Купити форми для бруківки в Луцьку

Якщо ви шукаєте, де можна купити форми для бруківки в Луцьку, компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» готова запропонувати найкращі рішення за низькою вартістю. При необхідності, фахівці підприємства спроектують та виготовлять елементи згідно технічного завдання замовника. У нас можна не лише придбати готові форми, але і замовити відновлення старих віброшаблонів.

Переваги та сфера застосування вібропресованої продукції

Для мощення тротуарів, вулиць та площ дуже часто використовується бруківка. Таке дорожнє покриття відрізняється міцністю та довговічністю. На сьогоднішній день, бруківка стала настільки затребуваною, що вже багато споживачів відмовилися від асфальту та звичайного бетонного покриття. Це обумовлено рядом переваг, якими володіють дані фігурні елементи мощення. Перш за все – це довгий термін експлуатації. Покриття не піддається впливу вологи та різких перепадів температур. Шорстка поверхня покриття – це безпека для пішоходів. Тому бруківку частіше всього використовують в місцях з великою прохідністю (виходи з метро, паркові зони, транспортні зупинки).

Бруківка є екологічно чистим продуктом, який при нагріванні не виділяє токсичних речовин.  Дані елементи надають можливість створювати унікальні покриття.

На сучасному ринку представлені вироби різних кольорів, розмірів та форм. Завдяки поєднанню всіх цих характеристик можна створювати елементи з різними орнаментами, що дозволить втілити в життя будь-яку ідею. В число інших переваг входять:

  • невисока вартість;
  • швидкість та зручність монтажу;
  • естетична привабливість.

Завдяки своїй модульності, бруківку можна використовувати на територіях будь-якого розміру та геометрії. Мощення покриття не вимагає наявності високоспеціалізованої техніки.

Купити форми для бруківки в Луцьку

Технологія виготовлення бруківки

Весь виробничий процес здійснюється в декілька етапів:

  1. Приготування суміші за допомогою бетонозмішувача.
  2. Ущільнення маси. Готовий бетонний розчин заливається до матриці та встановлюється до вібропреса, де суміш буде ущільнюватися під дією вібрації.  Інтенсивність вібрації повинна рівномірно розподілятися по поверхні. Весь процес займає не більше 10 секунд.
  3. Дозрівання готових виробів. Після вібраційної обробки готові елементи відправляються в спеціальне приміщення, де вони будуть дозрівати на протязі двох діб.

Завершальним етапом виробничого процесу є розпалубка. Матриці з готовими елементами нагріваються до 70 градусів (необхідно для збільшення терміну експлуатації та запобігання появи дефектів). Виймання виробів із форм здійснюється на спеціальному вібростолі. Далі готова продукція повторно відправляється на просушування в природному середовищі. Для надання товарного вигляду виробам та кращого затвердіння бетону, бруківка поміщається на стелажі та накривається поліетиленовою термозбіжною плівкою.

Чому варто співпрацювати з компанією «ВАСТ-СЕРВІС+»?

Одним із факторів, який впливає на якість бетонних виробів, є віброшаблони для пресування. Ознайомившись з нашою продукцією та її характеристиками у вас не залишиться сумнівів, де придбати форми для бруківки у Луцьку. Матриці виготовлені із міцних та високоякісних матеріалів. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам, вироби зберігають свою початкову форму на протязі довгого часу використання.  Ми виготовляємо прес-форми на всі типи вібропресів. В спектр нашої діяльності входять такі послуги:

  • розробка та виготовлення нових шаблонів;
  • проектування продукції за схемою замовника;
  • інформаційне консультування щодо експлуатації елементів;
  • реставрація вживаних виробів.

Наша компанія пропонує найдоступніші ціни на матриці для пресування в Україні.  Ми працюємо лише з високоякісним обладнанням та сировиною. Наша продукція дозволяє зводити будівлі з високими експлуатаційними характеристиками. Висока якість елементів обумовлена застосуванням ефективних методів теплової обробки та точністю геометричних ліній. Ми співпрацюємо як з великими промисловими підприємствами, так і з приватними особами. Купуючи наші форми для тротуарної плитки, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте продукцію відмінної якості.