Наша фірма займається виробництвом прес-форм на всі види (типи) вібропрессів у сфері вібропресування.

Пропонуємо до Ваших послуг наступне:

 • Виготовлення нових прес-форм під замовлення;
 • Відновлення старих прес-форм;
 • Розробка і виготовлення прес-форм згідно технічного завдання замовника.

Уточнить цену:Тротуарна плитка «Старе місто» це один з поширених видів плитки, але цей факт не дивує, бо ця тротуарна плитка має різноманітні види укладання, з використанням різних кольорів, а значить підійде під будь-який інтер’єр двору, площі, вулиці та ін.

До укладання тротуарної плитки «Старе місто» можливий будь-який творчий підхід. В комплект входить плитка різних розмірів, що дає можливість підібрати її для різних рисунків укладання. За використання декількох кольорів плитки можна створити унікальні орнаменти і візуальні ефекти.

Тротуарна плитка «цегла»— застосовується для доброустрою тротуарів, площ, доріжок, під’їзних шляхів, стоянок, заправних станцій, майданчиків літніх кафе та інших поверхонь.

Тротуарна плитка «Катушка» – завдяки специфічній формі, відрізняється підвищеними зчіпними властивостями між плитками. Максимально ефективно використовується у місцях з інтенсивним рухом легкового та вантажного транспорту.

Завдяки її конфігурації можна створювати найрізноманітніші малюнки на тротуарних доріжках, мозаїки. А якщо використовувати різні кольори, то з цією плиткою можна здійснити сміливі дизайнерські рішення, як для міських парків і площ, так і для власної ділянки, що легко поєднуються з усіма фасадними матеріалами.

Лоток водовідвідний — призначений для відводу дощових, талих вод і стоків з автомобільних доріг, тротуарів, площ, зон житлової та промислової забудови.

Тротуарна плитка «Старий замок»

Облицювальна цегла – будматеріал, що використовується для оздоблення стін нових і реставрованих будівель, мощення доріжок, декорування окремих елементів споруди (кутів, цоколя).

Класифікується за:

 • складом;
 • кольором;
 • фактурними особливостями.

Коли питання стосується вибору покриття для території навколо заміського дому чи солідного офісу, виникають певні сумніви. Асфальт зручний та дешевий, але його доводиться постійно «латати». Найрозумнішим рішенням стане використання спеціальної плитки, здатної витримувати зимові заметілі, палюче сонце та дощову воду. Спеціалісти нашої компанії пропонують придбати на вигідних умовах прес-форми для тротуарної плитки, та за їх допомогою створити оригінальні вироби вашої мрії, надійні та довговічні.

В каталозі представлений широкий асортимент типової продукції: плитки для тротуарів, паркінгів та садових доріжок, бордюри, поребрики, блоки для будівництва та інші вироби, різноманітне обладнання та інструменти, комплектуючі та запасні частини до нього. Ми здійснюємо постійний продаж, надання безкоштовних консультацій та повного комплексу супутніх послуг стосовно вводу в експлуатацію та ремонту оснащення. Допомагаємо пристосувати існуючі установки під сучасні потреби замовників, ведемо розробку індивідуальних проектів.

Характерні особливості продукту

Бруківка – це особливий різновид тротуарної плитки, схожий на натуральний камінь. Таке покриття використовували для оздоблення доріг ще в стародавні часи. Тепер воно виступає гарною альтернативою асфальтовому шару.

Плитка має декілька вагомих переваг перед іншими матеріалами:

 • простота укладки;
 • виразність мозаїки, створеної невеличкими елементами;
 • висока стійкість до несприятливих погодних умов (відсутність руйнувань після проливного дощу або снігопаду, збереження кольору і текстури);
 • легкість в ремонті.

Отримати покриття із певними властивостями допоможуть металічні прес-форми для тротуарної плитки. Придбати товари високої якості в Україні можна, звернувшись до нашої компанії.

Окрім продажу готових типових рішень, ми пропонуємо замовникам виготовлення будь-яких форм згідно індивідуального ескізу. Для цього нашим спеціалістам необхідно повідомити:

 • малюнок і габаритні розміри кінцевого виробу, який планується відливати за допомогою шаблону;
 • марку вашого обладнання (вібропресу).

Усі необхідні розрахунки та маніпуляції ми проведемо самотужки!

Завдяки постійному вдосконаленню технологій та конструкцій наша компанія здатна запропонувати клієнтам найкращі рішення. Щоб отримати детальну інформацію про властивості і характеристики прес форм, зверніться, будь ласка, впродовж робочого тижня за гарячою лінією до наших менеджерів.

Асортимент та властивості форми для бруківки

Ціна прес-форми для отримання тротуарної плитки залежить від декількох факторів:

 • матеріалів, використаних для її виготовлення;
 • розмірів та складності пропорцій;
 • призначення та інших.

Розрізняють три основних групи форм:

 1. Сітчасті однорідні. Розраховані на виробництво однакових за розмірами та геометричною формою елементів (наприклад, стандартні прямокутники з гладкою поверхнею).
 2. Комбіновані. Поєднують в собі декілька різнопланових шаблонів. Допомагають отримати універсальні набори для оздоблення кутів, скосів та неоднорідної поверхні.
 3. Складні. Виділяються високою складністю малюнку (шестикутник із вирізьбленими фігурними краями). Зазвичай розробляються по індивідуальним ескізам.

Вартість металевих прес форм для отримання бруківки трохи вища, аніж у поліуретанових, гумових чи силіконових аналогів. Але, як показує наш багатий досвід, затрати на їх придбання швидко окупають себе. Шаблони можна використовувати при інтенсивному виробництві більш ніж 500 циклів поспіль.

Яким чином зробити вигідне замовлення?

Знаходитесь у постійному пошуку якісних прес форм для отримання гарної бруківки? Ласкаво просимо на наш сайт, де викладений величезний асортимент потрібного обладнання та пристосувань для повноцінного виробництва будь-яких масштабів,який повністю задовольняє європейським вимогам! Завдяки використанню ретельно відібраних матеріалів та перевірених часом методик, багатому досвіду наших спеціалістів та відповідальному ставленню до побажань клієнта ми можемо запропонувати найкращі рішення. Всі вироби перед відправкою проходять обов’язкове тестування і суворий контроль якості. Гарантуємо справедливу ціну на всі товари без додаткових комісій і переплат, безкоштовне надання консультацій з технічних питань, підтримку при здійсненні покупки, організацію оперативної доставки до будь-якого населеного пункту України, надання післяпродажного обслуговування, довгострокову гарантію.

Ми створили для покупців надзвичайно вигідні умови, розробили цікаву систему бонусів та заохочень, а також просту схему оформлення замовлень. Запрошуємо до тісної співпраці на постійній основі фізичних та юридичних осіб, приватних підприємців та компанії різних форм власності.

Інші вироби