Колуни для тротуарної плитки і бетонних виробів

Купити колун К-40/200 в Україні

Колун К 20/400

Купити колун К-40/200 в Україні

Колун К-40|200

Ми спеціалізуємося на виготовленні та продажу промислового обладнання з гарантією якості. Наше підприємство є виробником промислових колунів вже декілька років поспіль. Простота, надійність та продуктивність – це головні критерії нашої продукції. Кожен товар перед реалізацією проходить випробування на наявність дефектів. Всі вузли виробляються на власному виробництві із перевіркою ВТК. За весь час свого існування ми ретельно вивчили ринок будівельного інструменту та обладнання, і в змозі забезпечити вас усім необхідним в будь-яких обсягах та конфігураціях. 

Будова та принцип роботи колуна

Колун – це спеціальне обладнання, яке широко застосовується в сфері обробки каменю. Він призначений для розколу блоків на невеликі бруски необхідного розміру. В більшості випадків подібні верстати використовують для виготовлення виробів для упорядковування вулиць, доріг та площ із великою прохідністю. Також преси використовуються при виробництві стінових матеріалів із метою додавання традиційним цеглинам незвичайної фактури. Стіни складені з колотих блоків мають неповторну поверхню та не схожі на звичайні гладкі стіни зі шлакоблоку та цегли.

Будь-який колун складається з таких частин:

 • портал;
 • гідравлічні циліндри;
 • транспортер;
 • ножі;
 • пиле уловлювач.

Робота на такому обладнанні проходить в декілька етапів:

 1. На верстат подаються кам’яні блоки за допомогою роликового транспортера.
 2. Оператор розміщує матеріал на лінії різу незалежно від того, вироби якого розміру він хоче отримати.
 3. Опускання ножа.
 4. Прибирання отриманих виробів з порталу верстата.

Наше оснащення гарантовано забезпечить вам заробіток та раціональне використання цінних ресурсів шляхом глибокого перероблення каменю. У сферу нашої діяльності входить гарантійне та сервісне обслуговування верстатів. Пропоноване нами оснащення на сьогодні є оптимальним варіантом по співвідношенню ціни та якості. Продуктивність обладнання дуже велика й становить понад 600 циклів на годину. Кожен верстат дуже компактний, має вбудовану гідростанцію, що дозволяє вільно переміщати його по цеху. Гідравлічне зусилля є достатнім для розколювання монолітних бетонних блоків, які мають максимальну міцність.

Переваги нашого підприємства

Ми – молода й перспективна команда, яка складається з досвідчених фахівців своєї справи. Наша головна мета – допомогти початківцям і досвідченим власникам правильно організувати свій бізнес. Для цього ми використовуємо знання, досвід та якісне обладнання. Ми встановлюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та надаємо якісну технічну, інформаційну допомогу й сервісну підтримку.

Ми докладаємо великих зусиль для того, щоб ваш дохід був максимальним. Наша фінансова політика компанії заснована на гнучкій системі знижок та оптимальному співвідношенні ціни та якості. Велика увага приділяється сервісним питанням, наші кваліфіковані фахівці завжди надають допомогу в найкоротші терміни. Значною перевагою нашого підприємства є те, що ми пропонуємо продукцію за цінами виробника та надаємо повний пакет послуг. Наявність власного виробництва дає нам можливість займатися обслуговуванням та давати рекомендації стосовно експлуатації обладнання.

Завдяки багаторічному досвіду роботи, нами було створено ряд обладнання, яке працює на автономному рівні, роблячи роботу на ньому простою, якісною, доступною, а головне рентабельною. Ми розуміємо можливості та потреби професійного споживача замовника, тому пропонуємо високотехнологічний промисловий інструмент бездоганної якості.

Додаткову інформацію про вартість, терміни виготовлення, гарантії, умови оплати і доставки можна дізнатися за нашими офіційними телефонами:

 • +38 (050) 057-75-07;
 • +38 (096) 435-37-75.

Також можете скористатися – nikolaevservisug@gmail.com

Наш ФБhttps://www.facebook.com/vastservis/

Уточнить цену: