Бізнес на тротуарній плитці

В останні роки в Україні стабільно збільшується попит на тротуарну плитку. Цей матеріал прекрасно зарекомендував себе у “ландшафтників”, дозволяючи в максимально стислі терміни виконувати будь-які проекти з облагороджування територій з незмінно чудовим результатом.

Разом з тим, за словами гендиректора компанії “VAST” – найбільшого Українського виробника устаткування для виготовлення тротуарної плитки, Станіслава Тепляка, зараз – найкращий час для запуску бізнесу в цій ніші. За його словами

“Ті, хто в найближчі декілька років організовують власні виробництва, займуть лідируючі позиції на ринку”

Вибір промислового обладнання

Завод по производству тротуарной плитки под ключ

Будь-який бізнес-проект починається з економічного обґрунтування. Тобто,”дорожньої карти”, за допомогою якої розраховуються необхідні витрати і окупність. Грунтуючись на багаторічному досвіді та аналізі роботи з клієнтами, ТОВ “Васт Сервіс +” допомагає новачкам грамотно розпорядитися стартовим капіталом, а для тих, хто вже займається виробництвом подібної продукції, допоможе оптимізувати витрати, збільшити товарообіг і примножити доходи.

Замовте індивідуальний прорахунок, заповнивши контактну форму нижче.

Наведемо приклад.

Центральний елемент в роботі заводу з випуску плитки – вібропрес. У каталозі “Васт Сервіс +” можна вибрати один з наступних варіантів:

  • З ручним завантаженням (моделі ПС 150 і VPS 400) – недорогі машини для швидкого старту роботи. VPS 400 може випускати до 25 м2 двошарової плитки, 100 погонних метрів бордюру або до 220 одиниць стінового блоку за одну годину роботи;
  • Напівавтоматичні преси (ПС 150 ПА, VPS 400 P і VPS 600 P) – мають допоміжне обладнання для автоматизації процесу завантаження, яке дозволяє зменшити витрати фізичної праці. VPS 400 P випускає до 26 м2 плитки, 120 м пог. бордюру або до 260 одиниць стінового блоку.
  • Повністю автоматизовані лінії (VPS 400 A, VPS 500 A, VPS 600 A, VPS 700 A). Дані установки працюють майже без участі персоналу, тому мають дуже високу і стабільну продуктивність. Найпотужніша модель VPS 700 A випускає до 100 м2 двошарової плитки на годину.

Використання пресів ТОВ “Васт Сервіс +” дозволяє економити не тільки на їх придбання (вартість обладнання дешевше, ніж їх повні європейські аналоги), а й на технології виробництва. За підрахунками інженерів компанії, використовуючи прес VPS 600 A, тільки на цементі можна заощадити до 55 000 доларів на рік! Простіше кажучи, фірмова технологія пресування “Васт Сервіс +” зменшує обсяг закладеного цементу на 50%, без втрати якості плитки.

Установка, налагодження та запуск виробництва

Бизнес на тротуарной плитке под ключНаступний важливий етап – розміщення обладнання і його налагодження. Від цього залежить якість і швидкість роботи виробництва. Купуючи обладнання від “Васт Сервіс +”, ви отримуєте комплексний пакет післяпродажного супроводу, який включає:

  • проектну документацію і план розміщення техніки;
  • шефмонтаж устаткування;
  • експертні консультації для успішного запуску і функціонування виробництва;
  • оперативне і вигідне техобслуговування;
  • базу постачальників сировини для виробництва;
  • ПО для обладнання і ведення обліку.

Тобто, пряме співробітництво з заводом знімає з вас всі технічні питання по грамотній настройці виробництва. І дозволяє заробляти так, щоб в мінімальні терміни вийти на окупність проекту.

Побудова системи продажів

Якість обслуговування – один з головних параметрів, за яким люди оцінюють роботу компаній. Тому для створення стабільної клієнтської бази на цьому необхідно зробити акцент.

Крім технічної підтримки і консультацій, фахівці “Васт Сервіс +” допоможуть створити відділ продажів і запустити ефективну рекламу продукції.

Таким чином, замовляючи завод з виробництва тротуарної плитки під ключ від “Васт Сервіс +”, ви отримуєте не просто надійного і досвідченого провідника, а й фактично заробляєте буквально з першого місяця запуску. А під час кризи це краще, ніж просто добре, правда?

Бізнес на бруківці: розрахунок, кошторис

Наші спеціалісти мають великий багаторічний досвід по запуску такого виробництва. Заповніть контактну форму нижче, а ми безкоштовно зробимо для вас прорахунок кошториса на запуск бізнесу на бруківці “під ключ”

Залишити заявку

×