Уточнить цену:


Пристрій подачі піддонів – це агрегат, який служить для знімання виробничих піддонів поодинці зі штабеля. Після зняття всіх піддонів, накопичувач постачає новий штабель, не зупиняючи виробничого процесу.

Опис:

Купити транспортувальник піддонів дуже легко, досить лише звернутися до представників великої української фірми з випуску високоточної сучасної техніки «ВАСТ-СЕРВІС +». У нас найкращі цінові пропозиції в Україні на деталі та матеріали, що відповідають сучасним європейським стандартам. Верстати нашої фабрики оснащені кращими виробничими потужностями, за якими працюють кваліфіковані фахівці, що мають практичний досвід і необхідний багаж знань. Все це робить наше підприємство лідером у сфері постачання вузькоспеціалізованого технічного оснащення для виготовлення тротуарної плитки й не тільки. Ми співпрацюємо з солідними замовниками по всьому світу.
Якщо ви бажаєте підвищити швидкість випуску продукції, збільшити темпи виконання замовлень, організувати та структурувати діяльність на складі, а також зменшити витрати на залучення робочої сили й заощадити гроші, слід якомога частіше здійснювати модернізацію та підключати нові технологічні рішення. Автоматизація, до того ж, дозволяє підвищити рентабельність бізнесу та відкрити нові джерела доходів.
Такий агрегат, як транспортер подачі піддонів, дозволяє економити тимчасові витрати на переміщення великогабаритних вантажів за одну зміну, а також допомагає усунути похибки під час зважування, бо має високу точність.

Цей пристрій призначений для знімання палетів поодинці зі штабеля, підйому та переміщення товарів в приміщенні. Його основна перевага полягає в тому, що після зняття всіх піддонів, накопичувач постачає новий штабель. Це забезпечує безперервність процесу виробництва. Виріб може бути використано при виготовленні будівельних сумішей, зокрема, для обслуговування вібраційних пресів.

Транспортувальник складається з таких частин, як:

 • рама;
 • рухливі візки, рух яких здійснюється за допомогою собачок;
 • стелаж з піддонами.

Устаткування, вироблене ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС+» володіє високими якісними характеристиками, надійністю, виключним терміном служби, економічністю, пов’язаної зі зменшеними енерговитратами. Вартість продукції від виробника значно нижче, ніж в магазинах. А всі фінансові витрати на модернізацію можна розглядати як вигідне капіталовкладення в розвиток власної справи.

Навантажувач є найкращою ультрасучасною моделлю з наявних на даний момент на вітчизняному ринку. Підвищена зносостійкість, міцність сталевої рами, надійність приводного механізму та легкість управління вивели його в топ продажів цього року.

Серед гідностей моделі також варто відзначити:

 • чудову точність складання;
 • простоту обслуговування;
 • управління, контрольоване одним співробітником – оператором;
 • плавність ходу;
 • можливість змінювати швидкість ходової, не зупиняючи при цьому навантажувач;
 • грамотне проектування.

Наша компанія дає гарантію на техніку строком до 2-х років. Кожен покупець може розраховувати на безкоштовний інформаційний супровід, гарантійний ремонт і професійні консультаційні послуги протягом всього періоду співпраці. Ми також займаємося розробкою оптимізації продуктивних потужностей з метою підвищення їх рентабельних показників. Поставляємо деталі в будь-який куточок країни.

Телефонуйте за вказаними номерами телефонів і дізнавайтеся докладні розцінки, способи оплати й терміни доставки товару.

Відгуки:

30 replies
 1. quest bars
  quest bars says:

  Hi my family member! I want to say that this article is awesome, nice written and include approximately all vital
  infos. I’d like to look more posts like this .

1 8 9 10

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Інші вироби

Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Рольганг (приемный столик)