Купити форми для бруківки в Івано-Франківську

Не знаєте, де купити форми для бруківки в Івано-Франківську?  Відвідайте сайт компанії «ВАСТ-СЕРВІС+» та ознайомтесь з найкращими пропозиціями. Широке різноманіття вибору дозволить обрати варіант, який максимально задовольнить ваші смакові потреби. Ми пропонуємо прес-форми для виготовлення дрібноштучних виробів із бетону будь-яких розмірів та фактури. Фахівці нашої компанії з радістю допоможуть з підбором необхідної продукції, з урахуванням особливостей вашого бізнесу.

Особливості та переваги форми для бруківки

При облаштуванні скверів, площ та тротуарних доріжок все частіше використовується бруківка. Віддають даному покриттю перевагу і господарі приватних будинків.  Популярність матеріалу обумовлена його високими експлуатаційними характеристиками та естетичним зовнішнім виглядом.

Матриці для пресування є одним із найважливіших факторів, які впливають на якість готових виробів. Гарантією надійності та довгого строку служби бруківки є якісні прес-форми. Це спеціальні ємності, які використовуються разом з пресуючим обладнанням. Для їх виготовлення використовуються дві технології – вібропресування та вібролиття.  Кожен із цих методів має свої переваги та недоліки. Для організації потокового виробництва застосовується метод вібропресування. Даний вид виробництва дозволяє випускати продукцію з високим ступенем міцності та морозостійкості.

Наші прес-форми виготовлені із високоякісних матеріалів нового покоління, що гарантує їх довгий термін служби. Вироби мають чітку геометрію та жорстку конструкцію. Всі форми для бруківки повністю відповідають чинним стандартам якості. В число їх основних переваг входять:

  • довгий термін служби;
  • простота в експлуатації;
  • відсутність необхідності використання спеціальних мастил;
  • міцність та здатність забезпечувати чітку геометричну форму готових екземплярів.

Всі вище перераховані переваги обумовлені використанням сучасних технологій виробництва та високоякісної сировини. Матриці дуже чітко передають фактуру каменю. Готове покриття завжди має якісні геометричні параметри та естетичний зовнішній вигляд. Ми пропонуємо декілька видів форм для різних типів бруківки.  Доступна ціна виробів та їх висока якість гарантовано здивують кожного. У нас можна не лише придбати нові матриці, але і замовити реставрацію б/у виробів.

Якщо ви бажаєте попередньо дізнатися ціну пропонованого товару, залиште свої координати на сайті, після чого наші менеджери обов’язково вам перетелефонують.

Купити форми для бруківки в Івано-Франківську

Де купити форми для бруківки в Івано-Франківську?

Якщо ви не знаєте, де купити в Івано-Франківську форми для тротуарної плитки, компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» до ваших послуг. Ми пропонуємо великий асортимент матриць для пресування за доступними цінами. Зручний інтерфейс сайту допоможе без проблем обрати та придбати необхідне устаткування для виготовлення плитки. Наші фахівці при необхідності детальніше розкажуть про всі особливості товару та допоможуть обрати оптимальний варіант.

Ми пропонуємо своїм клієнтам придбати продукцію без націнок та посередників. Надійність товару неодноразово перевірена нашими фахівцями та самими підприємцями, які займаються масовим виготовленням бруківки на протязі багатьох років. Звертаючись до нас, ви завжди можете розраховувати на:

  • відмінну якість;
  • індивідуальний підхід;
  • оперативне оформлення замовлень;
  • допомогу в виборі необхідного устаткування.

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» пропонує економічне та високоефективне устаткування для виробництва будівельних матеріалів із бетонних сумішей за доступною ціною. Пропоноване нами обладнання успішно використовується на багатьох профільних підприємствах України. Купувати у нас вигідно та надійно, ми суворо контролюємо якість своєї продукції та всі гарантійні зобов’язання.

Щоб зробити замовлення, зв’яжіться з нашими менеджерами телефоном. Доставка здійснюється по всій території України в найкоротші терміни. Ми співпрацюємо як з промисловими підприємствами, так і з приватними особами.