Уточнить цену:Наше підприємство ТОВ “ВАСТ-СЕРВІС +” пропонує автоматизовану лінію перекладки для дрібноштучних бетонних виробів, таких як: тротуарна плитка, стінові блоки, тротуарні і дорожні бордюри, парканні елементи, облицювальні матеріали і т.д. Лінія оснащена портальних кубатором, з автоматичним управлінням, і функцією «сортування» виробів. Може працювати як самостійно, так і в циклі з лінією формування.

Опис:

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує якісний та потужний пакувальний автомат для тротуарної плитки. Станок виконує функцію перекладки різної дрібноштучної бетонної продукції (плитка, бордюри, шлакоблоки тощо). Стане в нагоді підприємствам, які займаються виготовленням та реалізацією будівельних матеріалів. Завдяки автоматичному управлінню машина здатна виконувати задачі з мінімізацією людського фактора, тобто зменшується ризик технічних помилок під час виробництва.

Технічні характеристики обладнання

Пакувальний автомат може працювати як частина автоматичної бетоноформувальної лінії або як самостійне оснащення – офлайн-пакувальник. Це дає змогу цехам обрати оптимальний варіант, ґрунтуючись на потребах власного виробництва. Машина входить у комплексне обладнання лінії в якості елемента, який підтримує цепний конвеєр. Управляти їм можливо через центральну електричну систему або повністю вручну. Щоб підготувати кваліфікованого оператора, ви можете звернутись до нашої фірми.

Центральна система блока управління автомата розділена на чотири частини. Кожна з них відповідає за окремий елемент та процес:

  • цепний конвеєр;
  • система ходової частини станка;
  • системи пакування блоків та піддонів.

Все регулює головний контролер. Така схема дає змогу швидко управляти всіма робочими процесами, а в разі виникнення пошкоджень, швидко їх знайти й усунути. Блок живлення має захист від перегріву та раптового відмикання від електричної мережі. Але, якщо виникла проблема, наприклад, обладнання перестало нормально функціонувати, потрібно викликати майстра. Наша фірма, в разі покупки устаткування, надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Крім того, лінія оснащена кубатором із повністю автоматизованим типом управління й функцією сортування готових виробів. Це значно полегшує та прискорює виробничий процес.

Купити обладнання для дрібноштучної продукції з доставкою по Україні

Купити устаткування для пакування тротуарної плитки та іншої дорожньо-будівельної продукції ви можете в компанії «ВАСТ-СЕРВІС+» зі швидкою доставкою по Миколаєву та в інші міста України. Є можливість придбати як готові станки, які представлені в каталозі на офіційному сайті, так і замовити розробку по індивідуальному технічному завданню. Подробиці дізнайтесь у менеджерів через телефон або при особистій зустрічі в офісі.

Відгуки: