Купити вібропрес в Кривому Розі

Уточнить цену:Компанія «Васт-Сервіс +» пропонує купити вибропресс в Кривому Розі. У нашому асортименті рентабельні і сучасні машини для будь-якого бізнесу: будь то великі заводи або невеликі виробничі цехи будівельних фірм. Обладнання сертифіковане і відповідає міжнародним стандартам безпеки і якості. Наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібну модель верстата, яка найкраще підійде під ваш тип виробництва.
Всі моделі агрегатів нашого виробництва рентабельні і дозволяють економити витратні матеріали та енергоресурси. Але при цьому якість готових виробів не страждає, тому ви зможете пропонувати своїм покупцям висококласні будматеріали з бетону: тротуарну плитку, блоки, бордюри і так далі.


Також ми пропонуємо запчастини для вібропресів і додаткове обладнання. Наприклад, в наявності є установка Color Mix, що дозволяє виробляти будівельні матеріали нестандартних кольорів – під мармур, граніт і так далі. З повним переліком продукції ви можете ознайомитися на нашому сайті.


Також наша компанія проектує і модернізує верстати по індивідуальному технічному завданню клієнта. У вас є прекрасна можливість придбати нестандартний агрегат, якого немає в продажу. Подробиці уточнюйте по телефону або під час особистого візиту до нашого офісу.


Яке обладнання ми пропонуємо клієнтам?


Якщо ви шукаєте, де купити вибропресс в Кривому Розі, то наша компанія готова вам запропонувати рентабельне і потужне обладнання. Всі моделі, представлені в каталозі, були розроблені на базі аналогічних вибростанках німецької марки «Hess». В процесі роботи пристрою були модернізовані і поліпшені.


Серія вібропресів VPS була розроблена спеціально під певні потреби малого, середнього та великого бізнесу. Вашій увазі представлені наступні варіанти Вібропресуюче обладнання:


• Автоматизовані виробничі лінії;
• Верстати з напівавтоматичним режимом управління;
• Ручні моделі.


Виробничі автоматичні лінії являють собою потужні і високопродуктивні агрегати. У них найшвидший робочий цикл – 20-25 секунд. За годину пристрій випускає приблизно 163 одиниці готових виробів (точна кількість залежить від моделі). Це оптимальний варіант для заводів і великих підприємств з цілодобовим режимом роботи, які виробляють великі партії за короткий термін. При цьому машини рентабельні і дозволяють заощадити витратні матеріали та енергоресурси, але при цьому не на шкоду якості.


Автоматизовані лінії здатні випускати різні типи дрібноштучних будматеріалів – від тротуарної плитки до всіх видів блоків, включаючи блокові щаблі й так далі.Таким чином, ви зможете запропонувати своїм клієнтам великий вибір зносостійких і міцних виробів.


Моделі з напівавтоматичним способом управління спроектовані спеціально під потреби середнього бізнесу. Вони відрізняються меншою потужністю, і тому споживають мінімальну кількість енергоресурсів. Але продуктивність їх залишається досить високою: близько 90 одиниць готових виробів в годину (конкретна цифра залежить від моделі та особливостей експлуатації).


Пристрої також випускають великий спектр будівельної продукції: від тротуарної плитки до блоків різного призначення. Крім того, вироби виходять геометрично однаковими, а це практично виключає виробничий брак. Блоки і плитка мають високу міцність і зносостійкість, так як для їх виробництва використовувалася напівсуха бетонна суміш.


Напівавтоматичний вибропресс для плитки в Кривому Розі від нашої компанії знадобиться підприємствам, які займаються виробництвом будівельних матеріалів, але їм не критичні випуски великих партій продукції. Тому дане обладнання цілком впорається зі своїм завданням, і до того ж, заощадить вам частину бюджету.


Вібропреси з ручним типом управління також використовуються для виробництва всіх типів дрібноштучних будматеріалів. Але за рахунок відсутності автоматики їх ціна істотно нижче. Таке обладнання підійде невеликим будівельним фірмам, у яких випуск готової продукції не є профільним напрямком.


Виробничий цикл агрегатів становить 50 секунд. Продуктивність на рівні 80 одиниць готових виробів в годину. При цьому машина мінімально витрачає цемент, що позитивно позначається на бюджеті підприємця. Оптимальні габарити і маса устаткування дозволяють розташувати його в невеликому цеховому приміщенні.


Додаткове обладнання для поліпшення роботи агрегатів


Крім того, що в компанії «Васт-Сервіс +» можна купити вибропресс для тротуарної плитки в Кривому Розі, підприємці можуть придбати сучасне додаткове обладнання та запчастини. Всі пристрої розроблені і модернізовані спеціально під моделі вибростанках, представлених в асортименті. Вони також рентабельні і дозволяють не тільки поліпшити якість готової продукції, а й удосконалити робочий процес, зменшивши вплив людського фактора і мінімізувати отримання заводський брак.


Ми пропонуємо наступні варіанти додаткового оснащення:
• Штабелери;
• Установка Color Mix;
• Живильники лицьового і основного шару;
• Транспортери;
• Система дозації води;
• Вибросито;
• Рольганг.


Всі конструкції виготовлені з якісних матеріалів. Мають високу міцність і відмінні показники працездатності.За допомогою даного обладнання ви зможете поліпшити якість продукції і запропонувати своїм клієнтам оригінальні будматеріали. Йдеться про сучасну установці Color Mix. Вона встановлюється на всі типи вібропресів. Її головне завдання – змішування декількох квітів, щоб готовий виріб мало оригінальне забарвлення, наприклад, під мармур. Агрегат зручний і простий в експлуатації.


Також ми пропонуємо нашим клієнтам якісні прес-форми. Це можуть бути матриці для виготовлення декоративних будматеріалів – в основному тротуарної плитки. Ще є моделі для виробництва дорожніх і стінових блоків, бордюрів і садових поребриків. Вони також відрізняються гарну зносостійкість і здатні витримати численні робочі цикли. Ще ви можете замовити матрицю за своїм індивідуальним дизайном. Для цього необхідно зв’язатися з нашими менеджерами.


Для поліпшення якості бетонної суміші клієнтам пропонуються сучасні та потужні бетонозмішувачі. На нашому сайті ви знайдете перелік доступних до замовлення моделей. За допомогою даних агрегатів ви зможете прискорити робочий процес і використовувати для виробництва бетонний розчин необхідної консистенції і щільності, якій часто складно досягти за допомогою будівельного міксера.


Переваги замовлення вибростанках в компанії «Васт-Сервіс+»


Наша компанія пропонує клієнтам сертифіковане обладнання. Всі моделі верстатів мають сертифікати якості і безпеки, тому машини відповідають всім міжнародним та українським нормам і вимогам. При покупці агрегатів, ми надсилаємо вам також весь необхідний пакет документації з гарантійним листом.


Ми модернізуємо і проектуємо верстати за індивідуальним технічним завданням замовника. Тому у вас є прекрасна можливість поліпшити роботу свого виробництва за рахунок сучасних і високопродуктивних агрегатів.


Доставка здійснюється по всій території України поштовими сервісами. Якщо у вас є переваги щодо перевізника, то ми врахуємо ваші побажання, і відправимо вантаж саме вказаною вами компанією.


Як зробити замовлення Вібропресуюче обладнання?


Для того, щоб придбати вибропресс для виробництва тротуарної плитки в Кривому Розі в компанії «Васт-Сервіс+» вам необхідно зв’язатися з менеджерами за контактними телефонами. Актуальна інформація вказана на сайті! Наш співробітник розповість вам подробиці співпраці, варіанти оплати і доставки.


Чекаємо ваших звернень вже сьогодні!

Уточнить цену: