Сервісна служба ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС+» гарантовано виконає всі види технічного обслуговування будівельного обладнання. Список робіт охоплює:

  • Монтаж обладнання;
  • Налаштування верстатів;
  • Гарантійний та післягарантійний ремонт техніки, яку виробляє компанія.

Зв’язок з нашими спеціалістами:

Тел. +380962235996 (для замовлення запчастин та комплектуючих)

Тел. +380979398606 (керівник сервісної служби)

E-mail: service.tm.vast@gmail.com

Монтажно-технічне обслуговування виробництв

Монтажні та налагоджувальні роботи охоплюють попередню й остаточну установку, а також надійне закріплення та вирівнювання по технічним вимогам окремих запчастин. Весь процес виконується на об’єкті замовника.

Майстри зроблять водяні системи між комунікаційними вузлами. Налагодимо електроз’єднання механізмів і контролерів, пультів управління й електрошаф. Перед тим, як поставити продукцію замовникові, ретельно тестуємо на предмет несправностей. Наша компанія займається також професійним навчанням операторів автоматичних виробничих ліній. Після установки верстатів, проводимо ретельний інструктаж і перевірку готовності техніки разом з персоналом.

Ремонт обладнання та техобслуговування

Фірма виконає ремонтні та налагоджувальні роботи:

  • Механічних, гідравлічних і пневматичних систем;
  • Електричного оснащення й пультів управління;
  • Справить діагностику несправностей і пошук зношених елементів.

Замовник може укласти з нами офіційний договір про сервісне обслуговування його об’єкта. Гарантуємо своєчасне та якісне виконання зобов’язань на вказаний в документі термін. Кваліфіковані майстри зроблять перевірку й планове обслуговування автоматичних ліній та виробничих агрегатів. У разі виявлення несправності буде проведена своєчасна заміна зношених або пошкоджених ділянок. Якщо необхідних деталей немає в наявності, оформимо передзамовлення. Діагностика несправностей проводиться на сучасному комп’ютерному оснащенні. В арсеналі майстрів є всі інструменти, що дозволяють виконати навіть найскладніші процедури.

×