Вібропрес VPS 400

Модель з ручним завантаженням сировини. Є базою, яку можна модернізувати до напівавтоматичного версії, а потім і перетворити в автоматичну.

Підходить для старту малого бізнесу з мінімальними інвестиціями.

Основні переваги:

 • Вібропрес створений на базі обладнання HESS Group – вийшла німецька якість за більш доступною ціною.
 • Економія до 11 000 $ на рік на цементі, завдяки посиленій рамі преса і жорсткості конструкції. VPS 400Р дозволяє використовувати до 50% менше цементу в порівнянні з пресами конкурентів.
 • Чотирьох-штокові напрявляючі, які дозволяють більш точно дотримуватися геометрії кінцевого виробу
 • Цілеспрямована передача вібрації на виріб за рахунок фірмових віброопор, що дозволяє отримувати клас бетону B25 при менших витратах цементу.
 • 90% комплектуючих – це деталі провідних європейських виробників: Mitsubishi, Schneider Electric, Vickers, Pedrollo і ін. І в той же час, при необхідності, ці деталі можна легко знайти на території України і швидко замінити.
Категорії: ,

609,000 

Завантажити прайс

Опис

Це вібропрес з ручним завантаженням бетонної суміші в матрицю. VPS 400 є базовим і може бути доукомплектований до повного напівавтомата в міру необхідності і розвитку підприємства. А згодом може бути автоматизований, встановивши пульт управління з програмним забезпеченням.

Надішліть заявку на сайті або зателефонуйте нам, щоб з’ясувати всі питання, що Вас цікавлять!

Вібропрес використовується для виробництва тротуарної плитки різних форм, дорожнього бордюру, садового і тротуарного бордюру, стінового блоку, будівельної цегли, блоку незнімної опалубки, стельових блоків, декоративних каменів, водовідвідних лотків, вентиляційних каналів.

Для обслуговування даної лінії необхідно 2-3 людини. Управляє всім процесом «оператор лінії» за допомогою важелів і щита управління. Всі команди надходять на запрограмований контролер, який розподіляє команди на відповідні вузли лінії. У контролер внесені всі тимчасові проміжки, того чи іншого процесу, щоб мінімізувати людський фактор. Наприклад: запрограмовано час тиску пуансона на суміш, щоб дотримуватися необхідного періоду жиму для отримання оптимальних характеристик кінцевого виробу. Час циклу тиску можна змінити на щиті управління.

У вартість входить:

 • Вібропрес
 • Маслостанція
 • Блок керування
 • Прес-форма (на вибір замовника)
 • Виїзд інженера для складання плану розміщення обладнання згідно приміщення замовника.
 • Шеф-монтажні та пуско-налагоджувальні роботи на території замовника
 • Підбір складу суміші (так як в кожному регіоні різна сировина)
 • Навчання персоналу
 • Технічна документація

Додатково необхідне обладнання:

 • прес-форми
 • бетонозмішувач на 350-500л. для основного шару
 • бетонозмішувач об’ємом 150-250л. для фактурного шару
 • вібросито для просіювання фактурного шару
 • технологічні піддони, 910х760х30 мм (для зони 0,48 кв.м) або 910х600х30 мм (для зони 0,4 кв.м.)

ТМ «VAST» спеціалізується на виготовленні вібропресів і агрегатів для змішування промислових бетонних розчинів. Перед відправкою замовнику, обладнання встановлюється на тестовому майданчику і перевіряється.

Також є власний виробничий майданчик, де виготовляється тротуарна плитка і інша продукція. Замовники зможуть оцінити високу якість виробленої продукці і побачити роботу обладнання вживу.

Наші інженери займаються модернізацією техніки, роблячи її більш функціональною і рентабельною. Клієнти завжди отримують професійну консультацію від нашого співробітника в телефонному режимі або електронною поштою. Всі актуальні контакти вказані на офіційному сайті фірми.

Зв’яжіться з нами!

ВІБРОПРЕС VPS 400: ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пристрій являє собою цілісну конструкцію для виготовлення будівельної продукції. Проектується робочою бригадою під певні габарити приміщення. Можливо два варіанти розміщення: як окремий елемент, так і під бетонозмішувачем, щоб заощадити простір. Всі доступні способи обговорюються з інженерами на об’єкті покупця.

Ціна такого технічного агрегату вигідна для малого і середнього бізнесу. Всі витрати швидко окупаються за рахунок підвищених показників продуктивності, менших витрат цементу і тривалого експлуатаційного терміну.

Основним елементом є бетоно-формувальна техніка. Станина зварена з труб і спеціальних балок з профільної сталі. Замість двох напрямних використано чотири, що дозволяє більш жорстко дотримуватися геометрії виробу. Металоконструкція надміцна, має високий ступінь зносостійкості і антикорозійного захисту. Укомплектовано системою пуансон – форма з гідравлічним приводом і хромованими напрямними. До колон прикріплені формотворчі запчастини.

ВСЕ ОБЛАДНАННЯ СЕРТИФІКОВАНО

Характеристики

Обслуговуючий персонал

3-4 люд.

Габаритні розміри (ДxШxВ)

2950x1325x1165 мм

Маса

1370 кг

Споживана потужність

15 кВт

Максимальне зусилля пресування

50 кН

Час одного циклу формування

50 сек

Розмір формувального піддону

910х760х30 мм

Формовочна зона

0.48 кв.м

Максимальна довжина виробу

800 мм

Продуктивність двошарової тротуарної плитки

25 кв.м/год

Продуктивність одношарової тротуарної плитки

37 кв.м/год

Продуктивність дорожнього бордюру

100 п.м./год

Продуктивність тротуарного бордюру

150 п.м./год

Продуктивність стінового блоку

220 шт/год

Продуктивність будівельної цегли

500 шт/год