Уточнить цену:Пропонуємо послуги в сфері металообробки по токарно-фрезерним роботам:

  • виготовлення деталей за кресленнями замовника
  • виготовлення деталей за зразком старої деталі
  • розробка і виготовлення деталей згідно з технічним завданням замовника
  • Фрезерні роботи
  • Токарні роботи
  • Мех. обробка на токарно-фрезерному обладнанні.

Компанія «Вас-Сервіс+» пропонує клієнтам токарно-фрезерні роботи на замовлення. Ми працюємо на інноваційному сучасному обладнанні, тому виготовлена продукція має високу якість, міцність, зносостійкість. Приймаємо на обробку чорний та кольоровий метал. Виготовляємо деталі за готовим зразком або за технічним завданням замовника. Беремось за проекти будь-якої складності та виконуємо їх в обумовлені терміни. Обслуговуємо юридичних та фізичних осіб. Вартість залежить від складності замовлення та масштабу роботи, тому обговорюється у кожному випадку окремо.

Послуги з обробки металу – це головна галузь нашої фірми. Цехи оснащенні високоефективними станками, які можуть швидко надати різну форму металевому пласту. Також займаємось виготовленням та розробленням устаткування для вібропресування, змішування бетонних розчинів. В наявності потужні колуни. Пропонуємо підбор рентабельних інгредієнтів для технічних сумішей. Проводимо монтаж та налагодження автоматичної техніки на об’єкті замовника. Замовити устаткування або здійснити виклик майстра клієнти мають змогу телефоном або, завітавши до нашого офісу. Оператори нададуть консультацію, щодо представленої продукції та спектру робіт. Актуальні контакти та графік приймання дзвінків підприємства вказані на офіційному сайті.

Токарно-фрезерні роботи: головне призначення

Токарно-фрезерні роботи по металу дуже популярні на малих та великих заводах, підприємствах. Вони є головною частиною металообробки. Завдяки швидкості, вони мають великий попит, ніж інші інноваційні методи, які потребують значних фінансових витрат. Метод охоплює механічну обробку продукту за допомогою нарізання металу спеціальним інструментом. Яке устаткування використовується залежить від діаметра матеріалу й габаритів самої деталі. Це можуть бути:

  • Свердла;
  • Різці;
  • Інші різальні атрибути.

Найчастіше виготовлення запчастини проводиться на станку змішаного типу, який виконує токарні та фрезерні роботи разом. Тобто спочатку надається механічний вплив на виливанця для зняття із нього тонкого пласта стружки, щоб придати потрібну форму. Також виконується нарізання внутрішньої та зовнішньої різьби, створюються різноманітні виступи або канавки, підганяються під параметри кути деталі. Можливо отримати поверхню гладку чи шершаву залежно від призначення елементу. Під час фрезерування майбутня деталь залишається в нерухомому стані, а весь вплив виконується за допомогою фрези – різця круглої форми. Найчастіше такий метод використовується, коли потрібно виготовити велику кількість однакових запчастин за короткий проміжок часу.

Оскільки підприємці України активно займаються виробництвом в металевій галузі, то все більше заводів звертаються до фірм-посередників, які професійно надають послуги з обробки металу. Наше оснащення має дуже високий рівень КПД, тому можна зробити за раз велику партію. Завдяки економії часу та ресурсів ціна робіт залишається вигідною.

Обробка металу в Миколаєві

Компанія «Васт-Сервіс+» пропонує якісне технічне обладнання: вібропреси, бетонозмішувачі, колуни, вібросито тощо. Також виготовимо деталі будь-якої складності для заводів та фізичних осіб. Наш офіс знаходиться в місті Миколаїв. Клієнти можуть замовити послуги чи продукцію телефоном або під час особистого візиту. Надаємо гарантію на всі типи товарів. Працює гаряча лінія підтримки.

Відгуки:

Другие услуги