Уточнить цену:Пристрій подавання піддонів – це агрегат, що служить для виймання виробничих піддонів по одному зі штабелів. Після зняття всіх піддонів, накопичувач доставляє новий штабель, не зупиняючи виробничого процесу.

Транспортувальник піддонів — пристрій, що служить для переміщення вантажів, переважно на піддонах.

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує підприємствам купити транспортер подавання піддонів в Україні. Техніка має високі технічні властивості, але водночас економна в плані поглинання ресурсів. Не потребує спеціальних додаткових налаштувань. Переміщає вантажі різних габаритів та ваги переважно на палетах. Пристрій зручний у використанні, автоматизований. Ціна залежить від додаткової комплектації, якщо потрібно клієнту, тому всі моменти уточнюють під час бесіди з менеджером.

Українська фірма займається виготовленням вібропресів, бетонозмішувачів, різної будівельної техніки. Пропонує дрібну продукцію власного виробництва: дорожню плитку, блоки, поребрики тощо. Є послуга збірки на замовлення автоматичних виробничих ліній на об’єкті замовника. Проводимо професійне навчання операторів складної техніки. Консультуємо щодо рентабельного гранскладу. Модернізуємо старі станки, роблячи їх більш потужними, економними. Можливо виготовлення нових пресс-форм для вібропресу. Щоб з’ясувати деталі дзвоніть операторам контактними телефонами. Актуальні контакти, графік роботи персоналу вказані на офіційному сайті.

Конвеєр піддонів: технічна характеристика

Конвеєр для транспортування палетів є найбільш ефективним економічним рішенням для багатьох цехів. Він автоматично повторює операцію по доставці вантажів по одному й тому ж напрямку. Конструкція модульна, дуже міцна, бо на заводі-виробнику пройшла необхідне загартування, антикорозійне покриття. Переміщає об’єкти безперервно до основної точки.

Список тари, яка може використовуватися в системі:

 • Європіддони;
 • Тара DIN для промисловості;
 • Спеціальні підставки великої маси.

При деякій модифікації можливо перенесення й інших видів. Потрібно проконсультуватись з майстрами.

Конструкція виробу проста, але надійна й ефективна. Він дуже зручний в управлінні, тому не потрібно готувати спеціаліста. Для оператора повністю безпечний, але все одно потрібно дотримуватись вимог роботи. Нема ризику пошкоджень під час зіткнення тари чи інших сторонніх тіл.

Має наступний конструкційний склад:

 • Опорна рама;
 • Ланцюг, який знаходиться в закріпленні разом із зубчатими колесами, вмонтованими на протилежних кінцях, щоб мати змогу обертатись на взаємно паралельних горизонтальних осях;
 • Приводні елементи керування ланцюгом;
 • Підйом, спуск вантажу.

Оснащення повністю відповідає всім нормам безпеки. Не потребує багато ресурсів для керування. Дуже обережно транспортує при цьому швидкість найбільш оптимальна, щоб в разі виникнення проблем швидко вилучити продукцію, забезпечує повну синхронізацію. Є можливість адаптації під різні габарити та форму. Під замовлення робиться індивідуальний підбір довжини транспортерів.

Дизайн машини гарантує зручне обслуговування всіх ділянок системи. Демонструє довгий експлуатаційний строк. Техобслуговування потрібно проводити раз на рік при максимальних завантаженнях обладнання. Має великий температурний діапазон, тому можна монтувати в цехах, де високі показники. Може використовуватись для тимчасового збереження готових виробів. Машина видає низький рівень шуму, тому практично не заважає іншим працівникам цеху. Обладнання багатофункціональне, відмінний рівень автоматизації.

Треба обов’язково звернутись до професіонала в разі зменшення потужності. Якщо під час запуску побачили іскри, йде дим та з’явився неприємний запах, то негайно вимикайте машину, щоб не було аварії. Не потрібно самостійно намагатись полагодити оснащення. Необережне втручання може тільки нашкодити всій системі. Знеструмивши, подзвоніть менеджерам компанії, щоб викликали спеціаліста для огляду, ремонту.

Придбати виробничу техніку з гарантією якості

Підприємство «ВАСТ-СЕРВІС+» займається розробкою, модернізацією, реалізацією на ринку в Україні техніки для різних галузей промисловості. Найбільш високий попит мають автоматизовані лінії, трансфери готових виробів, вібропресуючі станки. Підбираємо грансклад для кожного заводу чи цеху індивідуально, щоб він відповідав нормам, був максимально рентабельним.

Переваги співробітництва:

 • Великий вибір техніки;
 • Виготовлення на замовлення пресс-форм різних габаритів;
 • Найкраща вартість послуг;
 • Гарантійне, післягарантійне обслуговування;
 • Швидка кур’єрська доставка;
 • Гаряча лінія підтримки клієнтів.

Ви можете залишити свій телефон для зворотного зв’язку, якщо є питання, щодо товарів, умов оплати, доставки. Впродовж робочого дня вам передзвонить оператор.

 

Відгуки:

Інші вироби

ColorMix вибропресс
Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Купити транспортер подавання піддонів в Україні