Купити вибростанок для виробництва шлакоблоків в Україні

Уточнить цену:Компанія «Васт-Сервіс+» пропонує купити вибростанок для виробництва шлакоблоків в Україні за дуже вигідною ціною. Дане обладнання дозволить випускати якісні бетонні вироби, які сьогодні успішно застосовуються як приватними забудовниками, так і в масштабному будівництві. Вартість верстатів окупається в найкоротші терміни. Наші фахівці завжди готові допомогти з підбором потрібного обладнання, враховуючи специфіку виробництва. У нас найвигідніша ціна на вибростанок для виробництва шлакоблоків в Україні.


Станок для виробництва шлакоблока

Блоки раніше виготовлялися з цементу і шлаку, але в сучасному виробництві стали часто застосовувати щебінь, відсів і биті частини зі старої цегли. У більшості випадків вироби є порожнистими, що істотно знижує вагу самого матеріалу і зменшує відсоток втрати тепла. Шлакоблоки користуються великою популярністю в заміському і малоповерховому будівництві. Вироби дуже зручні в кладці і мають досить доступну вартість. Їх часто використовують при монтажі багатьох конструкцій, включаючи навіть фундамент. Для виготовлення стінових блоків використовується спеціальна бетонна суміш з різними наповнювачами. Низька ціна будматеріалу обумовлена ​​наявністю непридатних матеріалів в складі. Вироби отримують шляхом вібропресування. Існує кілька різновидів стінових блоків:

 • повнотілі;
 • пустотілі;
 • лицьові;
 • з поверхнями (шліфована, колота, гладка, рифлена). Для зручного монтажу блоків
 • можуть бути передбачені спеціальні пази;
 • вироби для несучих стін або міжкімнатних перегородок.

Вага блоків завжди однаковий, все залежить від їх розміру. Оскільки даний будматеріал виготовляється не тільки заводами, а й приватними особами, вага і розмір стінових блоків може істотно відрізняться. Теплопровідність виробів також може мати різні показники, що обумовлено наявністю різних наповнювачів в складі. Від тих же наповнювачів залежить і щільність матеріалу. Дана величина варіюється в межах від 750 до 1450 кг/м3. Термін служби виробів дуже великий. Вони не піддаються негативному впливу температур, тому і можуть служити десятиліттями. До недоліків шлакоблоків відноситься їх не екологічність, оскільки для виготовлення блоків використовуються в основному відходи виробництва. Застосовувати матеріал для зведення багатоповерхових будинків недоцільно, цей варіант відмінно підійде для різних гаражних будівель.

Геометричні розміри блоків значно полегшують процес кладки, тому робити це можна навіть своїми руками. Застосування декоративних видів будматеріалу (з поверхнями) виключає використання додаткових штукатурних розчинів.Шлакоблоки мають відмінну звукоізоляцію.


Особливості та переваги вібропресуючого обладнання

Всі, хто намагається організувати свій бізнес, хочуть придбати високоякісне обладнання і витратити при цьому мінімум коштів. Виробництво будматеріалів сьогодні є досить прибутковим, оскільки даний товар потрібен завжди і всюди. Вибростанок являє собою малогабаритну установку на два блоки, яка призначена для виготовлення будівельних шлакоблоків. Пристрій відрізняється високою технологічністю і мобільністю. Його можна встановлювати на будь-якому об’єкті. Наявність двох блоків надає можливість випускати великі обсяги продукції за один виробничий цикл. Верстат має оптимальне співвідношення продуктивності, мобільності та ціни.

Пропоноване нами устаткування відповідає найвищим європейським вимогам по якості. Установки нескладні в експлуатації, тому працювати з ними дуже легко. Гнучкі настройки верстатів дозволяють мінімізувати людський фактор. Ми пропонуємо найсучасніше обладнання, яке відповідає високим стандартам якості за прийнятні кошти. Простота установки дозволяє скоротити час персоналу і як можна швидше приступити до процесу виробництва. На території нашого підприємства є цех з виробництва ш дрібноштучних бетонних виробів, де ви можете оцінити якість самого устаткування і готової продукції. Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань і розповімо про всі особливості експлуатації. Завдяки можливості випускати якісну і конкурентоспроможну продукцію, обладнання від нашої компанії дуже швидко окупається.

Процес виготовлення будівельних блоків відбувається наступним чином:

 • підготовка вибростанка. Пристрій потрібно встановлювати на рівну, бетонну поверхню;
 • підготовка бетонної суміші;
 • наповнення короба розчином і установка притискної рами;
 • запуск агрегату і початок процесу вібрації. Після усадки суміші верстат потрібно відключити. Через кілька хвилин установка знову почне працювати, матриця піднімається за допомогою важеля з подальшим витяганням готового будівельного блоку;
 • просушка готової продукції.

Для довгої і безперебійної роботи Вібропресуюче обладнання потрібно дотримуватися кількох нескладних правил. Перш за все, установка повинна включатися в мережу з напругою 220 вольт, з заземленим проводом. Слід регулярно спостерігати за тим, щоб мотор вібратора не перегріватися. Також важливо не допускати попадання вологи або самого розчину на двигун, вимикачі й проведення. Після завершення всіх робіт потрібно видалити забруднення і очистити робочі поверхні.Купити вибростанок для виготовлення шлакоблоків в Україні з відмінними експлуатаційними характеристиками можна тільки в компанії «Васт-Сервіс+». Ми пропонуємо високоякісне обладнання, за допомогою якого можна виготовляти великі партії продукції за максимально короткі терміни. Фахівці компанії завжди готові надати професійну консультацію і підібрати необхідний товар.

Уточнить цену: