Уточнить цену:


Напруга живлення приводу: 3 х 380 В, 50 Гц
потужність єлектродвигуна: 3 кВт
Час підйому до верхнього положення: 3,5 сек
Вантажопідйомність: 4 т
Управління: напівавтоматичне / автоматичне

Українська компанія, що працює в сфері виробництва вібропресійного обладнання, ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує власникам промислових підприємств і цехів купити штабелер-накопичувач на найвигідніших умовах в Україні.

Таке електричне обладнання виготовляється на замовлення кваліфікованими фахівцями. Апарат повністю автономний, в залежності від бажання замовника, підберемо по характеристиках і комплектації штабелер на будь-які види (типи) вібропресів – як українського, так і закордонного виробництва.

Перевагою замовлення технічного обладнання на нашому заводі є те, що кожна модель, що виготовляється нами, комплектується за принципом конструктора та може бути в будь-який час модернізована. Клієнт може вибрати способи підключення та установки техніки. Штабелер-накопичувач може бути підключений як до гідростанції раніше встановленого приладового ряду, так і до гідроелектростанції нашого виробництва, повністю працює автономно.

Модель оснащена програмованим контролером і датчиками положень «вниз»/«вгору». Інформацію про наявність або відсутність піддону також можна дізнатися на приладовій панелі пристрою. Пакетує гідравлічний штабелер по два піддони в ряд. Він оснащений автоматичною системою контролю кількості продукції, що пакетується за одиницю часу, що значно спрощує діяльність виробничого цеху, скорочує витрати часу та робочої сили.

Евакуація штабеля з піддонами проводиться завантажувачем або РОКЛ-штабелером, розташованим в задній частині приладу.

Не пропустіть вигідну пропозицію про покупку якісного гідравлічного обладнання з наступними параметрами:

  • напруга живлення приводу – 3х380 В, 50 Гц;
  • потужність електродвигуна – 7,5 кВт;
  • час підйому до верхнього положення – 6,5 секунди;
  • вантажність – 12 тон;
  • автоматичне керування.

Продаж готових виробів здійснюється за попереднім замовленням. Ви також можете повідомити нам ваші технічні характеристики, виходячи з яких кваліфіковані фахівці «ВАСТ-СЕРВІС+» складуть і виготовлять модель спеціалізованої техніки. Звертайтеся за вказаними телефонними номерами, щоб обговорити деталі й домовитися про зустріч.

Наша фірма має багаторічний досвід роботи та гарантує професійне обладнання за прийнятною вартістю.

Відгуки:

49 replies
1 15 16 17

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Інші вироби

Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Рольганг (приемный столик)