Бункер Інертного-Бетонозмішувач примусової дії БС-350

На будівельних майданчиках часто використовують професійну техніку для скорочення часу виготовлення необхідної продукції. Купити бункер Інертного-Бетонозмішувач БС-350 й інші машини в Україні можна в компанії «Васт-Сервіс+». Вся представлена в каталозі продукція має високі технічні якості. Відрізняється потужністю, способом управління, об’ємом готової сировини після завершення робочого процесу, іншими технічними характеристиками. Ціна залежить від габаритів конструкції, продуктивності. Чим вищі показники, тим обладнання професійніше й дорожче.

Підприємство займається розробкою, проектуванням, виготовленням машин для вібропресування, бетономішалок. Інженери працюють над тим, щоб зробити устаткування більш рентабельним, при цьому економним в плані використання ресурсів. Також налагоджено виробництво плитки, бордюрів, будівельних блоків. Придбати готовий товар клієнти можуть на складі фірми. Актуальні контакти, режим роботи вказані на офіційному сайті. Пропонуємо збірку, монтаж автоматичних ліній виробництва на об’єкті клієнта. Навчаємо операторів регулювання станків.

Технічний опис БЗ моделі 350

Модель БЗ-350 відноситься до гравітаційних типів. Використовуються для виготовлення цементних розчинів, напівсухих сумішей. Обладнання використовують на великих будівельних майданчиках, де потрібно виготовляти не менш 250 літрів готового розчину за один цикл. Такий станок має достатньо великі габарити, високу потужність, продуктивність.

Основні характеристики:

  • Корпусна конструкція бункера виготовлена із міцного загартованого металу. Має заводське антикорозійне покриття, що дає імунітет до вологості;
  • Укомплектована фіксатором механізму перекидання, станини;
  • Мотор редукторного типу;
  • Барабан оснащений внутрішніми лопатями;
  • Управління завдяки штурвалу перекидання місткості в спеціальні піддони.

Використовується станок для виготовлення великих об’ємів сумішей. Можна завантажувати сухі інгредієнти. Велика швидкість циклу досягається завдяки відмінним показникам потужності двигуна 10,7 кВт. Частота обертів лопаток становить 38 оборотів на хвилину. Основний елемент – барабан – регулюється електродвигуном. Для виробництва готового продукту у місткість заливається вода та додаються добавки, щоб зробити міцний цемент, бетон, штукатурку. Потім запускається цикл перемішування, після завершення за допомогою штурвалу барабан переливається у піддон або на робочу поверхню.

Щоб суміш була однієї консистенції використовуються принцип перемішування, який під своєю вагою постійно підіймається й падає, коли місткість обертається навкруги своєї осі. Рухливі внутрішні лопаті відрізняються спеціальною конструкцією, щоб якісно перемішувати розчин не залишаючи грудочок. Лопатки, які залишаються в стані спокою, не дають бетонній рідині, майбутній штукатурці тощо ковзати по поверхні стінок під час обертання. Це гарантує найкращу якість, щільність, однорідність готової продукції.

Ця машина рекомендована для роботи на професійних будівельних виробництвах. Найчастіше використовують під час зведення жилих або комерційних будинків. Для приватного використання не дуже підходить, тому що спроектована спеціально для виготовлення великих об’ємів. Тому й ресурсів споживає багато, що не дуже економно для малих виробництв.

Перед тим, як запустити обладнання на робочий цикл треба провести тест. Потрібно швидко вимкнути машину, якщо ви помітили іскри. В такому випадку потрібно негайно викликати майстра. Не рекомендовано самостійно робити ремонт, бо будь-яке втручання непрофесіонала може повністю зламати механізм. Уважно слідкуйте за показниками потужності, якщо вони починають спадати, то також потрібна поміч майстра. Станок потребує техогляду кожен рік.

Продаж оригінальної сертифікованої техніки

Підприємство «Васт-Сервіс+» спеціалізується на проектуванні оригінальних, рентабельних машин для вібропресування, бетонозмішувачів. Пропонуємо власне виробництво дорожнього покриття, шлакоблоків. Займаємось установкою автоматичних виробничих ліній на заводах. Готуємо операторів управління технікою. Допоможемо клієнтам підібрати рентабельні машини, опираючись на виробничі потреби, та грансклад. У випадках, коли потрібен ремонт техніки на об’єкт виїжджає майстер.

Якщо у вас виникли питання щодо технічних характеристик продукції, умов оплати, доставки дзвоніть менеджерам. Контактні телефони, робочі режими вказані на нашій веб-сторінці.