Де купити форми для бруківки у Львові?

Де купити форми для бруківки у Львові? Це питання цікавить багатьох підприємців, які вирішили налагодити бізнес по виробництву дрібноштучних бетонних виробів, або розширити асортимент продукції, що випускається. Компанія «ВАСТ-СЕРВІС+» готова запропонувати великий вибір різноманітних варіантів, що дозволить втілити будь-які дизайнерські рішення. Наша продукція підходить як для домашнього, так і для промислового виробництва.

Основні переваги та сфера використання бруківки

Бруківка використовується для створення міцного і водночас гарного дорожнього покриття. За її допомогою оформлюють території біля готелів, офісів, торгових центрів та приватних володінь. Вимощені бруківкою сквери та площі завжди виглядають привабливо та естетично. Окрім того, матеріал часто використовується в ландшафтному дизайні.

Покриття не деформується під дією високих температур та не виділяє токсичних речовин. Бруківка добре пропускає воду, завдяки чому на поверхні не з’являються калюжі після дощу. Важливою перевагою є легкість та простота монтажу. Вироби мають дуже високу щільність, завдяки чому вони не формують тріщин і мають довгий термін служби.

Виготовлення бруківки як бізнес має такі переваги:

  • невеликі фінансові витрати;
  • можливість виготовляти різні за формою та розміром вироби;
  • широкий простір для фантазії.

Технологія виробництва бруківки

Виробництво бруківки здійснюється за двома технологіями: вібролиття та вібропресування. Другий спосіб використовується частіше, адже він має істотні переваги у порівнянні з вібролиттям:

  • відмінна якість готової продукції;
  • можливість автоматизації виробничого процесу, що дозволяє заощадити час та трудовитрати;
  • невисока собівартість;
  • висока міцність та морозостійкість.

Де купити форми для бруківки у Львові

Виробничий процес здійснюється в декілька етапів:

  1. Приготування суміші. Попередньо очищений пісок та щебінь змішується з цементом, водою та пластифікатором. При необхідності, додається барвник.
  2. Пресування готової суміші. Попередньо приготована суміш поміщається в прес-форми та відправляється до вібропресу. Саме там здійснюється ущільнення маси під дією вібрації.
  3. Дозрівання виробів. Готова продукція відправляється в спеціальне приміщення або до сушильної камери для дозрівання. Після того, як твердість бруківки досягла 70%, її перевіряють на якість та відправляють на лінію упаковки.

При виготовленні кольорових екземплярів, прес-форми попередньо заповнюються шаром пофарбованого бетону, після чого вже викладається розчин без пігменту.

Особливості прес-форм для бруківки

Існують гумові, поліуретанові та пластикові форми. Вироби із поліуретану мають короткий термін експлуатації. Гумові форми служать дещо довше, тому мають і вищу ціну. Найоптимальнішим варіантом є вироби із АБС-пластика. Саме вони повністю відповідають всім сучасним стандартам якості. Перш за все – це надійність, легкість у використанні та здатність витримувати велику кількість виробничих циклів. До того ж,  форми із АБС-пластику піддаються відновленню. З урахуванням цієї переваги, їх термін служби досягає 400 циклів. Використання подібних формувальних виробів виключає необхідність застосування додаткових мастил, адже даний вид матеріалу має низький показник адгезії до бетону.

Якщо ви не знаєте, де купити форми для бруківки у Львові, пропонуємо вам звернутися до компанії «ВАСТ-СЕРВІС+». Представлений на сайті асортимент гарантовано задовольнить потреби кожного покупця. Наші спеціалісти вислухають всі ваші побажання та запропонують найкращий варіант. Ціни на нашу продукцію знаходяться на доступному рівні, завдяки чому кожен підприємець має широкі можливості для виробництва дрібноштучних бетонних виробів з різною геометрією.

Виробництво форм для бруківки – це не єдине направлення нашої діяльності. У нас можна придбати цілий комплекс вібропресуючого обладнання, яке в найкоротший термін дозволить налагодити успішне виробництво.

Щоб дізнатися детальну інформацію щодо характеристик пропонованого товару або його ціни, зв’яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом.