Вібростанок для блоків

Уточнить цену:Шлакоблоки є дуже популярним будматеріалом. З їх допомогою зводяться надійні і теплі приміщення. Спеціальні вибростанки для блоків дозволяють налагодити успішне виробництво виробів без особливих зусиль. Якщо ви хочете придбати дане обладнання, компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» до ваших послуг. Пропонована нами продукція є дуже вигідним капіталовкладенням, оскільки для організації подібного бізнесу будуть потрібні невеликі витрати, які дуже швидко окупляться, і справа незабаром принесе непоганий заробіток. У нас найвигідніша ціна на вибростанок для виробництва блоків в Україні.


Вібростанки для виробництво блоків


Вибростанок для блоків має дуже багато переваг:

 • простота в обслуговуванні і експлуатації;
 • висока якість готових виробів;
 • мінімальна кількість витрачених матеріалів;
 • максимальна точність геометричних форм;
 • проста технологія виготовлення.


На основі всіх цих гідності багато підприємців стали цікавитися таким обладнанням, щоб налагодити власний бізнес. Вибростанок для виготовлення блоків практично завжди дуже швидко окупається, адже він виробляє продукцію, яка актуальна в усі часи. Сьогодні будівництво впевнено набирає обертів, це означає, що шлакоблоки завжди будуть користуватися попитом. Верстати будуть відмінним рішенням як для великих виробництв, так і для приватних забудовників.


Популярність будівельних блоків зумовлена ​​такими перевагами:

 • довговічність і міцність. При використанні якісних витратних матеріалів і правильної технології виготовлення виходять вироби, здатні витримувати найвищі навантаження і температурні перепади. Вони відрізняються морозостійкістю і вогнетривкістю, що робить їх незамінним матеріалом в будівництві будівель різного призначення;
 • простота у використанні. Для зведення конструкції з блоків не потрібно використання робочих найвищої кваліфікації і дуже складного обладнання;
 • низька собівартість. Устаткування і комплектуючі, необхідні для виробництва шлакоблоків, мають цілком доступну ціну.


Купити вибростанок для виробництво блоків – це відмінне рішення для організації успішного бізнесу. Даний варіант буде найкращим вибором для тих, хто хоче мати власну справу в сфері будівництва і будматеріалів. У перелік переваг верстатів також входить можливість організації виробничого процесу прямо на будівельному майданчику. Це дозволяє істотно заощадити витрати на транспортування будматеріалів на об’єкт.


Вибростанок для виготовлення блоків має цілком просту конструкцію. Це надає можливість самостійно займатися виготовленням стінових блоків.Багато хто замислюється навіть про те, щоб зробити таке обладнання своїми руками. Однак найкращі уникнути ризику, і застосовувати установки заводського виготовлення. Це дає гарантію того, що ви зможете випускати якісну продукцію, а обладнання при цьому буде довго і безперебійно працювати. Більш того, заводські верстати дозволяють випускати продукцію, що відповідає вимогам стандартів. Найжорсткіші вимоги пред’являються до таких параметрів:

 • щільність і міцність;
 • теплопровідність і вогнестійкість;
 • морозостійкість і водопоглинання;
 • усадка;
 • звукоізоляція.

Отримати відповідність показників чинним нормам можна тільки лише при використанні якісного оснащення. Не варто забувати і про інших, не менш важливих чинниках. Перш за все – це геометричні розміри готових зразків. Чим вони будуть точніше, тим простіше їх буде укладати. Порожнечі всередині виробів повинні розміщуватися оптимально, так як їх розташування безпосередньо впливає на міцність, звукоізоляцію і теплопровідність. Варто зазначити, що якісне обладнання забезпечує низький відсоток браку.


Особливості та переваги стінових блоків


Шлакоблоки є найдоступнішим стінових матеріалом. Вони такі ж міцні, як і цеглу. Теплопровідність даного матеріалу залежить від типу наповнювача, присутнього в складі. Дуже часто стінові блоки використовуються для зведення гаражів, складських приміщень, огороджувальних конструкцій. Для виготовлення виробів застосовується бетонна суміш, яка поміщається в спеціальні форми і піддається вібропресування. Найчастіше робочі розчини складаються з таких компонентів:

 • бетон;
 • шлак;
 • зола;
 • продукти горіння вугілля.


Нерідко в склади додають бій цегли і граніту, деревну стружку, відсів щебеню, керамзит. Головними в’яжучими компонентами є: вода, наповнювач цемент. Варто відзначити, що обсяг і якість в’яжучих елементів безпосередньо впливає на вагу, щільність і теплопровідність готових примірників.


Стінові блоки можна застосовувати при зведенні котеджів, не більше ніж в 3 поверхи. Матеріал також використовується в висотному будівництві (облаштування міжквартирних і міжкімнатних перегородок), і при укладанні інженерних комунікацій. Дуже часто вироби обкладають облицювальною цеглою, що надає естетичності зовнішнього вигляду конструкції.


Шлакоблоки перевершують багато інших будматеріали за своєю ціною, міцності і швидкості кладки. Працювати з ними можуть навіть не професійні майстри. На основі всіх цих достоїнств, застосування блоків в якості основного матеріалу є дуже вигідним.
Стінові блоки стануть справжнім порятунком для тих, хто має обмежений бюджет на будівництво.Низька ціна виробів обумовлена ​​використанням при виробництві будівельних відходів. Готовий шлакоблок виходить за допомогою з’єднання води, в’яжучого компонента і наповнювача. Залежно від останнього інгредієнта, розрізняють важкі і легкі блоки. Перший варіант має в складі щебінь, гальку і пісок, другий – перліт, тирса пісок і керамзит. Дешеві блоки відрізняються міцністю і довговічністю. Вони дуже стійкі до негативного впливу навколишнього середовища і відмінно протистоять волозі. До недоліків можна віднести важку вагу, що може бути незручним при кладці.
Легкі блоки відрізняються екологічною чистотою. Вони дуже легкі, тому прості у використанні.


Варто відзначити, що в складі будматеріалу можуть бути абсолютно різні компоненти. Важливо здійснити їх правильний і грамотний підбір, що в кінцевому підсумку вплине на експлуатаційні та якісні характеристики готових зразків.


Особливості технології виробництва


Технологічний процес виготовлення шлакоблоків складається з декількох етапів:

 1. Підготовка суміші. Для приготування розчину можуть використовуватися різні компоненти, все залежить від технічних параметрів готової продукції. Змішування всіх складових краще виконувати в бетономішалці або змішувачі;
 2. Наповнення форм. Найпоширенішими є форми з пустотними утвореннями. Після того, як всі шаблони заповнюватися готовою сумішшю, вони піддаються вібрації, після чого шляхом притискання форма видаляється, а готовий блок залишається на піддоні або підлозі. У більшості випадків, вибропрессование триває не більше 20 секунд.
 3. Просушка готових примірників. Дана маніпуляція виконується з метою набору необхідної міцності. Сушка, як правило, здійснюється при природній температурі, протягом двох-трьох днів.


Як бачимо, технологія виготовлення не відрізняється особливою складністю. При наявності необхідних знань, якісного обладнання та витратних матеріалів, ви зможете випускати конкурентоспроможну продукцію, яка буде приносити хороші доходи.


Де купити вибростанок для блоків?


Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує широкий спектр верстатів різних цінових категорій. Ми забезпечуємо своїх клієнтів якісною і технічно досконалою продукцією за прийнятними цінами. Наші установки відповідають необхідним стандартам і перевершують за своїми характеристиками обладнання багатьох конкурентів. Будь-яка обрана у нас модель підійде як для реалізації власних проектів, так і для організації прибуткового комерційного виробництва.


Вибрати підходяще оснащення ви можете самостійно, познайомившись з наявної на сайті інформації або попросити допомоги у наших менеджерів.Вони з радістю нададуть вам консультацію і допоможуть вибрати обладнання з урахуванням ваших потреб. Доставка по Україні здійснюється в найкоротші терміни. Також можлива доставка по СНД.

Уточнить цену: