Знайти якісну бруківку, шлакоблоки або кромку для майбутнього тротуару зараз неважко. Але її власне виробництво вийде набагато дешевшим за придбання. Спеціалісти нашої компанії пропонують різноманітні прес-форми під блок будівельний, завдяки яким ви зможете отримати цікаві продукти високої якості. Це стане вигідним вкладенням, а затрати повністю виправдають себе.

В каталозі знайдеться багатий асортимент наших власних виробів: тротуарна плитка різної конфігурації, поребрики, бордюри, водовідводи, будівельні блоки та інші корисні продукти. Також пропонуємо надійне устаткування для їх виготовлення – автоматичні лінії вібропресування, бункери, змішувачі, приймальні столики, транспортери, колуни, комплектуючі та необхідні запасні частини до них. Проводимо постійний продаж, надаємо консультації, комплекс необхідних послуг з запуску та ремонту оснащення, допомагаємо модернізувати існуючі установки у відповідності з потребами клієнтів, займаємося розробкою індивідуальних проектів.

Особливості предметів

Відкриття власного бізнесу, побудованого на виробництві бетонних виробів, здійснити досить легко. Для цього потрібно підготувати невеличкий закуток, де розмістяться потрібне обладнання, інструменти та пристосування.

Прес форми, необхідні для виготовлення тротуарної плитки та бруківки – це своєрідні шаблони, куди заливають рідкий бетонний розчин. При їх виборі необхідно враховувати:

 • інтенсивність використання;
 • умови зберігання;
 • методи обробки (термічний та інші);
 • матеріали, використані для виробництва форм;
 • характер малюнку;
 • точність збереження геометричних пропорцій;
 • високу стійкість до вібрацій;
 • тип контурів (квадрат, ромб і таке інше);
 • габаритні розміри готової плитки.

Щоб отримати корисну інформацію та відповіді на важливі питання, зателефонуйте до нашої гарячої лінії, яка працює по буднях з 8 до 18 години, або зв’яжіться із менеджерами через Скайп чи Вайбер.

Види та основні характеристики виробів

Прес форми, які призначені для вібропресування, розраховані на тривалу експлуатацію. На відміну від пристосувань для лиття, вони дозволяють у короткий строк отримати велику партію готової продукції.

На сьогоднішній день на ринку можна знайти велику кількість шаблонів з силікону, поліуретану, гуми та пластику різних сортів. Однак вони не витримують постійного навантаження, розраховані максимум на 150-200 виробничих циклів. Спеціальні сітки з високоякісного металу (сталі) придатні до використання навіть після 500 циклів та більше.

Окрім металевих форм, для організації виробничого процесу знадобляться:

 • вібропрес, що дозволяє швидко утрамбувати бетонну суміш, виганяє з неї залишки повітря;
 • автоматичний змішувач (перешкоджає утворенню осаду, підтримує однорідність підготовленого розчину);
 • пуансон,який виконує роль додаткового пресу.

Прес форми діляться на два типи:

 • стаціонарні нероз’ємні (використовуються для великих партій);
 • компактні, що легко роз’єднуються (призначені для виробництва штучних виробів в невеличкому масштабі).

Для організації безперервного виробництва знадобляться декілька комплектів форм. Адже після вібропресування їх розміщують для подальшої сушки на відкритому повітрі, залишивши на 36-48 годин. В цей час можна зайнятися обробкою наступних партій, пакуванням та продажом готової продукції.

Просушені продукти витягують з прес форм за допомогою гарячої ванни або вибивки із використанням столів для розпалубки. Невеличкі залишки бетонного розчину, що залишаються на внутрішніх стінках шаблонів, видаляють за допомогою промивки у соляному розчині. Якісному металу це аж ніяк не зашкоджує.

Умови оформлення замовлення

Шукаєте гарні прес форми для задоволення власних потреб у бетонних виробах або для розвитку бізнесу? Завітайте на наш сайт, де знайдеться величезний асортимент продукції нашого виробництва та обладнання,який задовольняє сучасним вимогам! Ми використовуємо кращі матеріали та новітні методики, керуємося багатим власним досвідом та відповідальним ставленням до потреб клієнтів, ретельно контролюємо якість виробів на всіх етапах виготовлення. Пропонуємо доступні ціни без надбавок та переплат, відсутність додаткових зборів та комісій, безкоштовне надання професійних консультацій, підтримку при оформленні замовлення, організацію оперативної доставки в будь-який населений пункт України, післяпродажний сервіс і довгострокову гарантію на оснащення.

У нас ви знайдете цікаві умови співробітництва, гнучку систему заохочувань та знижок, зможете обрати будь-яку зручну форму оплати. Вся продукція перед відправкою покупцеві проходить спеціальну перевірку на рівень якості. Запрошуємо до постійної співпраці фізичних та юридичних осіб, а також підприємства різних форм власності!

Уточнить цену:Наша фірма займається виробництвом прес-форм на всі види (типи) вібропрессів у сфері вібропресування.

Пропонуємо до Ваших послуг наступне:

 • Виготовлення нових прес-форм під замовлення;
 • Відновлення старих прес-форм;
 • Розробка і виготовлення прес-форм згідно технічного завдання замовника.

Блок будівельний  — це будматеріал, що виробляють у спеціальних формах за допомогою вібропресування.

За різновидами буває:

 • Повнотілий стіновий блок — дуже міцний. З нього будують фундамент, цокольний поверх, колони та несучі конструкції будівлі.
 • Пустотілий — його використовують у будівництві стін і перегородок усередині приміщень.

Так, порожнистість стінового блоку не нижче 40% дозволяє говорити про його високі показники по теплопровідності й вкрай незадовільну характеристику по міцності. Застосовують такий шлакоблок у будівництві споруд, де основне навантаження візьме на себе металевий каркас, а також використовують як утеплювач одночасно з іншими, більш міцними, будматеріалами.

Порожнистість не менше 30% наділяє стінові блоки відносно невисокою теплопровідністю і міцністю. З такого шлакоблоку найчастіше зводять стіни.

Розколоті блоки — застосовуються для оздоблення зовнішніх частин будинків, фасадів, будівництва парканів, огорож, декоративних елементів ландшафту.

Вібропресована будівельна цегла — це будівельний камінь правильної форми, який виготовляється шляхом вібропресування.

Вібропресована будівельна цегла буває декількох видів і класифікується:

 • За кольором — під час виробництва можуть бути застосовані різні пігменти, що впливають на відтінок кінцевого продукту.
 • За типом використаної цементно-піщаної суміші — для виготовлення застосовується бетон двох марок – М-100 і М-150. Останній виріб має кращі технічні характеристики й коштує на порядок дорожче.
 • За фактурою — для кладочних або інших робіт, що вимагають подальшого оздоблення. До зовнішнього вигляду останніх пред’являються не занадто суворі вимоги. Цегла неопалена вібропресована буває також і облицювальною. Застосовують для оздоблення фасадів будинків і інших будівель.
 • За структурою – монолітні та пустотілі. Устаткування і матриці для виготовлення цегли вібропресованої дозволяють виробляти брикети з пустотами від 8 до 15%. Ця норма допустима для повнотілих виробів. Пустотілі можуть містити від 20 до 50% технологічних порожнин. Вони найчастіше використовуються для зовнішнього оздоблення, оскільки забезпечують вентиляцію і теплоізоляцію стіни.

Кладочний матеріал, що виготовляється шляхом вібропресування, має наступні характеристики:

 • Підвищену міцність – в кілька разів вище, ніж у цегли, виготовленої шляхом обпалювання або автоклава.
 • Довговічність.
 • Високу морозостійкість і стійкість до різких перепадів температур.
 • Екологічність – виробляються з використанням натуральних матеріалів.

Інші вироби

Строительные бетонные блоки