Уточнить цену:Напруга живлення приводу 3 х 380 В, 50 Гц
Потужність Електродвигуна 5 кВт
Час підйому до верхнього положення 3 секунди
Кількість піддонів в підйомі, шт. 2
Управління автоматичне

Українська компанія, що працює в сфері виробництва вібропрессіонного обладнання, ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС +» пропонує власникам промислових підприємств і цехів купити штабелер-накопичувач на найвигідніших умовах в Україні.

Таке електричне обладнання виготовляється на замовлення кваліфікованими фахівцями. Апарат повністю автономний, в залежності від бажання замовника, підберемо по характеристикам і комплектації штабелер на будь-які види (типи) вібропресів – як українського, так і зарубіжного виробництва.

Перевагою замовлення технічного обладнання на нашому заводі є те, що кожна виготовляється нами модель комплектується за принципом конструктора і може бути в будь-який час модернізована. Клієнт може вибрати способи підключення і установки техніки. Штабелер-накопичувач може бути підключений як до гідростанції раніше встановленого приладового ряду, так і до гідроелектростанції нашого виробництва, повністю працює автономно.

Модель оснащена програмованим контролером і датчиками положень «вниз» / «вгору». Інформацію про наявність або відсутність піддону також можна дізнатися на приладовій панелі пристрою. Пакетує гідравлічний штабелер по два піддону навряд. Він оснащений автоматичною системою контролю кількості пакетіруемой продукції за одиницю часу, що значно спрощує діяльність виробничого цеху, скорочує витрати часу і робочої сили.

Евакуація штабеля з піддонами проводиться навантажувачем або РОКЛ-штабелером, розташованим в задній частині приладу.

Не пропустіть вигідну пропозицію про покупку якісного гідравлічного обладнання з наступними параметрами:

  • напруга живлення приводу – 3 х 380 В, 50 Гц;
  • потужність електродвигуна – 7,5 кВт;
  • час підйому до верхнього положення – 6,5 секунди;
  • вантажопідйомність – 12 тонн;
  • автоматичне керування.

Залишити відгук

Продаж готових виробів здійснюється за попереднім замовленням. Ви також можете повідомити нам ваші технічні характеристики, виходячи з яких кваліфіковані фахівці «ВАСТ-СЕРВІС +» складуть і виготовлять модель спеціалізованої техніки. Звертайтеся за вказаними телефонними номерами, щоб обговорити деталі і домовитися про зустріч.

Наша фірма має багаторічний досвід роботи і гарантує професійне обладнання за прийнятною вартістю.