Система Colormix

УСТАНОВКА КОЛОР МІКС

Установка Колор Мікс являє собою додаткову насадку бункера. Пристрій призначений для виготовлення кольорових виробів з бетону. Фахівці компанії «ВАСТ-СЕРВІС +» вже випробували новий агрегат і зуміли оцінити всі його переваги. З нашим обладнанням кожен власник бізнесу зможе випускати конкурентоспроможну продукцію і отримувати гарний прибуток. Наша компанія є одним з найбільш надійних постачальників вібропресового обладнання в Україні. Замовити товар не складе ніяких труднощів. Просто зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону або в онлайн-режимі.

Завантажити прайс

Опис

Установка Колор Мікс (Colormix) для вібропреса

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ І ПРИНЦИП РОБОТИ ПРИСТРОЮ

Головна функція «Колор Мікс» полягає в перемішуванні різнокольорових бетонних розчинів. Насадка кріпиться до рами і бункера бетоноформувального пристрою. Установку можна кріпити практично до будь-яких машин. Вона може застосовуватися як для блоків, так і для бруківки.

Принцип роботи пристрою полягає в наступному. Транспортер подає в бункер-насадку бетонні суміші конкретних кольорів, які укладаються пошарово. Варто зазначити, що кількість кольорів залежить від обсягу самої ємності.
Далі дно бункера різко витягується, після чого всі шарі висипаються в видатковий бункер вібропресса, де все змішується і формується певна палітра. Насадку «colormix» можна встановлювати на різні моделі вібропресів. Агрегат дуже простий в обслуговуванні. З його допомогою можна виготовляти вироби які імітують мармур, граніт, клінкер і інші матеріали для мощення. Дана техніка буде кращим рішенням, за допомогою якого можна створювати різнокольорові дрібноштучні бетонні вироби.

Де купити Colormix?

Придбати насадку «colormix» від компанії «ВАСТ-СЕРВІС +» – значить, зробити перший крок до відкриття рентабельного виробництва. За весь час своєї роботи ми допомогли багатьом клієнтам налагодити успішний бізнес з виробництва будівельних матеріалів. Пропоновані нами вібропреси і додаткове обладнання відповідають сучасним європейським стандартам якості, про що свідчать готові вироби. Продукція, що виготовляється на наших агрегатах відрізняється довгим терміном служби, міцністю і естетичним зовнішнім виглядом. Кожен наш клієнт завжди може розраховувати на:

  • відмінна якість товару;
  • індивідуальний підхід;
  • інформаційну підтримку;
  • демократичні ціни;
  • доставку в будь-який регіон країни.

Дізнатися подробиці щодо умов співпраці і технічних характеристик обладнання ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.