Уточнить цену:


Сфера застосування:

1. При виготовленні якісного фактурного (лицьового) шару в області вібропресованого необхідне застосування вібросита, тому що в процесі перемішування утворюються маленькі камінці.

2. Вібросито застосовується на будівельних майданчиках і в виробничих цехах для просіювання сипучих компонентів бетонних сумішей (пісок, щебінь, відсів та ін.)

Виробництво будівельних блоків та інших виробів з бетону вимагає придбання, розміщення та застосування спеціального обладнання. Виробничий процес не складний, приносить гарний прибуток, але для цього потрібно забезпечити високу якість сухої сировини. Спеціалісти нашої компанії пропонують замовити вібросито, за допомогою якого відбувається відсіювання сторонніх домішок та дрібного шлаку.

В каталозі ми пропонуємо велику кількість варіантів готового устаткування для виготовлення різноманітних бетонних виробів та будівельних конструкцій: просіювачі, транспортери, вібропреси, прес-форми, а також багатий асортимент власної готової продукції (різнобарвну тротуарну плитку, бордюри тощо). Допомагаємо клієнтам із підбором, вводом в експлуатацію, ремонтом та модернізацією обладнання, надаємо корисні поради щодо його пристосування під конкретні умови виробництва. Розробляємо проекти та створюємо автоматичні лінії за індивідуальним замовленням.

Поняття, тонкощі практичного застосування вібраційного просіювача

Перш ніж купити вібросито, необхідно знайти місце для його розташування. Установка має доступну вартість, компактні габаритні розміри, застосовується на початковій стадії виробничого процесу (при підготовці та обробці сировини). Вона ефективна в роботі, відрізняється високою продуктивністю.

Клієнти часто ставлять питання: що я отримаю при покупці вібропросіювача, як це позначиться на якості готових виробів?

За допомогою сита можна:

  • легко та швидко видалити сторонні домішки в сипучих матеріалах, дрібні камінці, шлак та інше;
  • забезпечити однорідність суміші;
  • надати бетону високу міцність, запобігти утворенню браку.

Якщо ви вирішили замовити вібросито або придбати типову модель, зверніть увагу на його основні технічні характеристики:

  1. Кількість та пропускну здатність отворів.
  2. Чисельність рівнів (в залежності від вимог покупця та сфери виробництва).
  3. Корисну площу (безпосередньо впливає на продуктивність).
  4. Переливну висоту.
  5. Силу та тип рухів рами (кругові, лінійні, еліптичні).
  6. Здатність та простоту регулювання заданих параметрів.

Головною задачею, яку виконує будь-яка з моделей вібраційних просіювачів – фракційне розділення сировини. Великі частки залишаються зверху, над сіткою, а далі поступають до спеціального «карману». Мілкі частинки, що мають приблизно однаковий розмір, просочуються крізь отвори сітки, а далі використовуються для приготування бетонної суміші. Проводити вигрузку просіяної маси можна як по одну, так і по обидві сторони, що дуже зручно.

Найбільш поширеними є стаціонарні підлогові моделі. Однак в умовах обмеженого простору для невеличкого цеху існують компактні навісні конструкції.

Де і кому зробити замовлення вібросита ?

Шукаєте надійне вібросито, здатне покращити якість продукції з бетону або намагаєтесь вгадати, яким чином сумістити його з іншим обладнанням? Запрошуємо до нашої компанії «Миколаїв Сервіс-Юг», де вам запропонують кращі в Україні моделі, зроблені у відповідності з останніми вимогами якості та безпеки за розумною ціною! Проводимо постійний продаж типових варіантів, виготовляємо індивідуальні розробки, втілюємо в життя нестандартні рішення. Якщо вам потрібне дійсно якісне, надійне устаткування, розраховане на тривалу експлуатацію, із гарантійною підтримкою – звертайтеся до наших менеджерів.

Пропонуємо покупцям скористатися додатковими перевагами: професійним підбором сировини, навчанням робочого персоналу, послугами гарячої лінії, виконанням модернізації та поліпшення наявного обладнання.

Інші вироби

Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Система автоматической дозации воды и пластификатора_3
Система автоматической дозации воды и пластификатора_3