Вібропресс для тротуарної плитки

Уточнить цену:У компанії «Васт-Сервіс+» ви можете придбати вибропресс для тротуарної плитки з доставкою по Україні. Ми пропонуємо якісні та продуктивні машини для виробництва мелкоштучной будівельної продукції. В наявності представлені машини, розроблені для будь-якого типу бізнесу і масштабу виробництва. Все обладнання пройшло сертифікацію і відповідає міжнародним і вітчизняним нормам якості та безпеки. Агрегати мають різні типи управління, технічні характеристики і габарити. Їх головна перевага, що крім плитки вони можуть випускати і інші види бетонних будматеріалів – в залежності від прес-форми.


У нашій компанії ви можете замовити вибропресс для тротуарної плитки з індивідуальним технічним завданням. Ми спроектуємо машину, враховуючи ваші побажання по оснащенню, характеристикам, додатковим компонентам і габаритним розмірам. Таким чином, ви отримаєте агрегат, який повністю задовольняє потреби вашого підприємства і сприяє розвитку вашого бізнесу. Крім цього ви можете придбати у нас додаткове обладнання, наприклад, бетонозмішувачі або транспортери готової продукції для удосконалення робочого процесу.

Вібропрес для виробництва тротуарної плитки


Для випуску мелкоштучной будівельної продукції найчастіше застосовується спосіб вибропрессования. Саме він вважається найбільш популярним варіантом для виробництва бетонних будматеріалів. Вироби виходять:


• зносостійкість;
• Міцними;
• Чи не бояться перепадів температур;
• морозостійкість.


Все завдяки тому, що для виробництва виробів використовується напівсуха бетонна суміш. Чим менше кількість води, тим міцніше на виході буде продукція. Тому для вибростанках застосовується густа суміш, яка за рахунок вібрації трамбується і рівномірно розподіляється по резервуару.


Також ви можете крім стандартних продуктів випускати і декоративні. Для цього потрібно підібрати продуктивний вибропресс для виробництва тротуарної плитки з різними прес-формами. Саме матриця відповідає за те, яке вийде виріб, тому ви можете замовити відразу кілька варіантів, щоб розширити асортимент. Крім того, «Васт-Сервіс +» пропонує сучасну установку «Color Mix». З її допомогою можна змішувати відтінки, щоб отримати досить оригінальні колірні поєднання, наприклад, під мармур або граніт. Її теж можна замовити в разом з верстатом, адже вона підходить для абсолютно будь-яких моделей.


Як виготовляється тротуарна плитка?


Для початку вам необхідно придбати якісне обладнання для виробництва мелкоштучной дорожньої продукції.Воно повинно відповідати всім стандартам якості і безпеки, щоб ви змогли забезпечити безперебійний процес на підприємстві. Крім того, технічні характеристики підбираються з розрахунку масштабів партій, що випускаються. Якщо у вас невеликий цех, то недоцільно купувати дуже потужні виробничі лінії, а купити вибропресс для тротуарної плитки трохи простіше.


Технологія виробництва плитки ділиться на три основні кроки:


1. Підготовка технічного розчину. Бетонна суміш готується з води, піску, щебеню, пластифікатора і колірного пігменту, якщо ви хочете надати виробу якийсь відтінок. Текстура повинна бути в міру густий, але при цьому її можна було вільно перемішувати і без праці залити в резервуар вибростанка. Для змішування краще використовувати бетономішалку, але якщо вам потрібна невелика партія матеріалів, то підійде і стандартний будівельний міксер.


2. Заливаєте готовий розчин в матрицю пристрою і включаєте робочий цикл. Пуансон, що виконує роль преса, приходить в рух і починає утрамбовувати суміш, а постійна вібрація допомагає рівномірно розподілити всі частинки. Після завершення сеансу, матриця піднімається і залишає виріб на піддоні або робочої поверхні в залежності від моделі пристрою.


3. Сушка продукції. Вона відбувається, як правило, в спеціальних пропарювальних камерах. Саме завдяки цьому агрегату ви отримаєте міцне і якісний виріб. На бетон впливає відразу два фактори: температура і пар. Тому плитка виходить міцна і здатна виносити навіть найвищі навантаження. Також просушити будматеріал можна при природних умовах, але це складніше, так як потрібен особливий температурний режим і рівень вологості. Деякі виробники сушать плитку на спеціальних інфрачервоних матах, але цей спосіб також підходить для невеликої готової партії.


Купити вибропресс для виробництва тротуарної плитки та інше технологічне оснащення ви можете в нашій компанії «Васт-Сервіс +». Ми пропонуємо сучасні та рентабельні верстати і додаткові комплектуючі, що пройшли сертифікацію і повністю відповідають всім міжнародним та вітчизняним нормам якості та безпеки.


Які моделі вибростанках можна замовити в нашій компанії?


На нашому сайті ви зможете купити вибропресс для тротуарної плитки в Україні. Ми пропонуємо великий вибір високопродуктивних машин для виробництв будь-яких масштабів. У нас представлені моделі з різним типом управління:


• Повністю автоматизовані виробничі лінії і вибростанки;
• Верстати для тротуарної плитки напівавтоматичні;
• Машини з ручним керуванням.


Автоматизовані виробничі лінії і верстати підходять для великих заводів і виробництв.Вони володіють найбільш високою продуктивність та, відповідно, потужністю. Робочий цикл машини становить всього 20-25 секунд (точний час залежить від експлуатаційних умов і варіантів налаштувань). Головна перевага моделі – універсальність в плані випуску готових виробів, тобто, крім плитки ви зможете проводити бетонні будівельні блоки, газонні решітки, бордюрний камінь та садові поребрики, шлакоблоки і так далі. Для управління агрегатом потрібно максимум два оператори. Наша компанія проводить навчання технічного персоналу, тому вам не потрібно підшукувати нового працівника з відповідною кваліфікацією.


Напівавтоматичний вібропрес для виготовлення тротуарної плитки – ідеальне рішення для середнього бізнесу. Машина має високу продуктивність, але при цьому менше витрачає енергоресурсів, ніж попередня модель. Теж має великий спектр продукції, що виготовляється: від плитки до всіляких будівельних матеріалів з бетону. Має робочий цикл в межах 30-40 секунд. Верстат оснащений інтелектуальних контролером, що забезпечує безперебійну роботу і подає сигнал у випадках неполадок.


Ціна на вибропресс для тротуарної плитки з ручним типом управління найнижча, тому дана модель агрегатів відрізняється високою популярністю серед малих цехів. Машина має високу потужність і відмінними технічними характеристиками в своєму класі. Забезпечує безперебійний робочий процес протягом всієї експлуатації. Устаткування для виробництва бетонних будматеріалів також має інтелектуальний контролер і зручний для користувача інтерфейс, щоб оператор міг швидко вносити зміни в налаштування. Робочий цикл триває не більше 50 хвилин, що вважається дуже високою швидкістю для подібних агрегатів.


А щоб поліпшити і автоматизувати робочий процес, ми рекомендуємо придбати додаткове технічне оснащення:


• Бетонозмішувачі;
• Установку «Колор Мікс» для змішування тонів;
• Транспортери;
• Водні дозатори;
• Прес форми.
І інше обладнання. Ознайомитися з повним переліком продукції ви можете на нашому сайті вже зараз.


Як зробити замовлення техніки?


Купити вибропресс для виробництва тротуарної плитки в Україні ви можете в нашій компанії «Васт-Сервіс+». Для цього зв’яжіться з менеджерами за контактними телефонами. Вам вишлють актуальний прайс і обговорять подробиці співпраці.


Доставка по Україні і країнам СНД здійснюється транспортними фірмами, які вважає за краще замовник. Або ми самі може запропонувати відповідні варіанти, як привезти агрегат на робочий об’єкт замовника.


Чекаємо ваших звернень вже сьогодні!

Уточнить цену: