Доставка обладнання для виробництва тротуарної плитки

Доставка обладнання, замовленого в компанії «Васт-Сервіс +», здійснюється по всій території України і країн СНД. Наші клієнти отримують не тільки рентабельні промислові верстати, а й можливість узгодити терміни прибуття техніки і перевізника. Ми забезпечуємо взаємовигідні і комфортні умови для співпраці!

Додаткову інформацію про умови оплати і доставки можна дізнатися за нашими телефонами:

  1. +38 (093) 565-13-49;
  2. +38 (050) 057-75-07;
  3. +38 (096) 435-37-75.

Також можете скористатися nikolaevservisug@gmail.com

Як ми готуємо до доставки обладнання?

условия доставки

Деталі з договору

Доставимо техніку дбайливо і точно в строк!

Підприємство «Васт-Сервіс +» піклується про своїх клієнтів, тому пропонує вигідні умови замовлення. Наші інженери виготовлять потужні і сучасні машини для вібропресування, бетономішалки, автоматичні лінії і багато іншого. Також у нас можна замовити зносостійку тротуарну плитку, виготовлену на установках нашого виробництва.

Забезпечимо доставку техніки по всій території України, а плитки – по південних регіонах. Також ми здійснюємо міжнародну доставку в країни СНД.

Наша компанія зобов’язується виготовити обладнання в чітко обумовлені і прописані в договорі терміни. Співробітники підприємства самостійно знайдуть фірму-перевізника з найбільш лояльними розцінками. Однак, якщо клієнта не влаштовує наш вибір, він може запропонувати свій варіант.

Чому варто співпрацювати саме з нами?

Наша компанія пропонує прозорі умови співпраці з нашими клієнтами і партнерами. Всі умови детально описані в складеному договорі.

Під час відправки вантажу співробітники:

  1. Упаковують і надійно фіксують обладнання, щоб мінімізувати ризики деформації і псування корпусу під час транспортування. Тротуарна плитка поставляється в спеціальних піддонах для зручності вивантаження і подальшого зберігання.
  2. Товар приходить з усім необхідним набором документації:
  • супровідні акти,
  • інструкції по експлуатації,
  • сертифікати,
  • підтверджують якість і безпеку техніки,
  • а також видаткові накладні.

Ведемо співпрацю з надійними перевізниками, що здійснюють транспортування вантажів будь-якого номіналу в межах країни і за кордоном.
Якщо у вас виникли питання, то зв’яжіться з менеджерами компанії «Васт-Сервіс +». Це можна зробити за телефонами, вказаними на сайті. Ми погодимо умови, вартість і терміни доставки.

Чекаємо ваших звернень вже сьогодні!