Компания года_1

Компания года 2018


ТОВ «ВАСТ-СЕРВІС+»
– підприємство, що не тільки виготовляє обладнання для  вібропресування, а й розробляє нові системи оптимізації обладнання для його рентабельності. Наше обладнання з часом підлягає модернізації для більш якісної та оптимізованої роботи, тому воно виготовлене за принципом «конструктора» для зручності модернізації або тех. обслуговування.

Користуючись багаторічним досвідом роботи на різних видах й типах вібропресів, їх ремонту та модернізації, неоціненним досвідом наших замовників, аналізуючи роботу того чи іншого обладнання (вібропресів, бетонозмішувачів та ін.), нам вдалося створити ряд обладнання вібропресування, яке працює на «автономному рівні», роблячи роботу на ньому простою, якісною, доступною та головне рентабельною.

сертификат качества
Компания года_2

Компания года 2018

Наша компанія була заснована у 2011 році групою кращих фахівців у сфері вібропресування, до складу яких входили:

  • технолог по бетону (розрахунок оптимального складу суміші);
  • інженер, що налагоджує обладнання вібропресування з великим досвідом роботи у даній сфері;
  • інженер-конструктор;
  • інженер з електрики та електроніки;
  • інженер з програмного забезпечення і налагодження устаткування.

Завдяки досвідченій команді й злагодженій роботі ми досягли великих успіхів у сфері розвитку галузі з виготовлення обладнання для вібропресування (стабільної, якісної та, головне, рентабельної роботи обладнання).

На сьогодні не кожна компанія може дати «якісну» гарантію своєму покупцеві.

Наші клієнти отримують у комплекті з устаткуванням 2-х річну гарантію й безкоштовний супровід в інформаційно-консультаційних питаннях у сфері вібропресування (налагодження, підборі суміші й ін.).

На території нашого заводу працює дільниця з виробництва тротуарної плитки, що дозволяє клієнтам здійснити практичний аналіз якості продукції, що випускається за допомогою нашого обладнання.