Уточнить цену:


Наша фірма займається виробництвом прес-форм на всі види (типи) вібропрессів у сфері вібропресування.

Пропонуємо до Ваших послуг наступне:

 • Виготовлення нових прес-форм під замовлення;
 • Відновлення старих прес-форм;
 • Розробка і виготовлення прес-форм згідно технічного завдання замовника.

Бордюр дорожній — застосовується у будівництві дорожнього покриття: для відділення проїжджої частини від тротуарів, газонів, зупинок транспорту, тротуарів і пішохідних доріжок.

Бордюр садовий (поребрик) – застосовується у доброустрої тротуарів, газонів, доріжок, квіткових клумб і різних декоративних елементів.

Опис:

Дорожні бордюри (поребрики) грають дуже велику роль в ландшафтному упорядковуванні міста. Вироби є свого роду обмежувачами тротуарів та газонів від проїзних частин. З архітектурної точки зору ніяка вулиця або площа не буде виглядати закінченою, якщо тротуар не буде мати розмежування у вигляді бордюрів. Якщо ви бажаєте недорого купити прес-форми для бордюрів дорожніх в Україні, компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» до ваших послуг. Вся продукція, що випускається на нашому підприємстві, має високу якість та доступну вартість.

Основні види дорожніх бордюрів

До найпоширеніших різновидів бордюрів можна віднести:

 1. Цегляний. Традиційний матеріал, який використовується для оформлення клумб. Встановлюється у вигляді зубців. Єдиний недолік полягає в тому, що через морози цегла в землі може знаходитись не дуже довго.
 2. Металевий. Виготовляється з міді, сталі, алюмінію або нержавіючого заліза. Такі вироби чітко відокремлюють щебеневу доріжку від газону. Запобігають поширенню кореневищних багаторічників. Заглиблення такого поребрика повинно сягати не менше 10 см.
 3. Блоковий. Теракотові блоки імітують цеглу, кладуться в більшості випадків горизонтально, висотою не більше ніж 5 см. Завдяки тому, що блоки встановлюються на фундамент, подальше змінення їх розмірів та форм не може бути можливим.
 4. Поребрик з плит пісковику. Ідеальний варіант для мащення доріжок біля клумб. Зазори між плитами слід засипати сухою цементною сумішшю. Під час кладки плит потрібно облаштувати основу із піску та щебеню, яка буде виконувати функції дренажу.
 5. Пластиковий. Пластик може імітувати різні природні матеріали та забарвлюватись у всілякі кольори. Однак, під час облаштування території слід враховувати її загальну характеристику та архітектуру.
 6. Бетонні. Під час виготовлення використовуються прямокутні блоки із бетону, які розрізняються по величині. Вкладаються як на широкий бік, так і на ребро. Ідеально прикрашають клумби правильної геометричної форми та майданчики для відпочинку. Для того, щоб придати конструкції оригінальності, між блоками можна залишити проміжки та засипати їх чималою галькою.

Найважливіші параметри всіх видів дорожнього розмежування – морозостійкість, міцність та колір. Для того, щоб всі вироби мали однаковий колір, в процесі вібропресування їх фарбують, причому не лише по поверхні, але й по всій глибині. Міцність матеріалу обумовлена методом його виготовлення (вібропресування). Для підвищення морозостійкості в бетон додається пісок, який є міцним та тяжким водночас. Вкладання покриття слід здійснювати на спеціально підготовлену поверхню, в склад якої входить бетон, пісок, або щебінь. Лише в такому випадку поребрик буде виконувати свої безпосередні функції та прослужить дуже довгий час.

Технологія виготовлення бордюрів

Найбільш розповсюджений спосіб виробництва садового поребрика є вібропресування. Завдяки даній технології забезпечується довговічність та підвищена міцність продукції. Готові вироби відрізняються вологостійкістю та не бояться різких температурних перепадів. Основними складовими є бетон, вода та щебінь. В деяких випадках можливе додавання спеціальних добавок, з метою поліпшення деяких властивостей готового продукту.

На першому етапі здійснюється підготовка сировинної суміші. Наступним виконується вібропресування. Суміш заливається у прес-форми та ущільнюється шляхом вібрації. Далі, заготівлі виймаються з форм та відправляються на вистоювання. При сприятливих умовах остаточна міцність виробів досягається через 28 діб.

Дорожні бордюри здебільшого застосовуються для чіткого роз’єднання пішохідної частини та автомобільної траси. Їх дрібні варіації називають бортовим камінням. Такий камінь застосовується як доповнення дизайну садової ділянки.

Чому варто купувати у нас?

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» – виробниче підприємство з широким асортиментом обладнання та інструментів, призначених для будівництва, обробки та облаштування будинку й прилеглих територій. Ми прагнемо стати компанією №1 з продажу будівельних матеріалів в Україні. Завжди враховуємо інтереси споживачів та допомагаємо їм в організації бізнесу. З радістю допомагаємо клієнтам вирішити будь-яку задачу та надаємо якісне консультування. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на прес-форми для садових бордюрів в Україні.

Замовити продукцію можна прямо на сайті або менеджеру через телефон. Товар відправляється в день замовлення (при наявності на складі). Співпрацюємо з «Новою Поштою» та іншими надійними транспортними компаніями, які доставляють замовлення в будь-яку точку України. Надаємо можливість здійснити оплату будь-яким зручним способом через різні системи оплати.

Відгуки:

30 replies
 1. quest bars
  quest bars says:

  Hey There. I found your blog using msn. This is a really well written article.

  I will make sure to bookmark it and return to read more of your useful
  info. Thanks for the post. I will certainly comeback.

 2. plenty of fish dating site
  plenty of fish dating site says:

  Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article.
  I will make sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post.
  I’ll certainly return.

1 8 9 10

Leave a Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Інші вироби

Прес-форми для тротуарної плитки_11