Уточнить цену:Конвеєри стрічкові стаціонарні використовуються під час транспортування різноманітних сипучих, кускових і штучних матеріалів. Конвеєри можуть бути встановлені горизонтально і під нахилом (кут нахилу до 30 градусів), це залежить від матеріалу, який підлягає транспортуванню або той, який має горизонтально-похилу трасу, а також, якщо того вимагає замовник – завантажувальні й розвантажувальні бункери.
Можливо виготовляти за бажанням замовника конвеєри/транспортери стрічкові з різною довжиною і шириною.

Опис:

Виробництво бетону складається з декількох етапів, на кожному з них використовують різноманітне обладнання. Чи можна з’єднати окремі установки в єдине ціле, забезпечити безперервність виробничого циклу та високу швидкість передачі сировини від однієї площадки до іншої? Вам допоможе транспортер стрічковий, придбати який за розумною вартістю можна в нашій компанії.

Ви знайдете в каталозі багатий вибір готового обладнання для ліній з виготовлення бетонних виробів: вібропреси, прес-форми різної форми та розміру, просіювачі, бункери, рольганги, живильники, накопичувачі, а також величезний асортимент нашої власної продукції – тротуарної плитки, поребриків, бордюрів, водовідводів, стінових блоків та панелей тощо. Пропонуємо допомогу при підборі моделей, надаємо корисні поради та цінні рекомендації, здійснюємо наладку та запуск устаткування, виконуємо його ремонт будь-якої складності та модернізацію. Готові створити індивідуальний проект із врахуванням нестандартних вимог замовника та втілити його в життя.

Поняття та особливості установки

Стрічковий конвеєр простий за конструкцією, зручний та невибагливий в обслуговуванні, він застосовується у різних сферах промисловості (гірній, металургійній, будівельній та інших). Його головне завдання – забезпечити безперервність транспортування сировини, основних та допоміжних матеріалів від однієї ланки (установки) до іншої.

За допомогою транспортеру можна передавати як штучні вироби, так і сипучі компоненти для приготування бетонної суміші, а також напівфабрикати, заготовки та готову продукцію. Рухома стрічка може бути розташована як горизонтально, так і під певним кутом.

Стаціонарний стрічковий конвеєр, купити який недорого ви зможете на нашому сайті, допомагає автоматизувати виробничий процес, дозволяє скоротити час, сили робочого персоналу. Довжину стрічки розраховують індивідуально в залежності від площі цеху або будівельної площадки.

Моделі, розроблені на замовлення, пристосовані для конкретних умов виробництва, зазвичай в них враховані:

  • місце розташування;
  • можливості та ступінь навантаження існуючих установок (кількість вібропресів, прес-форм тощо).

Важливими характеристиками стрічкового транспортера є:

  • його продуктивність;
  • метод та величина максимального завантаження (як надходять матеріали, яку масу сировини або готових виробів здатна витримати стрічка);
  • ширина та швидкість подачі рухомого полотна;
  • можливість регулювання параметрів.

Яскравою перевагою стрічкових конвеєрів над іншими методами автоматизованої подачі є невелике споживання електроенергії та низький рівень шуму при роботі.

Як замовити необхідне устаткування?

Шукаєте в Україні стрічковий транспортер для виготовлення бетонних виробів, намагаєтесь обрати не дорогу та надійну установку? Запрошуємо на сайт компанії «Миколаїв Сервіс-Юг», де представлені кращі моделі, розроблені з урахуванням сучасних вимог та міркувань безпеки. Пропонуємо придбати готові конвеєри або замовити індивідуальний проект під ваші виробничі можливості, готові спланувати транспортерну стрічку за нестандартними потребами. Якщо ви шукаєте надійне обладнання, на яке надається тривала гарантія якості, то ви обрали вірну адресу! Отримати детальну інформацію з будь-яких технічних питань ви зможете у наших менеджерів.

Всі без винятку клієнти можуть розраховувати на високоякісне післяпродажне обслуговування, скористатись «гарячою» лінією, отримати безкоштовно поради щодо експлуатації транспортерів та автоматичних ліній.

Відгуки:

Інші вироби

ColorMix вибропресс
Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Купити транспортер подавання піддонів в Україні