Уточнить цену:Технічні характеристики

загальна потужність: 8 кВт 380 В 50 Гц
розміри формувальної зони (ДxШxВ): 650×620х200 мм
виробничий цикл: 60 сек
кількість циклів за годину: 60 шт
управління: напівавтоматичне
габаритні розміри (ДxШxВ): 860x2100x2800 мм
маса: 900 кг
обслуговуючий персонал: 3 ос

Продуктивність

за тротуарною плиткою: 20 м2/год
за стіновим блоком: 200 шт./год
за тротуарним бордюром: 150 п.м/год
за будівельною цеглою: 500 шт./год

Основні переваги Вібропрес ПС-130:

 • низька витрата цементу
 • виробляє широкий асортимент продукції від 20 до 200 мм
 • застосовано програмований контролер

Ціна включає:

 • шеф-монтажні роботи у Замовника
 • відпрацювання технологічного регламенту з підбором складу суміші у Замовника
 • імпортна комплектація гідросистеми та електрочастини
 • гарантійне обслуговування протягом 2-ох років

Додаткове обладнання:

 • прес-форми
 • бетонозмішувач об’ємом 350 л для основного шару
 • бетонозмішувач об’ємом 150 л для фактурного шару
 • вібросито для просіювання фактурного шару
 • технологічні піддони, 900х600х22 мм

Виробництво тротуарної плитки

Тротуарна плитка ПС-130

Виробництво блоку стінового

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка

Тротуарна плитка

Опис:

Придбати вібропрес для виробництва бруківки споживач має змогу в компанії «ВАСТ-СЕРВІС+». В наявності моделі з різними технічними якостями, відповідними для обробки будь-якого гранскладу. Також, компанія спеціалізується на продажі бетономішалок. Кваліфіковані працівники підберуть рентабельне оснащення клієнтам для повного закриття плану виробництва, проконсультують щодо економного розчину. Ви отримуєте зносостійке обладнання, гарантію на протязі 2-х років. Продукція міцна, щільна, витривала, може буди різних розмірів.

Підприємство виготовляє, модернізує, лагодить технічне устаткування для вібропресування. Робимо машини більш рентабельними, економними в плані поглинання ресурсів. Збираємо на замовлення автоматичні лінії. Надаємо послуги у професійній підготовці фахівців для керування складними багатофункціональними станками. Підбираємо оптимальний склад для виготовлення будівельного розчину. Також пропонуємо свою лінію дрібних виробів: блоки, цегла, дорожня плитка тощо. Якщо у вас виникли питання щодо характеристик обладнання, умов придбання та доставки в ваш регіон, зв’яжіться із нашими працівниками. Для цього залишіть свої контакти або дзвоніть по вказаних на веб-сторінці телефонах.

Як використовувати вібропрес ПС-130 на підприємстві

Вібропрес для бруківки допомагає зробити готовий продукт високої міцності коштом високого тиску та меншої кількості води. Чим менш у розчині рідини, тім щільнішою стає його текстура. Цього ефекту неможливо досягти шляхом вібролиття. Постійна вібрація дозволяє розподіляти елементи рівномірно по поверхні. Кількість готових блоків залежить від потужності машини. Тому при підборі устаткування треба орієнтуватись на виробничий план. Загальний час циклу становить близько хвилини. Модернізовані станки справляються швидше.

Плюси такої технології:

 • Мінімальна витрата цементу;
 • Габарити готової одиниці можуть сягати від 20 до 300 мм;
 • Процес автоматизований або напівавтоматизований, залежить від кінцевої збірки, модернізації;
 • Максимально щільна текстура;
 • Формування геометрично ідеального блоку.

Щоб досягти потрібних характеристик дотримуйтесь правильних пропорцій.

Для бруківки, як правило, роблять наступний розчин:

 • Цемент;
 • Щебінь й пісок;
 • Диспергатор;
 • Пігменти, якщо потрібно.

Вся суміш заливається у мірний резервуар. Потім матриця й пуансон формують геометрію блоку. Виріб викладається на спеціальну платформу. Обов’язково потрібна сушка. Це роблять в спеціалізованій камері, природним шляхом. Другий варіант найбільш незручний зважаючи на погодні примхи.

Зверніть увагу, що приготування бетонної основи, що знаходиться на лицевій стороні, від різних постачальників цементу може вплинути на кінцевий відтінок. Кількість кольорового пігменту треба сипати в залежності від бажаної інтенсивності. Його змішують виключно у сухому вигляді. Метод дозволяє отримати максимально рівномірне забарвлення. Диспергатор заливаємо гарячою водою, але не окропом. Температура повинна бути приблизно 60 градусів. Треба добавити в самому кінці. Функція рідини полягає в розріджуванні бетону, щоб він розтікався самостійно по пресс-формі, також вона придає глянцевого ефекту.

Для великих заводів підійдуть автоматичні робочі лінії. Вони потужні, продуктивні, тому справляються з масштабними об’ємами. Краще брати спеціалізований станок. Він підходить під певний тип оснащення, який складно піддається модернізації. Якщо ви плануєте виробляти ще якийсь вид, крім дорожньої продукції, наприклад, декоративні атрибути, то придбайте універсальну техніку.

Також підбирається обладнання з наступною класифікацією: стаціонарне, мобільне. Перше найчастіше купується для оснащення цехів. Таку техніку монтують на об’єкті. Найчастіше вона більш продуктивна, робочий цикл становить до хвилини. Мобільний станок має мінімальну вагу та габарити. Його можливо встановити на будівельному майданчику. Це буває дуже зручно, тому що блоки не потребують транспортування.

Фірма «ВАСТ-СЕРВІС+» надає послуги у виготовленні, модернізації обладнання для вібропресування та змішування бетону. На складі є готові моделі, які чекають на монтаж.

Ми порадимо вам найкращий варіант під запланований бюджет, технічні потреби. В ціну вже входить монтаж, підключення. Пропонуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Використовуємо лише оригінальні запчастини.

Інші вироби

Вибропресс VPS-400

Вібропрес VPS 400

Вібропрес ПС 150