Уточнить цену:Установка Колор Мікс

Установка Колор Мікс являє собою додаткову насадку бункера. Пристрій призначений для виготовлення кольорових виробів з бетону. Фахівці компанії «ВАСТ-СЕРВІС +» вже випробували новий агрегат і зуміли оцінити всі його переваги. З нашим обладнанням кожен власник бізнесу зможе випускати конкурентоспроможну продукцію і отримувати гарний прибуток. Наша компанія є одним з найбільш надійних постачальників Вібропресуюче обладнання в Україні. Замовити товар не складе ніяких труднощів. Просто зв’яжіться з нашими менеджерами по телефону або в онлайн-режимі.

Система «Color Mix»

Конструктивні особливості та принцип роботи пристрою

Головна функція «Колор Мікс» полягає в перемішуванні різнокольорових бетонних розчинів. Насадка кріпиться до рами і бункера Бетоноформовочні пристрою. Установку можна кріпити практично до будь-яких машин. Вона може застосовуватися як для блоків, так і для бруківки.

Принцип роботи пристрою полягає в наступному. Транспортер подає в бункер-насадку бетонні суміші конкретних квітів, які укладаються пошарово. Варто зазначити, що кількість квітів залежить від обсягу самої ємності. Далі дно бункера різко витягується, після чого всі верстви висипаються в видатковий бункер вибропресса, де все змішується і формується певна палітра. Насадку «colormix» можна встановлювати на різні моделі вібропресів. Агрегат дуже простий в обслуговуванні. З його допомогою можна виготовляти вироби імітують мармур, граніт, клінкер і інші матеріали для мощення. Дана техніка буде кращим рішенням, за допомогою якого можна створювати різнокольорові дрібноштучні бетонні вироби.

Система «Color Mix»

Технологія виготовлення дорожнього покриття за допомогою насадки «Колор Мікс» прийшла в Україну з Європи порівняно недавно, але вже встигла завоювати велику популярність. Насадка дозволяє випускати великий асортимент виробів з бетону. Пристрій надає величезні можливості для експериментів з палітрою кольорів. Використовуючи «colormix» можна виготовляти не просто красиву, але і високоякісну плитку, яка складе гідну конкуренцію більш дорогим аналогам.

Якщо ви вирішили поповнити асортимент продукції, що випускається оригінальними виробами з бетону, насадка «colormix» буде найкращим рішенням. З її допомогою можна легко виробляти бруківку, тротуарну плитку, шлакоблоки і багато чого іншого. Готові вироби можуть імітувати вигляд натурального каменю, що обумовлено використанням унікальної технології перемішування сумішей.

Система «Color Mix»

Де придбати якісну продукцію?

Придбати насадку «colormix» від компанії «ВАСТ-СЕРВІС +» – значить, зробити перший крок до відкриття рентабельного виробництва. За весь час своєї роботи ми допомогли багатьом клієнтам налагодити успішний бізнес з виробництва будівельних матеріалів. Пропоновані нами вібропреси і додаткове обладнання відповідають сучасним європейським стандартам якості, про що свідчать готові вироби. Продукція, що виготовляється на наших агрегатах продукція відрізняється довгим терміном служби, міцністю і естетичним зовнішнім виглядом. Кожен наш клієнт завжди може розраховувати на:

  • відмінна якість товару;
  • індивідуальний підхід;
  • інформаційну підтримку;
  • демократичні ціни;
  • доставку в будь-який регіон країни.

Дізнатися подробиці щодо умов співпраці і технічних характеристик обладнання ви можете зв’язавшись з нашими менеджерами.

Система «Color Mix»

Другие изделия

Вибропресс VPS-400