Уточнить цену:


Надаємо послуги з розпилювання кругляка і профілю

 • Розпилювання кругляка діаметром від 40 до 180 мм.
 • Розпилювання швелера до 300 мм.
 • Розпилювання профілю до 250 мм.

Дуже часто при будівництві нових будинків або промислових будівель попереднім процесом є вирубка лісу або дерев з метою розчищення територій. Вирубана деревина може послужити надалі для покрівлі будівель, якщо з неї виготовити спеціальні пиломатеріали. Компанія «Васт-Сервіс+» пропонує розпилювання кругляка, швелера і профілю за вигідною ціною. Ми маємо багаторічний досвід робіт в міських умовах та на заміських ділянках. Всі роботи виконуються на високому рівні. Для цього ми маємо всі необхідні інструменти та спецтехніку. Будь-який захід виконується нашими фахівцями швидко, якісно та з застосуванням новітнього обладнання.

Способи розпилювання круглих лісоматеріалів

Спосіб розкрою пиловочних колод залежить від породи, розмірів та якості сировини. Розрізняють індивідуальний та груповий способи розкрою. Перший спосіб передбачає послідовний розкрій, а другий – розпилювання одночасно декількома пилами.

В залежності від напрямку розрізання та числа проходів колоди через колодо пильні верстати, розрізняють такі способи розкрою:

 • сегментний;
 • круговий;
 • розвально-сегментний ;
 • в розвал.

При розкрої в розвал, на лісопильній рамі колода відразу розпилюється на декілька необрізних пиломатеріалів. За допомогою даного способу можна обробляти колоди діаметром 14-20 см. Для вироблення спеціальних видів продукції, що потребують чіткої орієнтації, застосовується секторний та сегментний способи. За допомогою секторного методу можна отримати колоди радіальних пиломатеріалів. Спочатку круглий лісоматеріал розділяється на сектори, після чого кожен сектор розпилюється на деталь із заданою орієнтацією реєчних кілець.

Скориставшись нашими послугами, ви маєте унікальну можливість швидко та недорого здійснити точний розпил швелеру та профілю на якісному виробничому обладнанні. Застосування професійних станків дозволяє домогтися рівних країв виробів, що надалі запобігатиме виникненню труднощів при монтажі та зборі конструкцій. Низькі ціни на наші послуги роблять їх доступними широкому колу споживачів.

Чому варто співпрацювати з нами?

Фрезерні та токарні роботи є одними з найбільш популярних послуг на ринку обробки деревини та металу. Ми з радістю надамо будь-який вид послуг з гарантією якості. Приймаємо замовлення будь-якої складності. Пропонуємо найнижчу вартість в Україні на розпилювання профілю та прорізку деревини. Спеціалізуємось на виготовленні деталей спеціального призначення для різних галузей промисловості. В спектр наших послуг входить обрізання, шліфування, розпилювання та свердління.

В склад персоналу входять висококваліфіковані фахівці своєї справи, що дозволяє нам забезпечити якість виконаних послуг та дотримання термінів виконання замовлень. В нашій роботі ми використовуємо лише сертифіковані матеріали, що гарантує довговічність конструкції. Наша продукція відповідає всім необхідним будівельним стандартам. Якщо ви шукаєте надійного партнера в сфері послуг з виготовлення та монтажу металоконструкцій, ми готові запропонувати вам взаємовигідне співробітництво.

Щоб замовити наші послуги, зателефонуйте менеджерам по одному із вказаних на сайті номерів. Вони з радістю допоможуть прорахувати вартість вашого замовлення та запропонують найвигідніші умови співпраці.

Відгуки:

40 replies
 1. natalielise
  natalielise says:

  Whats up are using WordPress for your site platform? I’m new to the blog world but I’m trying to get started and
  create my own. Do you need any html coding knowledge to make
  your own blog? Any help would be greatly appreciated!

  plenty of fish natalielise

1 12 13 14

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Iнші послуги