Продаж і виробництво тротуарної плитки в Миколаєві

Українська компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує купити тротуарну плитку за вигідною ціною. Наші менеджери в будь-який момент готові надати інформацію про експлуатаційні характеристики продукції та порівняти технічні параметри різних видів.

Переваги тротуарної плитки перед звичайним покриттям

Сьогодні на ринку представлено безліч будівельних матеріалів, які міцно увійшли в життя сучасного українця, та довели свою практичність, стійкість до будь-яких погодних умов.

Наша продукція має такі переваги:

 • довговічність. Термін експлуатації складає більш ніж 25 років;
 • вигідна економія. При необхідності здійснити ремонт комунікацій які проходять під плиткою, її можна розібрати, а по закінченню робіт повторно покласти на місце;
 • морозостійкість. Кожен виріб витримує до 200 циклів заморозки, при температурі -40 градусів за Цельсієм;
 • зручність та практичність. Після дощу на тротуарі немає калюж, що є особливо важливим для пішоходів;
 • екологічна чистота. В літній період плитка не виділяє шкідливих випарів; зовнішня естетичність.

Плиткове покриття може бути різнобарвним, візерунчастим та складатися із плитки різної форми. Експлуатаційні характеристики нашої продукції відповідають всім заявленим нормам, а вартість перевищує всі очікування клієнтів. Виробництво плитки здійснюється тільки із натуральних компонентів. В складі виробів немає шкідливих речовин та небезпечних сполучень. Важлива перевага нашого продукту – абсолютна нешкідливість щодо навколишнього середовища.

Звертаючись до нас, кожен клієнт може розраховувати на:

 • постачання будматеріалів без посередників;
 • отримання даних про наявність товару, терміни, обсяги відвантаження;
 • вигідні ціни;
 • професійну консультацію по порівняльних параметрах, властивостях, цінах;
 • відкритість;
 • перевірку якості на всіх етапах виробництва;
 • доставку по всій території України;
 • дотримання всіх взятих зобов’язань.

Завдяки широкій колірній гамі та різному формфактору, покупці зможуть підібрати по-справжньому оригінальні варіанти, а наші фахівці допоможуть створити незвичайну та неповторну композицію, яка стане центральною складовою будь-якої прибудинкової території або міської площі.

Тротуарная плитка Старый город_6

Технологія виготовлення не передбачає використання токсичних матеріалів, тому готова продукція є абсолютно безпечною. Всі представлені вироби мають високу якість та відмінно підходять для укладання будь-якого тротуару. Роблячи замовлення у нас, ви можете розраховувати на надійний та якісний товар від офіційного виробника.

Переваги співпраці з компанією «ВАСТ-СРВІС+»

Успіх нашої компанії обумовлений високим професіоналізмом згуртованого колективу працівників та здатністю запропонувати найбільш вигідні та зручні умови партнерства. Переважним принципом нашої роботи є забезпечення мінімальної цінової політики при дотриманні високої якості продукції.

Ми цінуємо кожного покупця й пропонуємо компетентний сервіс та найкоротші терміни виконання замовлень. Наші досвідчені фахівці в будь-який момент готові відповісти на будь-які технічні та організаційні питання, пов’язані із вибором продукції. Основна мета нашої організації полягає в довгостроковому співробітниці зі споживачами на взаємовигідних умовах. Ми користуємось великою популярністю серед багатьох клієнтів, які визнали нас гарантом високої надійності та високої якості продукції.

При необхідності, наші менеджери в телефонному режимі готові дати всі необхідні відповіді на ваші питання стосовно підбору товару, умов оплати та інше. Будь-який товар ви можете замовити з доставкою в зручний для вас час, або скористатися можливістю самостійного вивозу з виробництва.

Додаткову інформацію про вартість, терміни виготовлення, гарантії, умови оплати і доставки можна дізнатися за нашими офіційними телефонами:

+38 (050) 057-75-07;
+38 (096) 435-37-75.
Також можете скористатися – nikolaevservisug@gmail.com

Наш ФБhttps://www.facebook.com/vastservis/

Уточнить цену: