Уточнить цену:


Технічні характеристики тротуарнії плитки «Старе місто»

Товщина 30 мм

вага 70 кг/кв.м
кількість на транспортувальному піддоні 18 кв.м
колір сірий 90 грн/кв.м
чорний 105 грн/кв.м
червоний 105 грн/кв.м
жовтий 120 грн/кв.м
оливковий 110 грн/кв.м
помаранчевий 110 грн/кв.м
цегляний 110 грн/кв.м
коричневий 110 грн/кв.м
синій 150 грн/кв.м
зелений 130 грн/кв.м
водопоглинання  3 %
гарантія       10 років

Товщина 40мм

вага 90 кг/кв.м
кількість на транспортувальному піддоні 14 кв.м
колір сірий 100 грн/кв.м
чорний 115 грн/кв.м
червоний 115 грн/кв.м
жовтий 135 грн/кв.м
оливковий 120 грн/кв.м
помаранчевий 120 грн/кв.м
цегляний 120 грн/кв.м
коричневий 120 грн/кв.м
синій 170 грн/кв.м
зелений 150 грн/кв.м
водопоглинання  3 %
гарантія       10 років

Товщина 55 мм

вага 90 кг/кв.м
кількість на транспортувальному піддоні 14 кв.м
колір сірий 150 грн/кв.м
чорний 130 грн/кв.м
червоний 130 грн/кв.м
жовтий 150 грн/кв.м
оливковий 135 грн/кв.м
помаранчевий 135 грн/кв.м
цегляний 140 грн/кв.м
коричневий 140 грн/кв.м
синій 120 грн/кв.м
зелений 170 грн/кв.м
водопоглинання  3 %
гарантія       10 років

Товщина 60 мм

вага 135 кг/кв.м
кількість на транспортувальному піддоні 12 кв.м
колір Сірий 155 грн/кв.м
Чорний 165 грн/кв.м
Червоний 165 грн/кв.м
Жовтий 185 грн/кв.м
Оливковий 170 грн/кв.м
Помаранчевий 170 грн/кв.м
Цегляний 175 грн/кв.м
Коричневий 175 грн/кв.м
Синій 255 грн/кв.м
Зелений 205 грн/кв.м
водопоглинання 3 %
гарантія 10 років

Популярна в Україні та в інших країнах СНД фірма «ВАСТ-СЕРВІС+» займається виготовленням на власному вібропресійному обладнанні та реалізацією партій дрібно штучних бетонних виробів. На ринку компанія з 2011 року. В нашому асортименті ви маєте змогу віднайти високоякісну тротуарну бруківку, садовий та дорожній бордюр, поребрик, водовідливи, будівельні блоки тощо. Великою популярністю користується широкий асортимент бруківки. Купити тротуарну плитку «Старе місто» оптом і в роздріб, а також інші зразки продукції можна, не виходячи з дому. Для цього достатньо заповнити електронну форму зворотного зв’язку на нашому офіційному сайті чи зателефонувати за одним із вказаних контактних телефонних номерів.

Характеристика продукції

Варіант бруківки «Старе місто» відзначається оригінальним зовнішнім виглядом, правильною прямокутною формою з закругленими краями. Вироби мають гладку поверхню, легко вкладаються та демонтуються. На такому покритті нога не буде ковзати, а завдяки ідеально рівній геометрії вам вдасться досягти надійного зчеплення.

Різноманіття кольорової палітри дозволяє створити оригінальний дизайн екстер’єру на дачі, у внутрішньому дворику або на власній присадибній ділянці.

У нас ви можете замовити плитку таких кольорів, як:

 • сірий;
 • чорний;
 • жовтий;
 • червоний;
 • оливковий;
 • коричневий;
 • помаранчевий;
 • зелений;
 • синій тощо.

Ми використовуємо найбільш ефективну техніку нанесення фарби, тому вона довго не стирається й не вицвітає під дією сонячних променів. Матеріали не є шкідливими для здоров’я людини та не становлять загрози навколишньому середовищу.

Реалізуємо лише високоякісну продукцію товщиною 30, 40, 55 і 60 міліметрів. Кожен виріб має наднизький ступінь поглинання вологи (до 3%). Це дозволяє використовувати товар навіть в умовах різких перепадів температурного режиму та місцях зі змінним кліматом. Великі навантаження також не будуть проблемою. Пліточка не потріскається й не втратить свою форму. Вона характеризується практичністю, надійністю, легкістю кладки, економічністю використання, екологічністю та простотою демонтажу.

Слід зазначити, що на кожен продукт від виробника діє довгострокова гарантія (10 років). Наша фірма упевнена в якості кожної партії. А якщо ви віднайдете брак, ми неодмінно замінимо його.

Вага товару, кількість елементів на одному транспортувальному піддоні й розцінки за квадратний метр можуть різнитися. Детальний прайс ви маєте змогу запитати у нашого менеджера. Він допоможе визначитися з вибором та зробити усі необхідні підрахунки.

Дещо про якість обслуговування

Ми співпрацюємо з усіма регіонами України, виготовляємо на замовлення партії будь-якого об’єму. Гарантуємо індивідуальний підхід і своєчасне виконання замовлень. Доставка готового продукту здійснюється оперативно найбільш оптимальним способом з урахуванням побажань клієнта.

Серед переваг співпраці зі заводом «ВАСТ-СЕРВІС+» слід виділити окремо:

 • новітні технології виробництва;
 • надсучасне обладнання;
 • високоякісну похідну сировину;
 • можливість зробити індивідуальне замовлення;
 • швидкі темпи обслуговування;
 • оперативну доставку;
 • надійні та довготривалі гарантії;
 • невисоку ціну;
 • комплексний підхід;
 • безкоштовне інформаційно-консультаційне забезпечення;
 • наявність гарячої лінії.

Ми цінуємо кожного покупця, тому прагнемо створити найбільш прийнятні та взаємовигідні умови партнерства. За деталями звертайтеся до компетентного менеджера. Очікуємо на ваші дзвінки та електронні листи. Запрошуємо відвідати наші сторінки у популярних соціальних мережах. Там ви знайдете усю актуальну інформацію й новини щодо знижок. На сайті є докладні описи характеристик продукції та галерея фотографій. Вони допоможуть вам зупинити свій вибір на найбільш прийнятному варіанті. Зробити замовлення в нашому електронному магазині дуже просто.

Як придбати товар?

Якщо вас цікавить плитка під назвою «Старе місто» чи будь-яка інша товарна позиція, наявна в нашому каталозі, й ви вже визначилися з об’ємом партії, пропонуємо заповнити форму зворотного зв’язку, вказавши у ній свої контакти.

Наші співробітники обробляють вхідну інформацію максимально швидко. Компетентний менеджер обов’язково вийде на зв’язок, аби обговорити деталі майбутньої співпраці.

Адресу офісу та графік роботи можна відшукати у відповідному розділі. Чекаємо вас у гості та пропонуємо здійснити візит на виробництво, аби упевнитися на власні очі у якості плиточних виробів і перевірити власноруч властивості елементів мощення від ТМ «Vastservis».

Відгуки:

Інші вироби