Форми для бруківки в Рівне

Придбати форми для бруківки в Рівне за низькою вартістю можна на веб-сайті відомої компанії «ВАСТ-СЕРВІС+». Ми пропонуємо широкий асортимент прес-форм, за допомогою яких можна виготовляти широкий спектр дрібноштучних бетонних виробів. Наша продукція виділяється серед аналогічних пропозицій відмінною якістю, доступною ціною та довгим терміном служби.

Особливості та характеристики виробів

Виробництво бруківки здійснюється в матриці вібропресу, шляхом ущільнення бетонної суміші. Це відбувається під дією вібрації, яку створює сама віброустановка. Класичний варіант формувальних шаблонів представляє собою дві металеві частини: пуансон і матриця. Остання разом із сумішшю поміщається на піддон. Далі суміш в матриці притискається пуансоном, після чого вмикається вібрація. Потім матриця разом з пуансоном піднімається, а на піддоні залишаються готові вироби.

В часи зародження вібропресового виробництва майже всі форми для тротуарної плитки виготовлялися із великої кількості дрібних деталей. Спочатку підготовлена сировина проходить обробку на фрезерувальних станках, після чого за допомогою зварювального апарату деталі з’єднувались в одне ціле. Якість швів в готових виробах була не на найвищому рівні. Сьогодні для виробництва прес-форм використовуються сучасні технології, які передбачають використання лазерної різки.

Існує декілька способів виготовлення, які використовуються в залежності від конструктивних особливостей готових елементів. Завдяки цьому форми мають менше зварювальних швів і є якіснішими та надійнішими. Окрім того, вироби зберігають чіткі геометричні розміри.

Пропоновані нашою компанією матриці для пресування виготовляються за сучасними технологіями, з використанням високоякісної сировини. Ціна готових виробів залежить від таких факторів:

  • марка матеріалу;
  • розміри готових виробів;
  • тип вібропресу, на якому будуть працювати форми.

До головних переваг нашої продукції можна віднести:

  • щільність виробів;
  • зносостійкість;
  • здатність повністю зберігати вихідні розміри;
  • можливість виготовляти бетонні вироби різних форм та розмірів.

Наші шаблони для бруківки допоможуть реалізувати будь-яку ідею ландшафтного дизайну. Якщо ви не знайшли необхідного рішення в нашому каталозі, ви можете зробити своє персональне замовлення.

Ми пропонуємо форми майже для всіх видів вібропресів. В процесі їх виробництва використовуються високоефективні методи обробки, завдяки чому готова продукція має естетичний зовнішній вигляд і довгий термін експлуатації. Якість елементів контролюється на кожному етапі їх виготовлення. В нашій команді працюють фахівці з багаторічним досвідом. Вони завжди готові допомогти клієнтам професійними рекомендаціями щодо вибору та експлуатації необхідного оснащення.

Завдяки нашим формам, у вас завжди буде високоякісна вібропресована продукція. І це не лише бруківка. У нас також можна придбати матриці для шлакоблоків, поребриків, дорожніх бордюрів та інших бетонних елементів. Ми завжди гарантуємо повну відповідність геометричних розмірів та технічних характеристик вимогам чинних норм та стандартів.

Форми для бруківки в Рівне

Особливості процесу виготовлення прес-форм

Бруківка – це вид облицювального дорожнього покриття, за допомогою якого облаштовано тротуари, пішохідні доріжки, підходи до будівель і так далі. Для її виготовлення використовуються технології вібропресування та вібролиття. Готові шаблони дають можливість випускати великі партії бетонних виробів за короткий період. Для виробництва прес-форм використовується сировина високої якості. Готові вироби проходять теплову та термопластичну обробку, завдяки чому вони мають довгий термін служби. За рахунок цього подовжується термін експлуатації і самої бруківки. Одна матриця може використовуватися декілька тисяч разів.

Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» — це найкраще місце, де можна купити форми для бруківки в місті Рівне. Ми завжди раді кожному своєму клієнту і робимо все можливе, щоб задовольнити всі його потреби. У нас можна замовити виготовлення шаблонів за індивідуальним технічним завданням.