Вібропрес Hess

Уточнить цену:Німецьке Hess обладнання – це синонім високої якості і сучасних технологій. Компанія входить в міжнародний концерн «TOP WERK Group», і займається проектуванням і випуском виробничих ліній вібропресування, бетонозмішувальних установок, вібропресів з різними технічними характеристиками і способом управління, а також допоміжного обладнання та запчастин.

Щорічно компанія працює над модернізацією застарілих моделей, покращуючи їх технічні можливості і дані, щоб максимально зменшити витрату будівельних матеріалів, а також підвищити якість продукції, що випускається. Машини розробляються з урахуванням потреб кожного виробництва: будь то малі цехи або великі заводи, яким потрібні потужні і продуктивні агрегати. Німецьке обладнання «Хесс» сертифіковано і відповідає міжнародним стандартам безпеки. Будь-яка модель, навіть якщо це ручний вибропресс, спроектована так, щоб мінімізувати людський фактор і ризик отримання виробничої травми. Тому верстати цього німецького виробника користуються високою популярністю у всьому світі.


Виробничі лінії від компанії Hess

Німецьке обладнання Hess відмінно підходить для потреб великих виробництв. Компанія пропонує своїм клієнтам потужні і сучасні, повністю автоматизовані виробничі лінії – MULTIMAT. Вони мають такі переваги порівняно з іншими аналогами:

 • Висока продуктивність;
 • Відмінна швидкість роботи (до 20 секунд). Цей параметр дуже важливий для підприємств, які випускають величезні партії готової продукції на добу;
 • Різноманітність готових виробів: всі види будівельних блоків, тротуарної плитки, бордюрів, газонних решіток, водовідвідних лотків і так далі;
 • Точність дотримання необхідних габаритів. Готова продукція виходить однакова, немов під копірку. Це важливий параметр в будівництві.

Устаткування «Хесс» такого класу забезпечить максимальну продуктивність і при цьому економія ресурсів і витратних матеріалів. Машини мають спеціально розроблену гідравлічну систему і контролер, який дозволяє мінімізувати людський труд і забезпечити безперебійну роботу агрегату по заданих параметрах, а також сигналізувати при наявності несправностей. Поєднання цих функцій гарантує клієнтам якісну і надійну роботу верстата.

Hess обладнання — Васт-Сервис+

Для управління лінією потрібно максимум два оператори, якщо підприємство працює в цілодобовому режимі. Контролер дозволяє встановити і обмежити доступ до налаштувань машини, щоб знизити ризик випадкової помилки.

Виробник пропонує наступні моделі даного обладнання:

 • RH 2000;
 • RH 760/780;
 • RH 1500;
 • RH 1400;
 • RH 500;
 • RH 600.

Між собою агрегати відрізняються технічними характеристиками і габаритними розмірами. Виробник вказав приблизні робочі дані. На фактор продуктивності впливають встановлені режими, грансостав використовуваної суміші, режими й так далі.
Мобільні вібропреси

Випускає компанія «Hess» обладнання не тільки для великих заводів і підприємств, а також і для невеликих цехів. Використовують обладнання також і будівельні фірми, яким потрібно мобільна машина. Наприклад, модель Hydromat BF 80 використовується для виробництва повнотілих блоків та іншої аналогічної продукції. Агрегати бувають як з напівавтоматичним режимом управління, так і з повністю автоматизованими функціями. Ціна другого варіанту, природно вище, але зате, на думку багатьох клієнтів, обладнання більш зручно в експлуатації.

Вібропресс «Хесс» Hydromat HB III призначений для випуску водостічних лотків, ступенів блочного типу, бордюрів і так далі. Він має високу продуктивність і короткий цикл роботи (до однієї хвилини). Крім того, машина рентабельна, що дозволяє виробникові заощадити фінанси на витратні матеріали, але при цьому не втратити в високій якості продукції, що випускається.

Мобільний Бетоноформовочні обладнання «Hess» можна встановлювати як в приміщенні цеху, так і на будівельному майданчику, якщо дозволяють умови експлуатації. Вони прості і зручні у користуванні і вимагають всього пару операторів для забезпечення безперебійного виробничого процесу.
Стаціонарні Вібропресуюче агрегати

Hydromat HS IV – це сучасне «Хесс» обладнання для виробництва бордюру, жолобів, лотків для водостоків, блочних ступенів і подібних виробів. Агрегат має форму Канта типу.

Клієнти відзначають головні плюси даної моделі вібропресів:

 • Відмінна продуктивність;
 • Велика кількість варіантів готової продукції;
 • Висока точність дотримання встановлених габаритних параметрів продукції;
 • Швидкий виробничий цикл;
 • Зручне і інтуїтивно зрозуміле управління.

Даний вибропресс «Hess» розроблений спеціально для середнього бізнесу. Його габарити дозволяють встановити машину в невеликому цеху. Також агрегат можна використовувати на великих заводах, якщо підприємству не критично виконувати великі обсяги за максимально короткий часовий проміжок.

Планетарні змішувачі

Бетоносмесительная установка спроектована для виробництва якісної продукції з бетону:

 • бруківки;
 • стінових блоків;
 • плит;
 • труб;
 • ландшафтних продуктів;
 • шахт.

Обладнання оснащене системою Color-Mix, що дозволяє випускати вироби оригінального забарвлення: під мармур, граніт і так далі. Планетарне Вібропресуюче обладнання «Хесс» відрізняється від іншої аналогічної техніки більш сучасною конструкцією, яка складається з двох рам – верхньої і нижньої. Також вона більш рентабельна в порівнянні зі своїми конкурентами, але при цьому економія матеріалів не позначається на міцності і зносостійкості випускаються будівельних продуктів.
Агрегат для виробництва ступенів

Німецька компанія також пропонує своїм споживачам і вузькоспрямовані верстати. Наприклад, модель Hydro Praktikant випускає щаблі різних габаритів і типів. Також агрегат виробляє і аналогічні вироби із внесенням змін до програми.

Пристрій відрізняється міцною і сучасною конструкцією. Підходить для будь-яких підприємств. Його головна перевага – висока продуктивність і короткий робочий цикл. Також відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому оператор швидко впорається з поставленим завданням.
підлоговий вибропресс

Даний агрегат використовується в основному на будівельних майданчиках. Модель виробляє бордюрний камінь, лотки і канали. Пристрій додатково комплектується обладнанням для загладжування поверхні і розпалубки продукції.

Має хороші показники потужності і продуктивності. Як і всі машини даного німецького бренду рентабельний і економічний в експлуатації.


Транспортуючи агрегати і допоміжні машини

Для того, щоб прискорити і вдосконалити процес виробництва бетонних будівельних матеріалів, виробник пропонує своїм клієнтам сучасні транспортери і додаткове обладнання. Вони використовуються для доставки готової продукції в потрібне місце, а також для буферного складування і переміщення тільки випущених сирих і вже висушених виробів.

Всі машини відрізняються швидким реагуванням на команди контролера і зручною системою настройки для операторів. Зрозумілий і простий інтерфейс полегшує робочий процес. Пристрої мають міцну конструкцію і порівняно невелику масу, але при цьому прослужать вам максимально довгий термін.


Де придбати вібропрессовочное обладнання з Німеччини?

Купити вибропресс «Hess» ви можете за посередництва нашого підприємства «Васт-Сервіс+». Для цього зв’яжіться з нашими менеджерами за контактними телефонами, вказаними на сайті. Вам розкажуть подробиці співпраці.

Також ви можете замовити машини нашого власного виробництва. Ознайомитися з повним переліком моделей агрегатів можна в нашому в каталозі. За аналог бралося обладнання німецької марки «Хесс».

Уточнить цену: