Вібропрес ПС 150

Модель з ручним завантаженням сировини для виробництва дорожніх бордюрів 1000мм в довжину, поребриків, стінових блоків, фундаментних блоків, саману, шлакоблоку та іншої бетонної продукції.

Підходить для малого бізнесу

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

 • Можна виготовляти продукцію висотою від 25 – 300 мм
 • Низька витрата цементу
 • Гарантія 24 міс.

696,000 

Завантажити прайс

Опис

Це вібропрес з ручним завантаженням бетонної суміші в матрицю. ПС 150 є базовим і може бути доукомплектований до повного напівавтомата в міру необхідності і розвитку підприємства. Так як це одне з перших поколінь пресів, його не можна автоматизувати.

Надішліть заявку на сайті або зателефонуйте нам, щоб з’ясувати всі питання, які Вас цікавлять!

Вібропрес використовується для виробництва тротуарної плитки різних форм, дорожнього бордюру, садового і тротуарного бордюру, стінового блоку, будівельної цегли, блоку незнімної опалубки, стельових блоків, декоративних каменів, водовідвідних лотків, вентиляційних каналів.

Для обслуговування даної лінії необхідно 2-3 людини. Управляє всім процесом «оператор лінії» за допомогою важелів і щита управління. Всі команди надходять на запрограмований контролер, який розподіляє команди на відповідні вузли лінії. У контролер внесені всі тимчасові проміжки, того чи іншого процесу, щоб мінімізувати людський фактор. Наприклад: запрограмовано час тиску пуансона на суміш, щоб дотримуватися необхідного періоду жиму для отримання оптимальних характеристик кінцевого виробу. Час циклу тиску можна змінити на щиті управління.

У вартість входить:

 • Вібропрес
 • Маслостанція
 • Блок керування
 • Прес-форма (на вибір замовника)
 • МЕП (механізм евакуації піддону)
 • Виїзд інженера для складання плану розміщення обладнання згідно приміщення замовника.
 • Шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи на території замовника
 • Підбір складу суміші (так як в кожному регіоні різна сировина)
 • Навчання персоналу
 • Технічна документація

Додатково необхідне обладнання:

 • прес-форми
 • бетонозмішувач на 350-500л. для основного шару
 • бетонозмішувач об’ємом 150-250л. для фактурного шару
 • вібросито для просіювання фактурного шару
 • технологічні піддони, 1090х650х30 / 40 мм

ТМ «VAST» спеціалізується на виготовленні вібропресів і агрегатів для змішування промислових бетонних розчинів. Перед відправкою замовнику, обладнання встановлюється на тестовому майданчику і перевіряється, щоб до клієнта їхало повністю робочим.

Також є власний виробничий майданчик, де виготовляється тротуарна плитка і інша продукція. Замовники зможуть оцінити високу якість виробленої продукці і побачити роботу обладнання вживу.

Наші інженери займаються модернізацією техніки, роблячи її більш функціональною і рентабельною. Клієнти завжди отримують професійну консультацію від нашого співробітника в телефонному режимі або електронною поштою. Всі актуальні контакти вказані на офіційному сайті фірми.

Зв’яжіться з нами!

ВІБРОПРЕС ПС 150: ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пристрій являє собою цілісну конструкцію для виготовлення будівельної продукції. Проектується робочою бригадою під певні габарити приміщення. Можливо два варіанти розміщення: як окремий елемент, так і під бетонозмішувачем, щоб заощадити простір. Всі доступні способи обговорюються з інженерами на об’єкті покупця.

Ціна такого технічного агрегату вигідна для малого і середнього бізнесу. Всі витрати швидко окупаються за рахунок підвищених показників продуктивності, менших витрат цементу і тривалого експлуатаційного терміну.

Основним елементом є бетоно-формувальна техніка. Станина зварена з труб і спеціальних балок з профільної сталі. Замість двох напрямних використано чотири, що дозволяє більш жорстко дотримуватися геометрії виробу. Металоконструкція надміцна, має високий ступінь зносостійкості і антикорозійного захисту. Укомплектовано системою пуансон – форма з гідравлічним приводом і хромованими напрямними. До колон прикріплені формотворчі запчастини.

ВСЕ ОБЛАДНАННЯ СЕРТИФІКОВАНО

Характеристики

Тип вібропреса

Ручний

Обслуговуючий персонал

3-4 люд.

Габаритні розміри (ДxШxВ)

1164 х 1324 х 2950 мм

Маса

1100 кг

Споживана потужність

11 кВт

Максимальне зусилля пресування

50-70 кН

Час одного циклу формування

60-80 сек

Розмір формувального піддону

1090x650x30 мм

Формовочна зона

0.5 кв.м

Максимальна довжина виробу

1000 мм

Продуктивність двошарової тротуарної плитки

22 кв.м/год

Продуктивність одношарової тротуарної плитки

30 кв.м/год

Продуктивність дорожнього бордюру

100 п.м./год

Продуктивність тротуарного бордюру

220 п.м./год

Продуктивність стінового блоку

225 шт/год

Продуктивність будівельної цегли

700 шт/год