Уточнить цену:Технічні характеристики«лотка водовідвідного»

Розмір 500х200х60

товщина:    60 мм
вага 15 кг/шт
кількість на транспортувальному піддоні       80 шт
колір Сірий 22 грн
Коричневий 30 грн
Червоний 30 грн
водопоглинання  не більше 3,7 %
гарантія       10 років.

Опис:

Українська компанія «ВАСТ-СЕРВИС+» пропонує купити лоток водовідвідний за вигідною ціною. В нашому каталозі представлений великий асортимент будівельних матеріалів, які гарантовано задовільнять потреби найвибагливіших покупців. У нас ви знайдете водостічні системи, підземні інженерні комунікації, поверхневі водовідводи та системи захисту від бруду. Ми постійно поповнюємо товарний асортимент з метою забезпечення покупців всім необхідним.

Призначення та особливості водовідвідних лотків

Водовідвідні лотки виготовляються із бетону, полімер-бетону та пластику. Застосовуються для збору та відведення зливових вод. Подібні вироби встановлюється в зонах руху пішоходів та легкового транспорту. Здатні витримувати навантаження в діапазоні класів А-С. Канали поверхневого дренажу є досить міцними, мають естетичний вигляд та довгий термін експлуатації. Виріб має прямокутну, закруглену або квадратну форму. Доповнюється решітками із засовами, які перешкоджають потраплянню сміття. Моделі із замками встановлюються на територіях, де діють суворі вимоги до мір безпеки або передбачається використання зливових стоків для господарських цілей.

Інженерно-комунікаційні пристрої розміщуються під кожною водовідвідною трубою житлового будинку або іншої споруди. Дорожньо-комунікаційні системи встановлюються під садовими доріжками, на майданчиках, перед гаражем чи під під’їзною дорогою. Найміцнішими каналами вважаються бетонні та залізобетонні. Це універсальні вироби, які виготовляються способом вібраційного пресування. Мають високу стійкість до дії шкідливих хімічних речовин та низьких температур. Можуть бути посилені елементами із чавуну або сталі. Для з’єднання з іншими частинами зливової каналізації лотки комплектуються пазами, з різними сполученнями та засувками. Для житлових будинків даний вид практично не використовується, бо вироби дуже важкі, а для їх монтажу необхідна спеціальна техніка.

Полімер бетонні вироби поєднують властивості пластика та бетону. За жорсткістю та міцністю матеріали не поступаються залізобетону. Використовуються для монтажу систем водовідведення у парках, міських житлових будинках, на автостоянках та на спортивних майданчиках. Зливні канали зазвичай встановлюються на початкових етапах будівництва об’єктів різного призначення: житлові та промислові будівлі, магістралі та автомобільні шосе, котеджні та дачні селища. Надійно та грамотно спроектована система не допускає проникнення зайвої води під фундамент, тому вдається уникнути вогкості та зайвої вологості, що в свою чергу подовжує термін служби об’єктів.

Для облаштування водовідведення територій із навантаженнями на поверхню до 25 тон (парки та сквери, приватні гаражі та стоянки, пішохідні зони, дачні ділянки та котеджі) використовуються канали гідравлічного січення 100 мм. Вони можуть бути з полімер-бетону, пластику різної пропускної здатності та фібро бетону. При необхідності відводу великого обсягу дощових талих вод, найкраще підійдуть лотки з шириною гідравлічного січення 200мм, які мають збільшену пропускну здатність. Виготовляються із міцного пластику, стійкого до впливу агресивних речовин та різких перепадів температур.

Переваги нашої компанії

В основі нашої діяльності лежить бажання глибше зрозуміти потреби наших покупців. Ми завжди прислуховуємось до думок та побажань споживачів і знаходимо для них найкращі рішення. Наша компанія вже на протязі семи років поставляє на український ринок матеріали для устрою територій та матеріали для виробництва тротуарної плитки. Виготовлення продукції здійснюється в відповідності до всіх стандартів, що діють. Ретельний контроль всіх виробничих етапів гарантує міцність та універсальність пропонованих товарів. На сторінках нашого сайту ви зможете знайти найбільш повний асортимент залізобетонних виробів, які відповідають будь-яким запитам. Наші спеціалісти обов’язково допоможуть підібрати необхідний товар та ознайомлять з умовами його експлуатації.

Про наш успішний розвиток свідчить збільшення асортименту пропонованої продукції. Більшість наших клієнтів дуже вдячні нам за допомогу із добро устроєм територій та постачанням якісних матеріалів. Ми змогли допомогти багатьом компаніям налагодити виробництво тротуарної плитки та малих архітектурних форм. Ми постійно здійснюємо підтримку клієнтів та відповідаємо на всі їхні запитання. За додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Відгуки:

Інші вироби