Уточнить цену:


Дод. обладнання пристрій для подавання основного шару дозволяє заощаджувати час завантаження основного шару у прес-форму (особливо на таких виробах, як блок будівельний, поребрик і бордюр дорожній), а також дозволяє виконувати однакове (рівномірне) завантаження прес-форми що надалі безпосередньо впливає на якість відпресованих виробів. Також «пристрій подавання основного шару» дозволяє виключити «людський фактор» при завантаженні прес-форми та виключає одну людину з бригади, а це мінус до собівартості виробів.

Виготовляємо на замовлення пристрій для подавання основного шару для будь-якого типу (виду) вібропресів.

Відома українська компанія «Васт-Сервіс+» пропонує придбати пристрій для подавання основного шару. За допомогою даного устаткування ви зможете заощадити час завантаження основного шару в прес-форму. Окрім цього даний агрегат здатен виробляти однакову рівномірну форму готових виробів.

Класифікація живильників основного шару

Живильники застосовуються для безперервної та рівномірної подачі матеріалів з бункерів в транспортувальні машини, сушильні установки, дозувальні апарати та інше технологічне обладнання. Даний пристрій стабілізує технологічний процес та дозволяє автоматизувати виробництво. Розрізняють такі види живильників:

  • стрічкові. Призначені для стабільної подачі насипних компонентів. Забезпечують стабільну продуктивність шляхом зміни висоти шару вантажу на стрічці пристроїв;
  • гвинтові. Виконують стабільну подачу зернистих, кускових насипних матеріалів;
  • дискові. Здійснюють рівномірну видачу з бункерів кускових та сипких матеріалів. Пристрій функціонує під тиском матеріалів з бункера, а його продуктивність змінюється шляхом зміни положення ножа та кількості обертів двигуна;
  • барабанні. Виконують рівномірну подачу дрібно кускових матеріалів. Оснащені спеціальною ребристою поверхнею;
  • вібраційні. Використовуються для подачі зернистих та кускових сипучих матеріалів. Присутність активатора сприяє легкому вивантаженню компонентів, схильних до зависання.

Головні вимоги що пред’являються до живильників – це можливість регулювання продуктивності та рівномірність подачі вантажу. В деяких виробничих процесах агрегати використовуються як прості, дешеві та надійні пристосування з невеликим відхиленням точності. Виходячи з того, що маса одиниці об’єму сипучих вантажів може змінюватися, в разі необхідності високої точності дозування деякі моделі оснащуються автоматичними пристроями та пристосуваннями. Сьогодні на ринку представлена велика різноманітність живильників, кожен з яких відрізняється власними перевагами при певних умовах використання. Тип пристрою обирається в залежності від продуктивності, типу вантажу та виробничих умов.

Продаж вібропресуючого обладнання в Україні

Компанія «Васт-Сервіс+» виготовляє та реалізує вібропресуюче обладнання високої якості за доступними цінами. Ми завжди готові допомогти кожному клієнту та проконсультувати щодо принципів роботи й експлуатації нашої продукції. Наші менеджери з радістю допоможуть оформити індивідуальне замовлення будь-якої складності. При розробці обладнання ми використовуємо матеріали від провідних світових виробників, стійких до впливу негативних факторів, що забезпечує злагоджену роботу всіх частин промислового механізму. В нашому штаті працюють досвідчені та кваліфіковані інженери, які здатні виконувати проекти любої складності.

Для замовлення нашого товару зателефонуйте менеджерам через телефон, вказаний на сайті. Ми з радістю допоможемо обрати необхідну продукцію, в залежності від ваших особистих потреб. Наші спеціалісти наддадуть безкоштовні професійні консультації щодо умов експлуатації обладнання. Співпраця з надійними компаніями перевізниками дозволяє нам своєчасно доставляти замовлення в будь-який регіон України. Також можливий самостійне вивезення товару із нашого складу.

Відгуки:

Інші вироби