Вібропреси для шлакоблоку

Обладнання для виготовлення шлакоблоків

У приватному і промисловому будівництві різних масштабів віддають перевагу бетонній продукції, оскільки вона має безліч корисних характеристик. Пропонуємо придбати обладнання для виготовлення шлакоблоків на привабливих умовах. Таке виробництво допоможе знизити видаткову частину кошторису в кілька разів, оптимізувати вартість виробництва, дозволить виробляти якісні та міцні вироби.

Зв’яжіться з нами для уточнення всіх деталей.

Вібропрес для шлакоблоків

Шлакоблоки вельми популярні в малоповерховому і заміському будівництві. Цей стіновий камінь дуже зручний в кладці, він є практично найдешевшим з будівельних матеріалів. Шлакоблоки використовують в монтажі багатьох конструкцій будівель, не є винятком навіть фундамент. Стінові блоки виготовляються зі спеціальної бетонної суміші з різними наповнювачами. На наших вібропресах можна виробляти пустотні і повнотілі блоки, напівблоки з пазами або без них.

Перш ніж купити обладнання для виробництва блоків, що представлено в нашому каталозі, необхідно вирішити кілька питань:

  • визначити планований обсяг випуску (розміри передбачуваної партії, обумовлені індивідуальними потребами клієнта);
  • конкретизувати вид продукції, що випускається (габарити і типаж елементів, склад робочої суміші).

В окремих випадках замість типового рішення необхідно виготовлення нестандартного обладнання за спеціально розробленим проектом. Все це, а також післягарантійне обслуговування, безкоштовний інструктаж персоналу, цінні консультації, поради по експлуатації обладнання ви легко знайдете, звернувшись в нашу компанію «VAST».

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ І ПАРАМЕТРИ ВСТАНОВЛЕННЯ

Компактний вібростанок для виробництва блоків буде корисний як новачкам, які почали освоювати ази побутового будівництва, так і бізнесменам.

Обговорюючи параметри майбутньої моделі, зверніть увагу на наступні моменти:

  • максимальне завантаження, продуктивність (який обсяг партії вдасться зробити за один підхід і скільки робочих циклів без перерви можна виконати);
  • потужність і тип енергоспоживання (для промислових агрегатів необхідно 380 В);
  • можливість модернізації, зміни профілю (чи вийде збільшити масштаб роботи, підвищити продуктивність, від блоків перейти на тротуарну плитку і так далі).