Уточнить цену:


Система автоматичної дозації води та пластифікатора – пристрій, що забезпечує автономну роботу. Автоматично визначає вологість розчину (бетону), що виготовляється,за потребою її на вологість, визначену Вами.

  • Автоматичне дозування води
  • Автоматичне дозування пластифікатора
  • Система вимірювання вологості

Автоматична система дозації води та пластифікатора – це пристрій, що здатен в автоматичному режимі визначати вологість розчину, що виготовляється. Компанія «Васт-Сервіс+» пропонує недорого придбати дозатори для дозування води та східних за консистенцією рідин. Ми пропонуємо найнижчу вартість дозаторів в Україні.

Принцип роботи та функції системи

Агрегати, що ми пропонуємо виконують такі функції:

  • автоматичне керування процесом виробництва бетону, згідно рецептурної технології;
  • управління дозуванням;
  • розробка та редагування рецептів;
  • діагностика роботи всього обладнання;
  • аварійна та попереджувальна сигналізація;
  • облік витрат сировини, компонентів та виходу готової суміші.

В основі системи лежить мікропроцесорний контролер, що здійснює управління технологічним процесом відповідно до закладеної програми. Пристрій може працювати в двох режимах: в автоматичному та ручному. В першому випадку оператор задає необхідну марку бетону, розчину та обсяг замісу, після чого запускає процес на виконання. Система здійснює корекцію маси тари, вимірює вологість інертних матеріалів та проводить автоматичну корекцію рецепта. Після цього виконується завантаження окремих компонентів у змішувач. Ручний режим необхідний для перевірки працездатності обладнання. Включення та відімкнення механізмів здійснюється через відповідні елементи управління на пульті. В процесі роботи контролер стежить за справністю всіх елементів і в разі будь-яких відхилень інформує оператора, подаючи сигнал на зупинку процесу завантаження.

Дозатор води та пластифікатора незамінний при виготовленні будівельних матеріалів. Агрегат здатний значно збільшити продуктивність та підвищити якість товару. Функціонує в температурних умовах від -5 до +50 градусів. За допомогою даного пристрою можна розрахувати потрібну кількість необхідних компонентів.

В нашому каталозі ви знайдете великий вибір обладнання різних масштабів. Кожна модель має детальний опис з вказанням всіх технічних характеристик: потужність, об’єм резервуара води та пластифікатора, швидкість дозування, розміри, тиск, та інше.

Переваги співпраці з нами

Наша мета – максимально ефективно вирішити всі задачі клієнтів в області модернізації підприємства. Філософія діяльності нашої компанії заснована на відкритій та взаємовигідній співпраці з кожним клієнтом. Успіх нашої організації обумовлений комплексним підходом до вирішення завдань та ретельним вивченням індивідуальних особливостей бізнесу клієнта. Завжди беремо на себе відповідальність за успіх впровадження нашого обладнання на об’єкті замовника. Багаторічний досвід роботи на українському ринку дозволяє нам пропонувати найвигідніші варіанти, що допомагають клієнтам покращувати показники своєї діяльності. Завдяки регулярному моніторингу ринку ми пропонуємо широкий спектр послуг для того, щоб наші клієнти могли отримувати все необхідне.

За весь час своєї діяльності ми добре вивчили потреби наших клієнтів. Не зважаючи на це, ми продовжуємо постійно вдосконалювати свої знання в даній сфері щоб задовольнити найвибагливіші потреби. Для того щоб купити систему автоматичної дозації, зателефонуйте менеджерам телефонами. Вони з радістю дадуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання та запропонують найвигідніші умови співпраці.

Відгуки:

Інші вироби

Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Рольганг (приемный столик)