Вібропрес VPS 400 A

Автоматичний вібропрес за ціною ручного, з продуктивністю 350 м2 тротуарної плитки за зміну, терміном окупності до 12 місяців, і гарантією 2 роки.

Підходить для середнього бізнесу.

Основні переваги:

  • Вібропрес створений на базі обладнання HESS Group – німецька якість за доступнішою ціною.
  • Економія до 58 000 $ в рік на цементі, завдяки посиленій рамі преса і жорсткості конструкції. VPS 400 A дозволяє використовувати на 50% менше цементу в порівнянні з пресами конкурентів.
  • Чотирьох-штокові напрявляючі дозволяють більш точно дотримуватися геометрії кінцевого виробу
  • Цілеспрямована передача вібрації на виріб за рахунок фірмових віброопор дозволяє отримувати клас бетону B25 при менших витратах цементу.
  • 90% комплектуючих – це деталі провідних європейських виробників: Mitsubishi, Schneider Electric, Vickers, Pedrollo і ін. І в той же час, при необхідності, ці деталі можна легко знайти на території України і швидко замінити.

1,566,000 

Завантажити прайс

Опис

Автоматична лінія VPS-400А:

Вібропрес використовується для виробництва тротуарної плитки різних форм, дорожнього бордюру, садового і тротуарного бордюру, стінового блоку, будівельної цегли, блоку незнімної опалубки, стельових блоків, декоративних каменів, водовідвідних лотків, вентиляційних каналів.

Необхідне додаткове устаткування:

  • прес форми
  • бетонозмішувальна установка продуктивністю 6-15 куб./год для основного шару
  • бетонозмішувач об’ємом 150-250 л для фактурного шару
  • вібросито для просіювання фактурного шару
  • технологічні піддони, 910х760х30 мм (для зони 0,48 кв.м) або 910х600х30 мм (для зони 0,4 кв.м.)

Застосування автоматизованого обладнання при виготовленні мілкоштучної бетонної продукції дозволяє зменшити кількість робочої сили до 1 людини. Автоматична лінія вібропресуваня VPS-400А відрізняється підвищеними характеристиками продуктивності, дуже надійна і безпечна в експлуатації. Повністю комп’ютеризоване управління полегшує процес — рецепт виробництва вноситься в пульт управління і система сама дотримує виробництво заданого виробу.

Лінія VPS-400А: ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Пристрій являє собою цілісну конструкцію для виготовлення будівельної продукції. Управління повністю автоматизоване, що істотно полегшує процес. Проектується робочою бригадою під певні габарити приміщення. Можливі два варіанти розміщення: як окремий елемент, так і під бетонозмішувачем, щоб заощадити простір. Всі доступні способи обговорюються з інженерами на об’єкті покупця.

Ціна такого технічного агрегату вигідна для середнього та великого бізнесу. Всі витрати швидко окуповуються за рахунок підвищених показників продуктивності, менших витрат цементу і тривалого експлуатаційного терміну.

Управління головним процесором машини здійснюється через комп’ютерний контролер. Сенсорний екран полегшує процес, і оператор завжди зможе стежити за робочим станом обладнання. Параметри просто змінювати завдяки зручному меню і при цьому, не зупиняючи запущену роботу. Програми русифіковані.

Управління дворівневе. На першому рівні персонал може змінювати тільки найпростіші функції, які використовуються при повсякденних роботах. Підвищений рівень має додатковий захист у вигляді пароля і до нього допускаються тільки спеціально навчені співробітники. Можна також запрограмувати головний комп’ютер, щоб був запущений режим безпеки, який приймає тільки «коректні» завдання.

Основним елементом є бетоно-формувальна техніка. Станина зварена з труб і спеціальних балок з профільної сталі. Замість двох напрямних використано чотири, що дозволяє більш жорстко дотримуватися геометрії виробу. Металоконструкція надміцна, має високий ступінь зносостійкості і антикорозійного захисту. Укомплектовано системою пуансон – форма з гідравлічним приводом і хромованими напрямними. До колон прикріплені формотворчі запчастини. Розпалубки рухаються через жорсткий місток за допомогою пари гідравлічних циліндрів.

ВСЕ ОБЛАДНАННЯ СЕРТИФІКОВАНО

Характеристики

Тип вібропреса

Автоматичний

Обслуговуючий персонал

1-2 люд.

Габаритні розміри (ДxШxВ)

7400 х 2000 х 3000 мм

Маса

4850 кг

Споживана потужність

24 кВт

Максимальне зусилля пресування

50-70 кН

Час одного циклу формування

25-30 сек

Розмір формувального піддону

910х760х30 мм

Формовочна зона

0.48 кв.м

Максимальна довжина виробу

800 мм

Продуктивність двошарової тротуарної плитки

50 кв.м/год

Продуктивність одношарової тротуарної плитки

75 кв.м/год

Продуктивність дорожнього бордюру

180 п.м./год

Продуктивність тротуарного бордюру

300 п.м./год

Продуктивність стінового блоку

480 шт/год

Продуктивність будівельної цегли

1300 шт/год