Вібропреси для бруківки, тротуарної плитки

ВИРОБНИЦТВО І ПРОДАЖ ВІБРОПРЕСІВ

Вібропрес – це агрегат, який використовується для ущільнення та формування бетонних виробів. Застосування вібропресів у виробництві тротуарної плитки дозволяє зменшити витрати цементу при цьому отримати більш міцну плитку в порівнянні з вібролитою. Використання вібропреса дозволяє скоротити витрати пластифікатора і модифікуючих добавок і значно зменшити частку ручної праці на виробництві. На цьому переваги вібропресів не закінчуються, вони володіють:

 • високою продуктивністю;
 • високим ступенем автоматизації;
 • можливістю виробляти морозостійку, міцну і довговічну тротуарну плитку;
 • є можливість випускати двошарову плитку.

Наше підприємство є провідним виробником вібропресів для виробництва тротуарної плитки, бордюрів, будівельних блоків та іншої дрібноштучної бетонної продукції.  Відмінна особливість вібропресів «VAST» – це максимально жорстка металоконструкція з системою віброблоків загальною потужністю 70 кН, що дозволяє використовувати цемент у співвідношенні пропорції до інертних 1:10, в той час як на українських аналогах 1:5. Це істотно впливає на окупність обладнання.

Управління дворівневе. На першому рівні персонал може змінювати тільки найпростіші функції, які використовуються при повсякденних роботах. Підвищений рівень має додатковий захист у вигляді пароля і до нього допускаються тільки спеціально навчені співробітники. Можна також запрограмувати головний комп’ютер, щоб був запущений режим безпеки, який приймає тільки «коректні» задачі.

Основним елементом є бетоно-формувальна техніка. Станина зварена з труб і спеціальних балок з профільної сталі. Замість двох направляючих використано чотири, що дозволяє більш жорстко зберігати геометрію виробу. Металоконструкція надміцна, володіє високим ступенем зносостійкості і антикорозійним захистом. Укомплектовано системою пуансон – форма з гідравлічним приводом і хромованими направляючими. До колон прикріплені формоутворюючі запчастини. Розпалубки рухаються через жорсткий місток за допомогою пари гідравлічних циліндрів.

ВІБРОПРЕС ДЛЯ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ ТА БРУКІВКИ

Тротуарна плитка повинна бути не тільки красивою, але і довговічною. На термін експлуатації впливає ряд параметрів: марка бетону не нижче М300, рівень водопоглинання не більше 6%, морозостійкість не менше 200 циклів, якість лицьової поверхні не нижче А6. Тротуарна плитка, вироблена на нашому обладнанні, відповідає всім нормативним документам.

ВІБРОПРЕС ДЛЯ ДОРОЖНІХ БОРДЮРІВ

Основні види вібропресування бордюру – магістральний бордюр, дорожній бордюр і садовий бордюрний камінь. Всі вони мають різні розміри, характеристики і місця застосувань. Основні їх функції:

 • відокремити пішохідну зону від НЕ пішохідної;
 • відокремити проїжджу частину дороги від решти території;
 • зміцнити конструкцію тротуарної плитки;
 • захистити дорожнє полотно і тротуарну плитку від розмивання проточною водою;
 • надати закінчений архітектурний вид клумби і садовим зонам.

Вібропресування рекомендовано для бордюру довжиною до 1 м з дрібнозернистого бетону. Перевагами цього будівельного матеріалу є міцність і довговічність при відносно невисокій вартості, а також універсальність: завдяки своїм естетичним характеристикам і можливості вибору колірних рішень, він може гармонійно і природно вписуватися в будь-який дизайнерський проект. 

КУПИТИ ВІБРОПРЕС

У нашому асортименті рентабельні і сучасні вібропреси для будь-якого бізнесу: будь то великі заводи або невеликі виробничі цехи будівельних фірм. Обладнання сертифіковане і відповідає міжнародним стандартам безпеки і якості. Всі машини здатні виробляти великий спектр будівельної продукції: від тротуарної плитки до блоків різного призначення.

Всі моделі розроблені на базі аналогічних вібростанків німецької марки «Hess». В процесі роботи пристрої були модернізовані і поліпшені, і вони порадують Вас своєю ціною, оскільки вона на порядок нижче вартості європейського обладнання. Наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібну модель станка, яка найкраще підійде під ваш тип виробництва.

ВАРТІСТЬ ВІБРОПРЕСА

Ціна вібропреса залежить від:

 • комплектації (мінімальна, стандарт, максимальна, індивідуальна);
 • продуктивності (від 100 до 600 м2 тротуарної плитки за зміну);
 • конструкції;
 • формувальної зони;
 • типу управління (ручний, напівавтоматичний, автоматичний).

Ціни на вібропреси VAST

Тип вібропресаЦіна
Вібропрес з ручним завантаженнямвід 489600 грн
Напівавтоматичний вібропресвід 652800 грн
Автоматична лінія вібропресуваннявід 1332800 грн

Купити вібропрес – це пів справи. Потрібно його ще правильно змонтувати, налаштувати і т.п. Наші фахівці допоможуть здійснити:

 • монтаж обладнання;
 • налаштування  станків;
 • гарантійний та післягарантійний ремонт техніки, яку виробляє компанія.

Здійснюємо запуск бізнесу «Під ключ»


Вібропреси: поширені запитання