і стандартний будівельний міксер.


2. Формування виробів


Після приготування суміші, її заливають в вибростанок для шлакоблоку. Після включення машини, в рух приходять дві запчастини пристрої: матриця або прес-форма і пуансон. Під високим тиском розчин стискається, витісняючи залишки води і бульбашки повітря. А за рахунок вібрації суміш рівномірно розподіляється по всій формі.
Сила преса така, що виріб практично відразу кам’яніє і приймає необхідний вид. Потім пуансон і прес-форма піднімаються, а готовий блок залишається на спеціальному піддоні або ж на робочій поверхні (залежить від конкретної моделі обладнання).


3. Сушка продукції


Завершальним етапом є сушка готових блоків. Саме на даному етапі досягаються необхідні показники міцності блоків.
Готові виріб поміщають в пропарювальну камеру, де піддаються просушування при температурі 50 градусів С. Теплоносієм є водяна пара. У цьому випадку після повного висихання і потім охолодження, продукція набуває 70% марочної міцності.
Головне, правильно і надійно зафіксувати готові блоки. Для цього використовуються стрічки, різні механізми для упаковки і скоби.
Вироби можна також просушувати на відкритих просторах. Але цей спосіб годиться тільки для домашнього, а не професійного виробництва будматеріалів. Ще можна використовувати інфрачервоні мати, якщо вам потрібна невелика партія виробів. Але такі способи просушування займають набагато більше часу, а показники міцністю не такі високі.

Вибростанок для шлакоблока — Васт-Сервис+
Сучасне і потужне обладнання від «Васт-Сервіс+»


У нашій компанії ви можете купити вибростанок для виробництва шлакоблоків з доставкою по Україні.Ми пропонуємо рентабельну і сучасну техніку з різними технічними показниками і способами управління:


• Повністю автоматизовані верстати;
• Пристрої «напівавтомат»;
• Машини з ручним типом управління.


Кожна з представлених в каталозі моделей може використовуватися не тільки для виробництва стінових блоків, а й для іншої будівельної мелкоштучной продукції, наприклад, тротуарної плитки, бордюрних каменів, садових поребриків, газонних решіток і так далі. Ми також пропонуємо великий вибір прес-форм і виготовляємо матриці на замовлення за індивідуальним технічним завданням клієнта.


Автоматизовані виробничі лінії використовуються в основному для великих підприємств, яким необхідно випускають щодня великі партії продукції. Купити вибростанок для виготовлення шлакоблоку буде вірним рішенням, так як машина здатна справлятися з великими обсягами за короткий часовий проміжок – 20-25 секунд в залежності від налаштувань. Висока потужність і продуктивність в тандемі з економним споживанням витратних матеріалів та енергоресурсів забезпечать продуктивний робочий процес.
Напівавтомат вибростанки для виготовлення шлакоблоків підійдуть для середнього бізнесу. Вони трохи менш потужні, але відрізняються прекрасною продуктивністю. Також здатні випускати велику кількість різної будівельної продукції, в тому числі і міцні будівельні блоки. Прості і зручні в управлінні. Для забезпечення нормального робочого процесу потрібні максимум два оператори. Інтелектуальний контролер мають функцію виявлення неполадок, в разі чого, подає сигнал про припинення роботи. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на панелі управління дозволяє швидко розібратися в налаштуваннях.


Для невеликих цехів рекомендуємо купити вибростанок для шлакоблоку з ручним типом управління. Його ціна найнижча з усіх представлених вище моделей. Але за своїми технічними даними він не поступається більш дорогим моделям. Має порівняно високу продуктивність для машин даного класу. Справляється з різними обсягами готової продукції. Його робочий цикл дорівнює 40-50 секундах в залежності від налаштувань і умов експлуатації. Крім стінових блоків випускає і інші види мелкоштучной будівельної продукції.


Як зробити замовлення обладнання в нашій компанії?


Щоб придбати верстати для вібропресування, зв’яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті. Оператор розповість вам подробиці про співпрацю і вишле актуальний прайс.
Є доставка по СНД і Україні. Виконують її українські поштові компанії. Більш детально це питання вирішується особисто з клієнтом.

Уточнить цену: