Уточнить цену:


Поняття «рольганг» прийшло до нас з Німеччини, що у вільному перекладі з німецької означає «переміщення вантажів». По суті, рольганги – це вид конвеєрів, що переміщують різні вантажі на невеликі відстані.

В основі функціонування рольгангів лежать транспортерні ролики, що дозволяють вантажам вільно ковзати по утвореній роликами поверхні. Самі ролики закріплені на нерухомій металевій рамі, як сходинки у драбини, тільки на відміну від них – ролики обертаються навколо своєї осі.

Рольганг використовується в тих випадках, коли необхідне періодичне пересування багатьох вантажів на відстань до 30 метрів, наприклад, під час завантаження-розвантаження вантажних автомобілів з товарами, а також під час виробництва металопрокату, пиломатеріалів й ін.

У технологічному сенсі рольганг – це вид металоконструкції, виконаної у вигляді рами, в якій паралельно один одному розташовані ролики, що обертаються. Від надійності цієї конструкції залежить цілісність вантажів, тому виробництвом рольгангів займаються спеціальні заводи, де гарантується висока якість виробленої продукції.

Застосування рольгангів – це найкращий спосіб збільшити продуктивність і знизити трудовитрати на виробництві та логістичній мережі. Замовте рольганг і оціните його переваги!

Рольганг (приймальний столик)

Українська компанія «Васт-Сервіс+» пропонує купити рольганг (приймальний столик) за вигідною ціною. Роликові конвеєри призначені для забезпечення переміщення столярних та меблевих складових частин, коробок, та інших предметів з твердою поверхнею основи.

Функції та призначення приймальних столиків

Рольганги є обов’язковою частиною в процесі облаштування цехової логістики підприємства з різним ступенем серійності. Пристрій переважно використовують для подачі та вивантаження дошок, брусів та іншого. В металевій та деревообробній галузі агрегат використовується для транспортування заготівельних елементів між зонами верстатної обробки та частиною проміжного складування перед упакуванням. Зокрема приймальні столики широко застосовуються в облаштуванні виробничих ліній в таких сферах, як: легке машинобудування, меблеві фабрики, хімічні заводи, склади та інше. Застосування транспортерів також необхідно для організації робочих процесів в складських терміналах та логістичних центрах.

Роликові конвеєри можуть бути таких типів:

  • приводні. Функціонують коштом двигуна та забезпечують сталу швидкість переміщення вантажів. Застосовуються для транспортування як в горизонтальній, так і у вертикальній площині;
  • похилі. Лінія конвеєру в таких агрегатах виконана під кутом;
  • поворотні. Призначені для переміщення компонентів в інші приміщення. Застосовуються також для подачі вантажу на інше обладнання;
  • неприводні. Працюють коштом ваги переміщуваного вантажу.

Завдяки роликовим транспортерам надається можливість регулювати швидкість виробничих процесів, а також компенсувати переналагодження обробних машин в ході обробки.

Переваги використання роликових транспортерів

Головні переваги рольгангів – це витривалість, легкість монтажу, та міцність. На роботу роликів ніяким чином не впливає тертя, через що енерговитрати мінімальні. Рольганг – це найекономніший тип транспортерів. При пошкодженні роликів, їх можна легко замінити. Агрегати можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. Застосування рольгангів у високій мірі дозволяє автоматизувати процес пересування вантажу по складу або підприємству. Сучасні пристрої мають ряд переваг, найголовніші з яких міцність та надійність.

Чому варто обирати нашу компанію?

Основний напрямок діяльності нашої компанії – це проектування й реалізація обладнання для обробки металу та деревини. За весь час свого існування ми виконали великий перелік замовлень, що можуть підтвердити позитивні відгуки задоволених клієнтів. Ми контролюємо продукцію на кожному етапі її виготовлення. До складу персоналу входять лише висококваліфіковані фахівці, що є запорукою успішної діяльності нашої компанії.

Клієнти, які вже скористалися послугами нашої компанії, змогли відзначити безліч наших переваг. Робота з сучасним обладнанням та високий професійний рівень співробітників дозволяє нам пропонувати замовникам унікальні рішення, з високим виробничим ресурсом. Ми не лише продаємо обладнання, але й здійснюємо повний сервісний супровід на підставі укладеного договору. Встановлюємо індивідуальний підхід до кожного замовника та його підприємства. Пропонуємо лише неповторні проекти, які дозволяють вирішувати перспективні завдання. Для початку співробітництва зв’яжіться з нашими менеджерами через телефони, вказані на сайті в розділі «Контакти». Вони наддадуть всю необхідну інформацію та дадуть вичерпні відповіді на ваші питання.

Відгуки:

Інші вироби

ColorMix вибропресс
Штабелер-накопитель поддонов_3
Транспортер-Эвакуатор Поддонов_3
Питатель фактурного слоя_3
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Купити транспортер подавання піддонів в Україні
Купити транспортер подавання піддонів в Україні