Вібропрес VPS 400 A

Автоматичний вибропресс за ціною ручного, з продуктивністю 350 м2 тротуарної плитки за зміну, терміном окупності до 12 міс, і гарантією 2 роки.

Підходить для середнього бізнесу.

Основні переваги:

  • Вібропресс створений на базі обладнання HESS Group – німецька якість з набагато доступнішою ціною.
  • Економія до 100 000 $ в рік на цементі, завдяки посиленій рамі преса і жорсткості конструкції. VPS 400 A дозволяє використовувати на 50% менше цементу в порівнянні з пресами конкурентів.
  • Чотирьох-штокові напрявляючі дозволяють більш точно дотримуватися геометрії кінцевого виробу
  • Цілеспрямована передача вібрації на виріб за рахунок фірмових віброопор дозволяє отримувати марку бетону B25 при менших витратах цементу.
  • 90% комплектуючих – це деталі провідних європейських виробників: Mitsubishi, Schneider Electric, Vickers, Pedrollo і ін. І в той же час, при необхідності, ці деталі можна легко знайти на території України і швидко замінити.

Оставить заявку
Додати до порівняння

Опис

ЛІНІЯ VPS-400А: ОПИС

Вібропрес використовується для виробництва тротуарної плитки різних форм, дорожнього бордюру, садового і тротуарного бордюру, стінового блоку, будівельної цегли, блоку незнімної опалубки, стельових блоків, декоративних каменів, водовідвідних лотків, вентиляційних каналів.

Необхідне додаткове устаткування:

  • прес форми
  • бетонозмішувальна установка продуктивністю 6-15 куб./год для основного шару
  • бетонозмішувач об’ємом 150-250 л для фактурного шару
  • вібросито для просіювання фактурного шару
  • технологічні піддони, 910х760х30 мм (для зони 0,48 кв.м) або 910х600х30 мм (для зони 0,4 кв.м.)

Застосування автоматизованого обладнання при виготовленні мілкоштучної бетонної продукції дозволяє зменшити кількість робочої сили до 1 людини. Автоматична лінія вібропресуваня VPS-400А відрізняється підвищеним характеристиками продуктивності, дуже надійна і безпечна в експлуатації. Повністю комп’ютеризоване управління полегшує процес – рецепт виробництва вноситься в пульт управління і система сама дотримується виробництво заданого вироби.

ЛІНІЯ VPS-400А: ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пристрій являє собою цілісну конструкцію для виготовлення будівельної продукції. Управління повністю автоматизоване, що істотно полегшує процес. Проектується робочої бригадою під певні габарити приміщення. Можливо два варіанти розміщення: як окремий елемент, так і під бетонозмішувальної машиною, щоб заощадити простір. Всі доступні способи обговорюються з інженерами на об’єкті покупця.

Ціна такого технічного агрегату вигідна для середнього та великого бізнесу. Всі витрати швидко окуповуються за рахунок підвищених показників продуктивності, менших витрат цементу і тривалого експлуатаційного терміну.

Управління головним процесором машини здійснюється через комп’ютерний контролер. Сенсорний екран полегшує процес, і оператор завжди зможе стежити за робочим станом обладнання. Параметри просто змінювати завдяки зручному меню і при цьому, не зупиняючи запущену роботу. Програми русифіковані.

Управління дворівневе. На першому рівні персонал може змінювати тільки найпростіші функції, які використовуються при повсякденних роботах. Підвищений рівень має додатковий захист у вигляді пароля і до нього допускаються тільки спеціально навчені співробітники. Можна також запрограмувати головний комп’ютер, щоб був запущений режим безпеки, який приймає тільки «коректні» завдання.

Основним елементом є бетоно-формувальна техніка. Станина зварена з труб і спеціальних балок з профільної сталі. Замість двох напрямних використано чотири, що дозволяє більш жорстко дотримуватися геометрію вироба. Металоконструкція надміцна, має високий ступінь зносостійкості і антикорозійного захисту. Укомплектовано системою пуансон – форма з гідравлічним приводом і хромованими напрямними. До колон прикріплені формотворчі запчастини. Розпалубки рухаються через жорсткий місток за допомогою пари гідравлічних циліндрів.

ВСЕ ОБЛАДНАННЯ СЕРТИФІКОВАНО

Характеристики

Тип вибропресса
Обслуговующий персонал

1-2 люд.

Габаритні розміри (ДxШxВ)
Маса
Споживана потужність
Максимальне зусилля пресування
Время одного цикла формования
Размер формовочного поддона
Формовочна зона

0.48 кв.м

Максимальна довжина виробу

800 мм

Продуктивність двошарової тротуарної плитки

50 кв.м/год

Продуктивність одношарової тротуарної плитки

75 кв.м/год

Продуктивність дорожнього бордюру

180 п.м./год

Производительность тротуарного бордюра

300 п.м./час

Продуктивність стінового блоку

480 шт/год

Продуктивність будівельної цегли

1300 шт/год

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Вібропрес VPS 400 A”“