Уточнить цену:Колун – Призначений для розколювання бетонних виробів для отримання облицювального матеріалу (будівельної цегли, будівельних блоків та тротуарної плитки).

При розколювані створюється ефект рваного каменю.

Технічні характеристики

Напруга живлення двигуна  3 х 380 В, 50 Гц
Електродвигун гідростанції: АИР112МЧ
Потужність мотора-редуктора 5,5 кВт
Насос гідравлічний шестеренчатий НШ-10
Зусилля розколювання (за номінальному тиску в гідросистемі 10 мПа):  22 т
Розміри, ДxШxВ 1200х1650х1800 мм
Потужність мотора-редуктора 5,5 кВт
маса 730 кг

Сьогодні в моду увійшли незвичні назви облицювальних матеріалів: рваний камінь, рвана цегла й навіть рвана плитка. Для створення подібного ресурсу використовується спеціальний пристрій – колун. З його допомогою правильна гладка поверхня змінюється на рельєфну та шорстку. Купити колун К-40/200 в Україні за вигідною ціною пропонує компанія «ВАСТ-СЕРВІС+». Ми реалізуємо надійне, безпечне та просте в експлуатації обладнання, яке не потребує спеціальних знань та навичок.

Основні переваги та сфера використання колуна

Пристрій має декілька чотиригранних ножів з високо вуглецевої сталі. Це забезпечує тривалу експлуатацію інструменту при роботі з твердими породами натурального каменю.

До основних переваг агрегату відноситься:

  • при зміні положення на іншу грань отримується новий гострий ніж;
  • можливість переміщення конструкції по об’єкту завдяки наявності спеціальних капролонових колес;
  • відсутність пилу та дрібного сміття при роботі;
  • низький рівень шуму.

Агрегат призначений для розколення каменю, тротуарної плитки, гранітної бруківки, цегли та будівельних блоків. Гідравлічний привід робить апарат мобільним, незалежним від електроживлення.

Колун застосовується для різання таких матеріалів:

  • тротуарна плитка;
  • будівельні та силікатні блоки;
  • гранітний та натуральний камінь;
  • облицювальна силікатна цегла;
  • бордюрний та пресований камінь.

До основних переваг каменекольних верстатів відноситься простота конструкції, надійність, та висока продуктивність. Подібне устаткування можна використовувати для переробки відходів каменю в бруківку.

Продаж каменекольного обладнання за вигідною ціною

Останнім часом гладкий камінь прямокутної форми все рідше став використовуватись для оздоблення фасадів, споруджень та інших об’єктів. Більш популярним матеріалом для облицювання став натуральний камінь, який отримав назву «дикий». У зв’язку з тим, що натуральна продукція має не завжди доступну вартість, на ринку будматеріалів з’явились штучні вироби, вироблені завдяки розколюванню спеціальними верстатами. Ціна такого продукту значно нижча, а якість нічим не поступається природному каменю.

Наше оснащення успішно використовується для виготовлення «рваних» виробів, має просту та надійну конструкцію, безпечне в роботі, невибагливе в догляді. Конструкція складається зі сталевої рами з двома штангами, верхні кінці яких з’єднуються між собою за допомогою балки та гідроциліндру. Устаткування має верхній та нижній ножі, між якими відбувається розколювання. Виріб розколюється на дві частини, а в місті розрізу з’являється ефект рваного каменю. Зручне розміщення блока керування дозволяє персоналу, що обслуговує, працювати швидко та без ускладнень. Використання наших верстатів дозволяє значно збільшити номенклатуру продукції що випускається, та обійти конкурентів, які ще не оцінили переваг обладнання.

Чому вигідно співпрацювати з нами?

«ВАСТ-СЕРВІС+» є одним із лідерів на ринку сучасних технологій будівельних матеріалів в Україні. Виступає розробником та постачальником обладнання в будівельній індустрії малого та середнього бізнесу. Наше підприємство спеціалізується на виробництві будівельного устаткування. Реалізує вібропреси, бетонозмішувачі, колуни, форми для виробництва дрібно штучних бетонних виробів. Кожна товарна позиція представлена в широкому асортименті. При купівлі обладнання ми консультуємо покупців стосовно правил експлуатації агрегату. Ми завжди працюємо за принципом: «гарна якість – доступна ціна». На все обладнання, яке ми постачаємо, надається довготривала гарантія. Кваліфіковані та досвідчені інженери-механіки допоможуть підібрати необхідне устаткування та нададуть професійну консультацію щодо правил його встановлення. Клієнти завжди можуть розраховувати на практичне інформування при проектуванні виробництва з обробки каменю.

Наше підприємство орієнтоване на суб’єкти господарювання, охочих впровадити свій економічний потенціал у вигідне виробництво. Устаткування виготовлено із високоякісних матеріалів та комплектуючих, що відповідають світовим стандартам. Супроводжується технічною документацією, що дозволяє оптимізувати виробничі процеси та забезпечити високу продуктивність виробів, що випускаються.

Замовити необхідний товар можна прямо на сайті чи в телефонному режимі. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вибрати необхідне оснащення. Партнерство з надійними компаніями перевізниками забезпечує оперативну доставку по всій території України. Ми завжди відповідаємо за пропоновану нами продукцію. З нетерпінням чекаємо ваших дзвінків та заявок!

Відгуки:

Інші вироби

Купити колун К-40/200 в Україні

Колун К 20/400

Купити колун К-40/200 в Україні

Колун К-40|200