Купити форми для бруківки в Тернополі

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує всім представникам великого та малого бізнесу купити форми для бруківки в Тернополі за вигідною ціною. Дані вироби призначені для виготовлення дрібних будівельних матеріалів із бетону. Ви можете обрати готовий варіант із каталогу, або замовити проект за власною схемою. Окрім прес-обладнання, ми пропонуємо повний комплекс супутніх послуг, а саме:

  • індивідуальне виготовлення нових матриць для пресування;
  • розробка проекту за ескізом замовника;
  • реставрація вживаних виробів.

Більш детальну інформацію ви зможете дізнатися на нашому сайті або в телефонному режимі, зателефонувавши нашим представникам за будь-яким із вказаних номерів.

Основні види форм для пресування бруківки

Питання придбання форм для бруківки є актуальним для власників бізнесу з виготовлення дорожнього покриття. Завдяки великому різноманіттю матриць, кожен охочий може налагодити власне виробництво без великих фінансових витрат. Саме від якості оснащення залежить 70% успіху роботи. Форми для бруківки випускаються в різноманітних варіаціях, завдяки чому готові екземпляри мають різні розміри, форму та текстуру. Обирати матриці для пресування слід не лише опираючись на їх зовнішній вигляд, але і орієнтуючись на якість матеріалу виготовлення. На сучасному ринку є декілька видів форм для пресування бетонних сумішей:

  1. Силіконові. За їх допомогою можна виготовляти покриття дуже високої якості. Вони м’які і легкі у використанні. Вартість такої продукції дуже висока, у зв’язку з чим найчастіше її купують для домашнього виробництва. Для випуску тротуарної плитки великими партіями, закупівля силіконових матриць буде дуже витратним вкладенням.
  2. Поліуретанові. Даний матеріал якнайкраще імітує природний камінь і дуже добре передає готовим виробам всі малюнки та вигини.
  3. Гумові. Прес-форми із цього матеріалу сьогодні користуються не дуже великим попитом, що обумовлено їх високою ціною і необхідністю закупівлі додаткового оснащення (підставки для перенесення виробів до вібростолу, стелажі для сушіння і так далі).  Формувальні ємкості досить важкі, що робить їх не дуже зручними в експлуатації. До того ж, готове покриття немає належного глянцю і дуже часто переймає темні смуги від сажі, яка додається в суміш при виготовленні форм.
  4. АБС-пластик. Це найкраще рішення для тротуарної плитки.  Матеріал відрізняється довговічністю і здатний витримувати понад 400 виробничих циклів. Форми із АБС-пластику піддаються ремонту.  Вироби не лопаються на вигині і забезпечують точну геометричну форму бруківки. Вони здатні витримувати велике навантаження і не втрачають свій початковий зовнішній вигляд на протязі довгого часу експлуатації. Матриці із особливого пластику мають глянсову внутрішню поверхню, без вибоїн та подряпин. Перед заливанням суміші, прес-форми не потребують попереднього змащування.

Купити форми для бруківки в Тернополі

Переваги співпраці з нами

Власники бізнесу, пов’язаного з виготовленням дорожнього покриття, розуміють, як важливо мати якісні прес-форми. Ми враховуємо всі потреби клієнтів і пропонуємо лише найкращі рішення для комплектації будь-яких вібропресів.  Наші пропозиції будуть цікаві не лише тим, хто має власну виробничу лінію, але і фахівцям, які спеціалізуються на ландшафтному дизайні.

В процесі виготовлення продукції застосовуються найсучасніші технології та обладнання. Кожна партія проходить суворий контроль якості, що позитивно позначається на довговічності елементів. Тернопіль – це не єдине місто, де можна замовити форми для тротуарної плитки. Ми працюємо з замовниками зі всіх куточків України.

Наша продукція нічим не поступається закордонним аналогам, що обумовлено такими факторами:

  • професійний підхід до справи;
  • впровадження нових технологій виробництва;
  • висока кваліфікація персоналу.

Всі представлені в каталозі  форми для виготовлення бруківки завжди в наявності, завдяки чому наші клієнти своєчасно отримують свої замовлення. Ми завжди відкриті до будь-яких видів співпраці, а також готові враховувати рекомендації та побажання клієнтів щодо розробки нових, та покращення існуючих виробів.

При виникненні додаткових питань, звертайтесь до наших менеджерів за допомогою.

☎ +38 (050) 057-75-07
☎ +38 (096) 435-37-75