Прес форми від виробника

Українська компанія «Васт-Сервіс+» пропонує всім представникам великого, середнього та малого бізнесу купити прес-форму для виготовлення тротуарної плитки. Це металевий пристрій для отримання бетонних виробів різної конфігурації. Ми спеціалізуємося на виготовленні вібропресованого обладнання та прес-форм вищої якості. Кожен виріб проходить тестування на термопласт автоматах та здається замовнику лише у випадку досягнення стовідсоткової якості. Гарантія на нашу продукцію складає від одного мільйону циклів.

ПРОДАЖ ПРЕС-ФОРМ ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ ВІБРОПРЕСІВ

Сьогодні тротуарна плитка та бруківка активно застосовуються з метою упорядковування тротуарів та присадибних територій. Також продукт використовують для створення комфортних пішохідних зон, майданчиків та доріг. В процесі виготовлення продукції ми використовуємо сучасні передові методики.

Завдяки змінним формам, на вібропресі можна формувати вироби різної конфігурації: від строгої цегли до витонченої хвилі. Наші фахівці не з чуток знайомі з автоматизованим проектуванням та виконують креслення по заздалегідь затвердженим замовниками ескізам. Шаблони для тротуарної плитки, які виготовляються нашою компанією, можуть бути спроектовані як для власних бетон машин, що формують бетон, так і для інших ліній. Багатий виробничий досвід дозволяє нам проектувати продукцію з високою зносостійкістю та твердістю формотворчих поверхонь.

Будь-яка прес-форма складається з таких елементів:

  • Матриця. Це статичний елемент, який відповідає за дизайн зовнішньої поверхні. Матриця з’єднується з каналом, в який здійснюється подача матеріалу під тиском.
  • Пуансон. Це рухомий елемент пристрою, який відповідає за тиск та внутрішню частину. Саме з пуансона знімається готова модель виробу.
  • Формувальна порожнина. Це порожній простір всередині самої форми, який повторює геометрію виробу.
  • Лінія роз’єму – область з’єднання матриці та пуансону. Може бути представлена однією площиною. Деякі конструкції мають площину, розділену на кілька частин.

ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБНИЦТВА ПРЕС-ФОРМ

Технологічний процес виробництва починається з розкрою металу на верстатах для плазмового різання, та закінчуються чистовою обробкою на фрезерних верстатах. Процес обробки металу залежить від виду бетонного виробу. Нами обираються матеріали, які забезпечують збереження заявлених експлуатаційних характеристик: точність форми, стійкість до дії вібрації та довговічність.

Всі підходи, що застосовуються на нашому підприємстві, дозволяють максимально продовжити термін експлуатації та знизити витрати на вібропреси та супутнє обладнання. В процесі виготовлення форм велика увага приділяється матеріалу та його властивостям, бо саме від них залежать функції готових виробів. Завдяки професійному підходу в області проектування та випуску прес-форм, ми постійно вдосконалюємо та виготовляємо конкурентоспроможну продукцію. Наш товар відрізняється від продукту аналога терміном служби, якістю та лояльною ціновою політикою.

Чому вигідно співпрацювати з нами?

До головних переваг нашого підприємства відноситься:

  • багатий особистий досвід; контроль якості на всіх етапах;
  • надання професійних консультацій;
  • оперативна доставка;
  • гарантія якості та підтримка після придбання обладнання; продаж без посередників;
  • низька ціна.

Коштом того, що ми є виробником, наша компанія пропонує придбати прес-форми без посередників та націнок. Їх надійність перевірена за допомогою масового виготовлення тротуарної плитки, шлакоблокових виробів та бруківки протягом багатьох років. Придбавши нашу продукцію, ви зможете за короткий час повернути вкладені кошти шляхом виготовлення та продажу дрібно штучних бетонних виробів. За весь час своєї діяльності ми накопичили безцінний досвід в проектуванні та випуску вібропресуючої техніки, та зібрали потужний штат конструкторів, технологів і висококласних працівників. Наш технічний парк поповнився новітніми видами сучасного обладнання, яке допомагає нам створювати високоякісну продукцію.

В нашій команді працюють досвідчені фахівці, які якісно та швидко виконують кожне замовлення. Окрім цього ми можемо порадувати вас недорогою ціною на всі товари та послуги. Замовити нашу продукцію ви можете зателефонувавши нам за будь-яким номером, вказаним на сайті. Доставка товару здійснюється по всій території України та ближніх країн.