Купити вібропрес в Запоріжжі

Уточнить цену:Шукаєте, де купити вибропресс в Запоріжжі? Компанія «Васт-Сервіс+» пропонує рентабельні, професійні та продуктивні моделі верстатів. Наше обладнання розроблено спеціально під потреби бізнесу будь-якого масштабу. Менеджери підберуть оптимальний агрегат, який впорається з партіями продукції будь-якого номіналу. Але найголовніша перевага покупки техніки нашої компанії – її рентабельність. Ви зможете заощадити на кількості витратних матеріалів і енергетичних ресурсів без шкоди якості готових виробів.

З нашою допомогою ви можете купити вибропресс в Запоріжжі, вироблений за індивідуальним технічним завданням. Інженери модернізують вже наявні моделі, змінивши технічні параметри, габаритні розміри, щоб готова машина повністю задовольняла потреби вашого підприємства. Для того, щоб дізнатися ціну на дану послугу, вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами. Вони більш детально ознайомлять вас з подробицями співпраці.


Переваги виробництва будівельної продукції методом вібропресування

Для виготовлення виробів методом вібропресування використовується напівсуха бетонна суміш. Чим менший відсоток води, тим міцніше продукція, а це один з найважливіших параметрів для даного класу товарів.

До того ж, технологія дозволяє випускати різні типи будматеріалів:

 • Всі види блоків, включаючи шлакоблоки;
 • Тротуарну плитку;
 • Газонні решітки;
 • Блокові ступені;
 • Бордюрний камінь;
 • Водостічні лотки і інші аналогічні вироби.

Готова продукція, випущена за допомогою даного методу, має такі технічні показники:

 • Високу міцність;
 • Зносостійкість;
 • «Імунітет» до різких температурних перепадів;
 • Морозостійкість.

Тротуарну плитку можна покласти на міських тротуарах, не боячись, що виріб деформується через сильні навантажень. А завдяки сучасній технології Color Mix будівельні матеріали набувають вигляду граніту, мармуру та інших дорогих аналогів. До того ж, до вашої уваги представлений великий вибір обладнання. Ви зможете підібрати оптимальний варіант за технічними параметрами.

Купити вибропресс в Запоріжжі – ВАСТ-СЕРВІС +


Принцип дії вібропресів

Отже, якщо ви вирішили придбати вибропресс для плитки в Запоріжжі виробництва нашої компанії, ми розповімо, як працює наше обладнання. Принцип дії буде трохи відрізнятися, в залежності від автоматизації обладнання.

Спочатку готується напівсухий технічний розчин. Ми підкажемо вам оптимальний грансостав суміші, щоб ви могли заощадити на витратних матеріалах, але при цьому не втратити в якості готових виробів.Найкраще замішувати рідина в бетоносмесителе, але підійде і будівельний міксер, якщо готується невелика партія.
Потім в матрицю або прес-форму подається готова суміш, де вона буде ущільнюватися, а зайва рідина вичавлюється.


Пуансон опускається вниз, стискаючи всю масу розчину. При цьому включається віброрежим вібростола для остаточного формування вироби.
Після закінчення циклу, пуансон піднімається, а продукція виштовхується з форми. Також можливий і інший варіант, коли рухома матриця піднімається, а виріб залишається на піддоні.
Потім партію необхідно перенести в спеціальне місце для просушування. Для цього використовується пропарювальна камера, термічні мати або процес відбувається в природних умовах.

Для управління сучасними машинами потрібні максимум два оператори, які будуть забезпечувати безперервний процес. Вам не потрібно буде наймати спеціального співробітника для цих цілей, адже наша компанія проводить навчання персоналу.

Купить вибропресс в Запорожье - ВАСТ-СЕРВИС+
Вібропресс верстати виробництва компанії «Васт-Сервіс +»

Купити вибропресс для тротуарної плитки в Запоріжжі нашого виробництва ви можете вже сьогодні! Ми пропонуємо увазі клієнтів рентабельне і сучасне Вібропресуюче обладнання. Наші інженери створили агрегати спеціально під потреби малого, середнього та великого бізнесу. У нашому каталозі представлені верстати серії VPS наступних моделей:

 • Повністю автоматизовані виробничі лінії;
 • Машини «напівавтомат»;
 • Агрегати з ручним керуванням.

Найбільш потужними і продуктивними вважаються автоматизовані моделі. Одне з їхніх головних переваг – можливість випуску великої кількості різних дрібноштучних будматеріалів (від тротуарної плитки до газонних решіток). Машини точно дотримуються геометрію виробів і їх габаритні розміри, що знижує ризик появи заводського браку практично до нуля. Незважаючи на високу потужність, обладнання економно в плані споживання енергоресурсів і витратних матеріалів. Це дозволяє вам заощадити бюджет, але не на шкоду якості продукції. Такі агрегати – ідеальне рішення для великих заводів і підприємств, які випускають великі партії продукції. Робочий цикл даного агрегату становить всього 20 секунд, тому він справляється з партією приблизно в 163 штуки (в залежності від моделі) за годину.

Верстати з напівавтоматичним режимом управління створені спеціально під потреби середнього бізнесу. Їх основні переваги:

 • Висока продуктивність;
 • Короткий робочий цикл (до 30 секунд);
 • Хороша продуктивність;
 • Рентабельність і економне споживання ресурсів;
 • Сучасний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс панелі управління;


Можливість випускати різноманітні типи дрібноштучних бетонних будматеріалів.Ці агрегати не мають настільки високими показниками потужності, як попередні варіанти, але і споживають менше енергоресурсів. А, якщо ваше підприємство не випускає величезні партії і відрізняється нормованим режимом роботи, то пристрої даного класу вам 100% вистачить, щоб покрити виробничі потреби.

Для невеликих цехів або підприємств, що надають різного роду послуги, підійдуть агрегати з ручним типом управління. Вони коштують дешевше, ніж попередні варіанти, але на працездатність машин ціна не впливає.

Пристрої випускають практично всі види дрібноштучних будівельних матеріалів:

 • блоки;
 • Тротуарну плитку;
 • бордюри;
 • Грати для газонів;
 • Садові лотки.

Все залежить від прес-форми, тому ваше підприємство може запропонувати своїм покупцям великий асортимент продукції високої якості. До того ж, дані верстати найбільш прості в експлуатації.

Також ми пропонуємо увазі клієнтів запчастини та додаткові комплектуючі для вибростанках всіх моделей:

 • Установка Color Mix;
 • штабелери;
 • Прийомні столи (рольганги);
 • транспортери;
 • Система водної дозації;
 • Вібросита і багато іншого.

З повним асортиментом ви можете ознайомитися в нашому каталозі на сайті.

Також ми пропонуємо вашій увазі потужні і якісні бетонозмішувачі, які забезпечать вас технічним розчином потрібної консистенції.

Все обладнання сертифіковане і відповідає українським і міжнародним нормам безпеки і якості. Тому ви можете не сумніватися в працездатності верстатів і продукції, що випускається.


Як зробити замовлення вибропресса?

У нашій компанії ви зможете замовити вибропресс для виробництва тротуарної плитки в Запоріжжі з гарантією. Для цього необхідно зв’язатися з менеджерами «Васт-Сервіс +» за контактними телефонами, вказаними на сайті. Фахівці вас проконсультують з приводу співпраці, а також вишлють актуальні прайс-листи.

Також ви можете замовити у нас обладнання за власним технічним завданням. Інженери спроектують верстат, який буде повністю відповідати потребам вашого бізнесу.

Доставка здійснюється по всій території України транспортними компаніями. Якщо у вас є перевірений перевізник, то ми можемо скористатися його послугами, і вислати вам обладнання в Запоріжжі. Разом з верстатами ви отримуєте повний пакет документів, сертифікати та гарантійні листи.

У разі будь-яких неполадок, наша фірма виконає гарантійний та післягарантійний ремонт. Заміна зношених і пошкоджених деталей проводиться на нові та оригінальні.

Залишилися питання? Наші фахівці нададуть відповіді в телефонному режимі, або під час вашого візиту до нашого офісу.

Уточнить цену: